Jump to content

kombainu reguliavimai


shaulinis

Recommended Posts

pas mane kabian per viduri, taigi tikrai efektyvu, o del isleidimo galima bunkeri ir anschiau isleisti, nematau jokio trugdzio kulti nuo vienos puses, apsisuki greitai, shiaudgaliu pribyra mazai, nelieka is p raides kurias reikia uzbaiginet su puse kederio, taigi manau kad geriau iki shiol niekas ir nesugalvojo

su trim kombainais skeli lauka i tris dalis ir visi savo bara kula, nieks niekam nemaisho kai baigia savo bara kiekvienas pasiima po nauja, bet isesmes tai lauke turetu buti tik du kombainai vienas nuo vieno krashto kitas nuo kito

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o as kulu nuo vienos lauko puse vazinedamas pirmyn atgal, manau geriausias variantas tik iprasti reikia
Man taip neina , nes grūdų išleidimo sraigė tik vienoje pusėje , o grūdus leidžiu nestodamas :)

O kas bandet gal su Donu pilnu gazu leist grudus? Man gaila kombaino, nebandziau :)

esu bandes tai Donui isleidimo sraiges kardanas uzsikirto
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

voras turi gera kombaina, bet neturi geros priekabos...

i mano mazaja telpa tik vienas bunkeris o didziaja trys, ta didzioji netelpa sandelyje.... :)

zodziu pas mane viskas tik blogai, bet tikiuosi tai tik laikina, jei kulu i didziaja tai pirmus du bunkerius isleidziu vaziuodamas, trecia be sansu vaziuojant ispilti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o as kulu nuo vienos lauko puse vazinedamas pirmyn atgal, manau geriausias variantas tik iprasti reikia

o kodel pagal tave geriausias? pvz mes taip irgi daznai kuliam bet tas atsitraukimas tolyn kai sraige netoj pusej nelabai efektyvus

rapsus kuliant tai tikrai geriausias varijantas (ipac su atpjovejais. Tada jau tenka susitaikyt su visais nepatogumais, priesingu atveju ant zemes turesi eiles nukarpytu saku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bandzeu voro metoda daug geriau einasi :) masina lauke vidury lauko sumirksejai atleke ir vel lauke, nereike lekt po puse rato ar vaziuot is paskos o isleidinet po truputi tai nieko gero

Jus vidury lauko mirksit, paziuresiu kaip mirksit po tokiu oru apsikase iki asu :) Mes kuldami atsipjaunam toki plota, kad padarius rata (arba daugiau) bunkeris butu pilnas (reikia ismokt jaust). Grudus isleist mes privaziuojam gale lauko. Gerai, kai jus lakstot gave bunkeri ar du. Uzpilam pilna kamaza su priekaba (apie 21 tona) ir 952 su 14t. Kazin kuris cia toks narsuolis su tiek tonu po lauka draskosi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bandzeu voro metoda daug geriau einasi :) masina lauke vidury lauko sumirksejai atleke ir vel lauke, nereike lekt po puse rato ar vaziuot is paskos o isleidinet po truputi tai nieko gero

Jus vidury lauko mirksit, paziuresiu kaip mirksit po tokiu oru apsikase iki asu :) Mes kuldami atsipjaunam toki plota, kad padarius rata (arba daugiau) bunkeris butu pilnas (reikia ismokt jaust). Grudus isleist mes privaziuojam gale lauko. Gerai, kai jus lakstot gave bunkeri ar du. Uzpilam pilna kamaza su priekaba (apie 21 tona) ir 952 su 14t. Kazin kuris cia toks narsuolis su tiek tonu po lauka draskosi :)

JD 7820 su 25t triaše priekaba ir NH 145 su 17t tendemu dar vis "draskosi" po laukus :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bandzeu voro metoda daug geriau einasi :) masina lauke vidury lauko sumirksejai atleke ir vel lauke, nereike lekt po puse rato ar vaziuot is paskos o isleidinet po truputi tai nieko gero

Jus vidury lauko mirksit, paziuresiu kaip mirksit po tokiu oru apsikase iki asu :) Mes kuldami atsipjaunam toki plota, kad padarius rata (arba daugiau) bunkeris butu pilnas (reikia ismokt jaust). Grudus isleist mes privaziuojam gale lauko. Gerai, kai jus lakstot gave bunkeri ar du. Uzpilam pilna kamaza su priekaba (apie 21 tona) ir 952 su 14t. Kazin kuris cia toks narsuolis su tiek tonu po lauka draskosi :)

JD 7820 su 25t triaše priekaba ir NH 145 su 17t tendemu dar vis "draskosi" po laukus :icon-wink:

Ir siandien? :icon-eek: ar pas jus nelijo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bandzeu voro metoda daug geriau einasi :) masina lauke vidury lauko sumirksejai atleke ir vel lauke, nereike lekt po puse rato ar vaziuot is paskos o isleidinet po truputi tai nieko gero

Jus vidury lauko mirksit, paziuresiu kaip mirksit po tokiu oru apsikase iki asu :) Mes kuldami atsipjaunam toki plota, kad padarius rata (arba daugiau) bunkeris butu pilnas (reikia ismokt jaust). Grudus isleist mes privaziuojam gale lauko. Gerai, kai jus lakstot gave bunkeri ar du. Uzpilam pilna kamaza su priekaba (apie 21 tona) ir 952 su 14t. Kazin kuris cia toks narsuolis su tiek tonu po lauka draskosi :)

JD 7820 su 25t triaše priekaba ir NH 145 su 17t tendemu dar vis "draskosi" po laukus :icon-wink:

Ir siandien? :icon-eek: ar pas jus nelijo?

Šianakt palijo , bet jau baigia išdžiūt , balos vos matyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
Mes kuldami atsipjaunam toki plota, kad padarius rata (arba daugiau) bunkeris butu pilnas (reikia ismokt jaust). Grudus isleist mes privaziuojam gale lauko. Gerai, kai jus lakstot gave bunkeri ar du. Uzpilam pilna kamaza su priekaba (apie 21 tona) ir 952 su 14t. Kazin kuris cia toks narsuolis su tiek tonu po lauka draskosi :)

Na nežinau, bet man tai būna graudu žiūrėt kai kompainas lekia iki kelio išsikraut, tokiu atveju iškrovimas trunka beveik tiek pat kiek bunkerį prikult :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes kuldami atsipjaunam toki plota, kad padarius rata (arba daugiau) bunkeris butu pilnas (reikia ismokt jaust). Grudus isleist mes privaziuojam gale lauko. Gerai, kai jus lakstot gave bunkeri ar du. Uzpilam pilna kamaza su priekaba (apie 21 tona) ir 952 su 14t. Kazin kuris cia toks narsuolis su tiek tonu po lauka draskosi :)

Na nežinau, bet man tai būna graudu žiūrėt kai kompainas lekia iki kelio išsikraut, tokiu atveju iškrovimas trunka beveik tiek pat kiek bunkerį prikult :icon-rolleyes:

Man ir graudu ziuret, kai 2pts9 ratas per puse padangos sulindes dirva vaziuoja, arba dar graudziau, kai reikia stabdyt kulima, imt trosa, ir traukt vezejus :) Kuliu ratu, gale lauko kilsteriu kederi, suku desinen, pagreitinu, nuleidziu, susireguliuoju greiti. Faktiskai sietai nespeja pajaust grudu trukumo. Iki galulaukes privaziuot netrunka, be to, nebuna po smulkintuvu kupeta siaudu :)

Na is vaziuojancio Dono nebandziau pilt. Svajone turet kombaina, is kurio galeciau kuldamas isleist. Pasirasau uz lakstyma po laukus su tam skirtom puspriekabem :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Mes kuldami atsipjaunam toki plota, kad padarius rata (arba daugiau) bunkeris butu pilnas (reikia ismokt jaust). Grudus isleist mes privaziuojam gale lauko. Gerai, kai jus lakstot gave bunkeri ar du. Uzpilam pilna kamaza su priekaba (apie 21 tona) ir 952 su 14t. Kazin kuris cia toks narsuolis su tiek tonu po lauka draskosi :)

Na nežinau, bet man tai būna graudu žiūrėt kai kompainas lekia iki kelio išsikraut, tokiu atveju iškrovimas trunka beveik tiek pat kiek bunkerį prikult :icon-rolleyes:

Man ir graudu ziuret, kai 2pts9 ratas per puse padangos sulindes dirva vaziuoja, arba dar graudziau, kai reikia stabdyt kulima, imt trosa, ir traukt vezejus :) Kuliu ratu, gale lauko kilsteriu kederi, suku desinen, pagreitinu, nuleidziu, susireguliuoju greiti. Faktiskai sietai nespeja pajaust grudu trukumo. Iki galulaukes privaziuot netrunka, be to, nebuna po smulkintuvu kupeta siaudu :)

Na is vaziuojancio Dono nebandziau pilt. Svajone turet kombaina, is kurio galeciau kuldamas isleist. Pasirasau uz lakstyma po laukus su tam skirtom puspriekabem :)

"suku desinen, pagreitinu," cia viena iš didesniu klaidu daroma pjaunant nes tada javai iš inercijos susikoncentruoja vienoje "siuo atveju kairėje" kulamosios pusėje ir darant posuki (kombaino galas igyja dideli greiti lyginant supriekiu) viskas byra per gala

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...