Jump to content

kombainu reguliavimai


shaulinis

Recommended Posts

kodel nusisalint? :) cia truputi offtopic, bet jei butume tureja jau pernai DB tai butume bande ha dobilu kult, nes paliko nenuganyta ir tokie jie grazus buvo bet isbirejo, tai pievoi pasisejo :)

kiek ziurejau instrukcijoje raso dobilam reikia uzdengt pastumant kazkoke sklende pobugni ar tai kazkokias nukreipiamasias sklendes nelabai supratau? gal nerijus ka perstatinejai? kaip suprantu, tai antra rankena, viena sieto atidarymas ta kita tas sklendes reguliuoja sale. pasiskolinsiu nesiojama kompa gal pavyks ta skeneri priverst dirbt :icon-rolleyes:

kiek vejalkos greiti nustatai? ivairioms kulturoms? ar ziuri lauke pagal isnesamas i lauka ? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toliau vystant sita tema (kaupiant duomenu daze) gal kas gali pasidalint patirtimi kuliant zolias su JD ir CLAS

? Cia jau man, kaip sake bulvinykas geriau nusisalint :icon-wink:

Aš su Laverda kūliau motiejukus. Oras min, plius dar šonus ventiliatoriaus dengiau ir dugną, sietai gan smarkiai pridaryti. Bunkerio skardos iki galo pakeltos. Ant iškrovimo sraigės pora kiaurų maišų pririšta. Būgno apsukas kiek primažinau ir viskas. Galima buvo dar bandyt sietus reguliuot, nes ėjo kažkiek kamblių į bunkerį, bet kadangi tik vienai dienai buvau parduotas, tai nebuvo kada žaist. Įmušiau virš 7 hą per 9 val, nes gavau nesugulusį gabalą, o jei pagulę papuola, tai greitis turi būt minimalus. Iškrovimas trunka apie 10 min pusės bunkerio. Nuospaudos ant delnų ir garantuota sloga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... dar esu girdejes, kad DB galima valomaja atjungt ir kult be jos?

praktiskai kaip tai padaryt neradau.

ar tai tiesa?

jo galima atjungti, yra tokia rankenele pasukai i kita puse ir vsio. Siaip As DB7000 uoji nesiskundziu buvo griuvimu :icon-rolleyes: bet viska galima pataisyti. siaip man eina gan gerai susireguliuot, kai nukulus javus, rudeni beveik ir nerasi sudygiusiu grudu razienoj :icon-wink:

o kur ta rankenele Viliau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Dar truputi apie matmenis. Arunis nurodo mm. nes kombainas gamintas europoj o pats nurodai coliais juk gamyba amerikonu ir susigaudik, kad gudrus. Taigi galvoju, kad tau shaulini reikia padirbet prie instrukciju pateikimo su vertimais ir suprantamais matmenimis :icon-rolleyes::icon-wink: Cia kur turiu ankstesnio vertimo knyga tai tokiu pievu prirasita, kad nesuprasi ar isvis apie kombaina kalba eina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie matmenys kuriuos minejau yra atstumai tarp zvynelinio sieto virbu 1 1/8 tankesnis 1 5/8 retesnis kiek iki siol maciau tai taip visur ir zymimi (kaip ir hederiai is tikro turetu buti matuojami pedomis). Del instrukciju nepilk man druskos ant zaizdos :icon-redface: Cia tikrai vargo vakariene. Buvau viena instrukcija atidaves mokslu daktarui verst. netgi ten nebuvo aisku ar isvis apie kombainus kalbama. Kitasyk atrobo, kad but greiciau paciam isverst, nei kazkieno versta taisyt :icon-cry: Galiu tik pasidziaukti, kad jau tobuleja musu vertejai. Nesianei gavau savaeigio purkstuvo instrukcija tai zymiai geriau atrodo. Kombaino bent tris kart storesne taigi, dar teks palaukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi nes gera instrukcija ir man smarkiai gyvenima palengvintu.

Del claas apsuku tikrai nezinau, as net savo case nezinau. Pvz siandien devintuka vare i rapsus tai sakiau, kad bent 200 daugiau nei instrukcijoj duotu, nes stiebai dar zali taigi vietoj 400-600 sakiau kad laikytu 600-800 ir jei reikes mazintu nes tokiom salygom tais zaliais stiebais labai greitai uzkist galima todel geriau pradet nuo didesniu ir mazint nei atvirksciai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...