Jump to content

1523 belarus ka epie juos zinote gal kas toki turite?


Recommended Posts

  • Atsakymai 86
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

stai cia ir prasideda vakarietiskos technikos gamintoju ir platintoju manipuliacijos pirkejais .Kai y Lietuva pradejo eiti turbininiai bielarusai buvo daugiau tech. informacijos tai lyginau mtz892 su valmet atatinkamos galios tai mtz nusiledo tik kuro sanaudose ir triuksmo-vibracijos charekteristikose o kitose lenke.Deja dabar atsirado ivairiu sistemu ir kad issiaiskintum rimtus tech. pranasumus turi vos ne mokslini darba atlikti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi apie ji neturiu nuomones... kaina apie 176t su PVM tai be 149t pgal jaunajam isikurimui duda 138t tai ne kazinko ir truksta, kitas var seno medelio john dere kazkoks 6090 (nepamenu), be navarotu apie 247t su PVM tad be PVM 210t skirtumas tarp traktoriu kainu 60t. uz ta skirtuma prarandu komforta mechanizatoriaus kuris dirbs, galimybe gauti bet kokia dali per 24-72 val, nepati protingiausia bet skubu servisa., patikimuma. Bet lieka 60t. uz kuriuos galiu isigyti deveta purkstuva ir priekaba su fiskaru??? vat kur klausimas kas geriau????

1523 juk irgi turetu vaziuoti, nes jei t 150 (1990m.) vis dar vaziuoja tai ir tie kaip kiti belarusai turetu laikyti???

Cia tik svarstymai ieskant pirmo ne nvs traktoriaus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi labai skaičiuoji centus tai net nesiūlysiu kokių brangesnių variantų, bet gal pergalvok dėl Valtra, Case (mechaninio modelio), NH. Dadėsi pora dešimtinių ir nupirksi ne ką mažesnės galios, o traktoriaus galimybės visai kitos ir visa kita. :icon-rolleyes: 150 k.Lt už Bielkių, neturiu ką ir pasakyt.............................. :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie traktorius neturiu daug kompetencijos šnekėti :) tačiau:

1. patys pardavėjai (kalbant prie kavos puodelio) pripažįsta, kad belkių kokybė suprastėjusi.

2. Kuo daugiau "pribombasų" tokiame traktoriuje, tuo didesnė tikimybė, kad jiems kažkas "atsitiks", o pats savarankiškai nesusitvarkysi. Va, Lada kažkada buvo visai nebloga auto, o dabartinėse, jei neužsidega kokia kontrolinė lemputė, vadinasi, variklis dar neužvestas.:)

3. Jei normaliai tau seksis, po 5 metų norėsi galingesnio. Šito aparato likutinė vertė (procentine išraiška) bus ženkliai mažesnė nei vakarietiško.

4. Skirtumas tarp kainų 60 t.lt. Jei šitą suma išdėliojam 5 metams, palūkanų per tą laiką sumokėsi apie 12 t.lt. Viso: 72 t.lt arba po 14,4 t. Lt kasmet. Jei rapsas šiemet kainuos 1400 lt/t, tai gausime 10 tonų/metams. retorinis klausimas: ar neverta "paaukoti" tas tonas ir turėti kokybiškesnį produktą..?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia padargų pardavėjai įkalė žmonėms į galvą, kad svarbiau ką trauki, o ne su kuo. Jei žiūrint ekonomiškai tai gal, bet mums dar labai norėtūsi ir anūkus pasupt, todėl manau svarbiau su kuo trauki, o jau ką, tai pagal finansines galimybes. Kalbu iš savo karčios patirties. Laimei aš pirmas pribaigiau ruską techniką o ne ji manę, bet gyvenimėlį tai patrumpino bent 10 metelių garantuotai. Geriausia mokytis iš kitų klaidų. Manau ir šio forumo pagrindinis tikslas pasimokyt iš kitų ir jiem padėt savo patirtim. Sėkmės priimant sprendimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ne visai norėčiau sutikt.Buvo čia kažkurioj temoj kokį balkį kabint prie kažkokio tai Fendto.Na man tas klausimas tai nuskambėjo daugiau nei durnai.O dėl amžiaus sutrumpinimo tai manau nemažiau pasitarnavo ir nervai,paėmus paskolą iš banko Fendtui.Nesu aš ruskos technikos fanatikas,tik apie viską stengiuos mastyt blaiviai.Ir niekad nemaišyt reikėtų vieno su žemėm,o kitą kelt kaip š...dą ant šakės.Gera ta nauja vak.technika,tik man asmeniškai išeina l.didelė produkcijos savikaina dirbant su ja.Nauja turiu galvoj.Gal aš ir kvailas,bet man taip atrodo.O gyvent dėl geležų,kad ir moderniausių,man neišeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandykim tiesiog paskaičiuot tą savikainą. Kolkas tik pirkimo kainą ir DK kainą paimsiu, nes kita nesudaro esmės. Kalba ėjo apie 150 AG t.y. maždaug 110 kW. Imkim kad vakarietiškas (vidutinis) traktorius dirbs vid. 83 kW galios režimu ir išdirbs 12 t.mh, tai viso energijos duotų 1 mln.kWh. Kaina 200 t.Lt. DK viso apie 300 tonų po 3 Lt.(brangsta gi) gaunas 900 t.Lt. Viso 1,1 mln. Gaunam 1,1 Lt/kWh :icon-idea: . Bielkius išdirbs 6000 mh, tai tai pačiai energijai gauti reiks nupirkti 2 vnt. Kaina 2x150 bus 300 t.Lt. Kuro 340 tonų po 3 Lt gausim 1020 t.Lt. Viso 1,32 mln. Gaunam 1,32 Lt/kWh :icon-idea: . Na ir kaip gi be Fendt. :D Kaina 300 t.Lt. DK apie 270 tonų po 3 Lt bus 810 tLt. Viso 1,11 mln. Gaunam 1,11 Lt/kWh :icon-idea: . Aišku čia viskas apytiksliai, be remonto ir aptarnavimo, bet visi skaičiukai pakankamai pagrysti. Dar kartą pažvelkit prie lempučių ir pamastykit. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandykim tiesiog paskaičiuot tą savikainą. Kolkas tik pirkimo kainą ir DK kainą paimsiu, nes kita nesudaro esmės. Kalba ėjo apie 150 AG t.y. maždaug 110 kW. Imkim kad vakarietiškas (vidutinis) traktorius dirbs vid. 83 kW galios režimu ir išdirbs 12 t.mh, tai viso energijos duotų 1 mln.kWh. Kaina 200 t.Lt. DK viso apie 300 tonų po 3 Lt.(brangsta gi) gaunas 900 t.Lt. Viso 1,1 mln. Gaunam 1,1 Lt/kWh :icon-idea: . Bielkius išdirbs 6000 mh, tai tai pačiai energijai gauti reiks nupirkti 2 vnt. Kaina 2x150 bus 300 t.Lt. Kuro 340 tonų po 3 Lt gausim 1020 t.Lt. Viso 1,32 mln. Gaunam 1,32 Lt/kWh :icon-idea: . Na ir kaip gi be Fendt. :D Kaina 300 t.Lt. DK apie 270 tonų po 3 Lt bus 810 tLt. Viso 1,11 mln. Gaunam 1,11 Lt/kWh :icon-idea: . Aišku čia viskas apytiksliai, be remonto ir aptarnavimo, bet visi skaičiukai pakankamai pagrysti. Dar kartą pažvelkit prie lempučių ir pamastykit. :lol:

Visiška nesąmonė. Ar žinai kuro normas prie tokio galingumo? Kodėl manai, kad MTZ reiks išmest po 6000 val?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuro normos gali kiek ir skirtis, bet skirtumas kuro sąnaudų tarp traktorių išliks panašiai toks ir dar didesnis-paskaityk zemesukis.com. Gal kur nors ir yra Lietuvoj Bielkius išdirbęs kokius 7000 bet tik iš tų senesnių. Dabartiniai kartais ir po 3000 vargiai tempia. Aš paimiau vidurki, vakarietiškų irgi. Nors ir tie kartais traukia po 16000 mh. Jei mano negeri skaičiavimai, tai prisėsk ir paskaičiuok-tą patį gausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuro normos gali kiek ir skirtis, bet skirtumas kuro sąnaudų tarp traktorių išliks panašiai toks ir dar didesnis-paskaityk zemesukis.com. Gal kur nors ir yra Lietuvoj Bielkius išdirbęs kokius 7000 bet tik iš tų senesnių. Dabartiniai kartais ir po 3000 vargiai tempia. Aš paimiau vidurki, vakarietiškų irgi. Nors ir tie kartais traukia po 16000 mh. Jei mano negeri skaičiavimai, tai prisėsk ir paskaičiuok-tą patį gausi.

Per didelis optimizmas kai kalbi apie vakarietiškus ir jų patikimumą ir per didelis pesimizmas apie MTZ. Apie kuro sąnaudas galima kalbėt tik skaičiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuro normos gali kiek ir skirtis, bet skirtumas kuro sąnaudų tarp traktorių išliks panašiai toks ir dar didesnis-paskaityk zemesukis.com. Gal kur nors ir yra Lietuvoj Bielkius išdirbęs kokius 7000 bet tik iš tų senesnių. Dabartiniai kartais ir po 3000 vargiai tempia. Aš paimiau vidurki, vakarietiškų irgi. Nors ir tie kartais traukia po 16000 mh. Jei mano negeri skaičiavimai, tai prisėsk ir paskaičiuok-tą patį gausi.

Per didelis optimizmas kai kalbi apie vakarietiškus ir jų patikimumą ir per didelis pesimizmas apie MTZ. Apie kuro sąnaudas galima kalbėt tik skaičiais.

Nei optimizmo, nei pesimizmo-tik patirtis. T-40 išmečiau po 3000 mv nes nebebuvo ką remontuot. :icon-cry: Turiu vakarietišką apie 11000 mv variklis kaip naujo, dar nemažai turėtų traukti. Na nebent koks kaimo specas pripiltų vandenio vietoj tepalo, proteliai taigi jų pragerti, visokių nesamonių pridirba. :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus perdaug nuvertinate BELARUS traktorius as su MTZ 80 esu prasukes apie 7000motoval, tik su dviem rimtais gedimais, naujasis mano BELARUS 952.3(pirktas pries naujus) jau prasuko apie 300motoval, ir dar neuzsilenke, mano brolio MTZ 952.2 jau greit 3000motoval suks ir dar nesubiro, reikia sneketi is praktikos o ne is "oro"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus perdaug nuvertinate BELARUS traktorius as su MTZ 80 esu prasukes apie 7000motoval, tik su dviem rimtais gedimais, naujasis mano BELARUS 952.3(pirktas pries naujus) jau prasuko apie 300motoval, ir dar neuzsilenke, mano brolio MTZ 952.2 jau greit 3000motoval suks ir dar nesubiro, reikia sneketi is praktikos o ne is "oro"

Na mano BELARUS 1025,3 prasuko 2200 mot val ir jau baigia subyrėti iš to mėšlo krūvos netaisiau tik greičių dėžės ir galinio tilto. Man tikrai nepasisekė :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1222.3 padarys ta pati, variklis tas pats deze ta pati, tik kuro norma sumazinta, neverta damoket uz kuleri ir padidinta kuro doze tokiam traktoriui

?????? nori pasakyt bielkis valgo mažiau už komomreilinį???????? ir kad vakarietis skiriasi tik kuleriu????

Cia kiek supratau, tai lygina su 1523 bielkium, o ne su vakarietisku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasišniūrinau biški pro interną, tai radau neblogų testų Nebraskoj darytų. Kai kuriais režimais pirmauja JD, kaikuriais Fendt ant kuro sąnaudų. Tik tie tyrimai gal kaikurie seniau daryti. Pavyzdžiui neradau Fendt 936 tik 926. Valtra ir NH kuro sąnaudos jau didesnės daugiau nei 10 % už geriausius. Matyt reiks atsiimti blogą Kubota vertinimą, nes kuro sąnaudom neatsilieka nuo NH, gal tik triukšmo lygis didesnis, bet kaip ne keista mažesnis už Valtra. Gaila, kad ten netyrė Bielkiaus, nereiktų tiek ginčytis. Užsiguglinkit (Nebraska tractor test), jei ką domina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu 1025 tevas pirko dar 97 metais dabar jam apie 4000 mh keiciau grupe ir sankaba visa, pusasio guolis buvo pabires ir turbina, viskas per 10 metu viska sudejus gautusi apie 2500 lt

mane tokios eksploatacines ishlaidos tikrai tenina

ash shiuo traktorium esu labai patenkitas ir niekada jo meshlo kruva nevadinsiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi apie ji neturiu nuomones... kaina apie 176t su PVM tai be 149t pgal jaunajam isikurimui duda 138t tai ne kazinko ir truksta, kitas var seno medelio john dere kazkoks 6090 (nepamenu), be navarotu apie 247t su PVM tad be PVM 210t skirtumas tarp traktoriu kainu 60t. uz ta skirtuma prarandu komforta mechanizatoriaus kuris dirbs, galimybe gauti bet kokia dali per 24-72 val, nepati protingiausia bet skubu servisa., patikimuma. Bet lieka 60t. uz kuriuos galiu isigyti deveta purkstuva ir priekaba su fiskaru??? vat kur klausimas kas geriau????

1523 juk irgi turetu vaziuoti, nes jei t 150 (1990m.) vis dar vaziuoja tai ir tie kaip kiti belarusai turetu laikyti???

Cia tik svarstymai ieskant pirmo ne nvs traktoriaus...

keisiukas 140ag kaštuoja 190t lt dėl pusantrinio pasidomėsiu (jei įdomu) :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...