Jump to content

1523 belarus ka epie juos zinote gal kas toki turite?


Recommended Posts

  • Atsakymai 86
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

turiu 1025 tevas pirko dar 97 metais dabar jam apie 4000 mh keiciau grupe ir sankaba visa, pusasio guolis buvo pabires ir turbina, viskas per 10 metu viska sudejus gautusi apie 2500 lt

mane tokios eksploatacines ishlaidos tikrai tenina

ash shiuo traktorium esu labai patenkitas ir niekada jo meshlo kruva nevadinsiu

Yra dvi ūkininkų grupės. Vieni mėgsta dirbti su technika, kiti mėgsta ją remontuoti. Aš vienas iš pirmiau paminėtų, o tamstą priskirčiau prie antrųjų. Kiekvienam savo. Aš tokį kaip tavo bielkių jau būčiau kelis kartus išmetęs patvorin. Ir šiaip kol vienam užsieniniam traktoriui Lietuvoj teks koks 100 Bielkių, diskutuoti beveik beviltiška, labai jau nelygios jėgos. :icon-rolleyes: Vienam vanagui 100 žvirblių nugarą gerai išlesa. :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar iš senos patirties su sovietine technika. 0 mh. Viskas kvepia dažais ir tepalu. Suku užvedimo raktelį. Ugnis ir dūmai. :icon-exclaim: Spėju iššokti iš kabinos. Gesintuvo dar neprireikė. Viskas smirdi dūmais. Gamyklinis brokas, negerai sujungti laidai. Per 2 dienas sutvarkom. Užvedam. Važiuojam. Triakšt. Brakšt. 0,1 mh. Stovim. Ilgai. Subyrėjo priekinė šoninė pavara. Buvo kolūkių laikai. Pavarą gaunam. O garantinės pavaros pakeitimui taip ir nesulaukiau-greičiau atėjo nepriklausomybė (po metų). :lol: Galėčiau vardinti ir vardinti savo džiaugsmelius iki 3000 mh. Tiek ir tetraukė vargšelis. :lol: Užuojauta tiems kurie nori pakartoti visa tai. :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pavaro liaudis, kai netingi.... :D:D

keikiat bielkius, giriat..... tik nelabai girdziu pagyru uzsienieciams.... gal geda rasyt, kad sumokejus velniskus pinigus traktoras uzsilenke pasibaigus garantijai????

genda visi traktoriai, tik vieni daugiau, kiti maziau. viska lemia servisas ir detaliu kainos.....

to drapox. uosvis su 892 bielkium prasuko 2000 mth, 3 metus are su 5 korpusu prikabinamu kvernelandu, rimciausias gedimas subires vidinis galinio tilto guolis. ir dar, ta vadinama "meslo kruva" tampo dvi priekabas, vezancias 20t. ydomu, ar nors vienas uzsienietis, laikytu tokias perkrovas???kai kurie laikytu, nes elektronika neleidzia perkrovos....

as pats su bielkiu tampiau 6m valke, be turbinos dar :icon-wink:

tesiant toliau, matei kokia technika dirba uzsienio ukininkai???? paprasciausiai, zmogus skaiciuoja pinigus. uzsienietis, paskaiciaves, kad naujas traktorius jam atsipirkines 10-15 metu, perka ne nauja, arba dirba su tuo ka turi (leisdamas pinigus remontui). lietuvis irgi elgiasi panasiai, pirkdamas nauja MTZ arba deveta uzsienieti.

kita kalba, kada reik dideles galios, stambesniems ukiams....

as turiu 40ha nuomojamos. galiu dar koki 20 dasidet (prastokos zemes). kada man atsipirks uzsienietis???? viska speju su bielkium pasidaryt.

jei nebespesiu, vat tada ir mastysiu ka nors kita.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buna ūkininkai pamiršta kad pradėjo savo ukius kur nuo 10ha ar tai 50ha, ir ka tada dirbo su naujais deerais ar fendais :icon-question:

aišku praėjo nemažai metų ukiai išsiplėtė, tech parkas naturaliai sustiprėjo, traktoriai atjaunėjo :)

ir sakau nereikia pamiršt su kokia technika pradėjot kurt ukius :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pripažystu visi 1992 -1998 pradėjom tikrai nuo belarusų ,ir to pakako . Bet tuo laiku jų ir kokybė buvo daug geresnė už dabartinių .Tą pripažysta ir oficialūs atstovai .Tuo laiku 1992 Lietuvoj dar nebuvo nei john deere,fendt ,nh ar case atsovų ,taip kad ir pasirinkimo nieko nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pripažystu visi 1992 -1998 pradėjom tikrai nuo belarusų ,ir to pakako . Bet tuo laiku jų ir kokybė buvo daug geresnė už dabartinių .Tą pripažysta ir oficialūs atstovai .Tuo laiku 1992 Lietuvoj dar nebuvo nei john deere,fendt ,nh ar case atsovų ,taip kad ir pasirinkimo nieko nebuvo.

o ar buvo pinigu tuo metu laisvu????? jei butu tureje, butu pirke, nebutina kad butu atstovai....

jei ne Europos pinigai, tai uzsienieciu parkas (nauju), butu gal 10 proc dabartinio lygio....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pavaro liaudis, kai netingi.... :D:D

keikiat bielkius, giriat..... tik nelabai girdziu pagyru uzsienieciams.... gal geda rasyt, kad sumokejus velniskus pinigus traktoras uzsilenke pasibaigus garantijai????

genda visi traktoriai, tik vieni daugiau, kiti maziau. viska lemia servisas ir detaliu kainos.....

to drapox. uosvis su 892 bielkium prasuko 2000 mth, 3 metus are su 5 korpusu prikabinamu kvernelandu, rimciausias gedimas subires vidinis galinio tilto guolis. ir dar, ta vadinama "meslo kruva" tampo dvi priekabas, vezancias 20t. ydomu, ar nors vienas uzsienietis, laikytu tokias perkrovas???kai kurie laikytu, nes elektronika neleidzia perkrovos....

as pats su bielkiu tampiau 6m valke, be turbinos dar :icon-wink:

tesiant toliau, matei kokia technika dirba uzsienio ukininkai???? paprasciausiai, zmogus skaiciuoja pinigus. uzsienietis, paskaiciaves, kad naujas traktorius jam atsipirkines 10-15 metu, perka ne nauja, arba dirba su tuo ka turi (leisdamas pinigus remontui). lietuvis irgi elgiasi panasiai, pirkdamas nauja MTZ arba deveta uzsienieti.

kita kalba, kada reik dideles galios, stambesniems ukiams....

as turiu 40ha nuomojamos. galiu dar koki 20 dasidet (prastokos zemes). kada man atsipirks uzsienietis???? viska speju su bielkium pasidaryt.

jei nebespesiu, vat tada ir mastysiu ka nors kita.....

Malonu diskutuoti su netylinčiais ir argumentuojančiais. Pritariu, kad žmogeliui dirbančiam kokius 30 ha nelabai verta pirkti naujo vakarų traktoriaus, nebent dėvėtą. Keletas patarimų paties ūkiui. Vienam ha apdirbti reikia apie 400 iki 500 kWh energijos. Taviesiems 40 ha apie 18000 kWh. per metus. Bielkius per 1 mh gali duoti iki 60 kWh energijos. Tai išeina per metus turėtum prasukti apie 300 mh, neskaitant važiavimų parduotuvėn alaus ir bažnyčion. :lol: Tau to Bielkiaus (jei naujas) užteks kokiai 20 metų. Jei negalvoji plėsti ūkio ir jei tau kokia 40 tai ir užteks beveik iki pensijos. Nėr problemų. Bet jei tu jaunesnis ir žadi nemažai išplėsti ūkį patariu galvoti apie vakarietišką techniką. O po kelių metų garantuoju pats man padėkosi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del MTZ Katinu ir pan. Kai gryzau i lietuva po ilgu bludijimu uzsieniuose, susitikai pazystama su kuriuo dirbau vienam kolxoze 90-91m. Na kaip tiek laiko nesimate tai apie bendrus pazystamus issiklausinejom. Klausiu kaip Jasius dar dyrba? Ne vibracine. o Antanas? Irgi vibracine. O rimukas, tas gi jaunas baxuras? Irgi vibracine. :icon-cry:

tagi jus jau man atleiskit, bet po sitokio pokalbio mano nuomone apie tam tikrus traktorius labai jau vienareiksmiska. :icon-confused: as suprantu, kad kur trumpa ten truksta, galima tuos traktorius naudot pagalbiniam darbam. Svarbiausia nepamirst, kad sveikatos nenusipirksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del MTZ Katinu ir pan. Kai gryzau i lietuva po ilgu bludijimu uzsieniuose, susitikai pazystama su kuriuo dirbau vienam kolxoze 90-91m. Na kaip tiek laiko nesimate tai apie bendrus pazystamus issiklausinejom. Klausiu kaip Jasius dar dyrba? Ne vibracine. o Antanas? Irgi vibracine. O rimukas, tas gi jaunas baxuras? Irgi vibracine. :icon-cry:

tagi jus jau man atleiskit, bet po sitokio pokalbio mano nuomone apie tam tikrus traktorius labai jau vienareiksmiska. :icon-confused: as suprantu, kad kur trumpa ten truksta, galima tuos traktorius naudot pagalbiniam darbam. Svarbiausia nepamirst, kad sveikatos nenusipirksi.

o gal dar gali pasakyt, kiek tavo isvardinti zmones, per savaite snapso ir kito brudo isgerdavo????

mano tevas, 1943m gimimo, nuo 21m su traktorium dirbo, gal net ir pries armija, sito nezinau. DT 20: Tagandrozec: MTZ 52: Jumz: Niva: KC 6.

isdirbo 34 metus, o mire nuo kraujuojancios skrandzio opos.... ir vibracines pas ji nerado, invaliduma del kitko gavo....

kaimynas turi grupe ir vibracine, gal pasakyt kiek jam tai kainavo???? :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip nevenge zinoma to dalyko. Nurasyti buvo ne patys didziausi pijokai (tu net tais laikais i traktoriu neleido). Jei jau but iki galo teisingam, tai is 5 ka ,man isvardino (anksciau nevisus ir ne tikrais vardais minejau) Del 2 kaip ir garantuotas, kad tas reikalas nes dar prie manes tos problemos pradejo rodytis. Na ne tai svarbiausia, manau kiekvienam kaime savu istoriju pilna, faktas, kad sveikatos nei snapsiukas nei MTZ (o tuo labiau kartu paemus) neprideda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir dar pridesiu. Aisku negalima varyt tik ant baltarusu. Paciam teko dirbti su tokias sudroztais JD... Viename be ausu kamsciu prapuoles, o su jais kiaura diena isbuvus irgi ne kas, kitas be kabinos ant tiek iskleres, kad ilgiau ant jo pasedejus hemoroju isitaisytum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D Girdetas terminas :D Del traktoriu. 77m skirtumo didelio nebuvo. 87 jau rimtas skirtumas. 97m kaip .. Na pasakysiu svelniai, kaip Dangus ir zeme. 2007? :D

as apie tai ir sakau. 80 ag grupej bielkiui pries 10 metu neprilygo neivienas uzsienietis. komfortas jo prilygo nuliui....

Tagandroziec buvo savaeige vaziuokle. kuzovas vezt kroviniam, per javapjute uzdedavo kombaina. kad vaziavau, pamenu, daugiau nieko :D

dar nuotrauku yra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu jau kalbant ir kartu dar pagalvojant,nemanau kad kuriam ūkininkui galėtų grėst vibracinė liga.Kiek jau ten prabūni tam traktoriuj?Nebent kaip kažkas sakė kad jam traktoriuj smagiau nei ant sofos.Na bet jeigu jį naudot poilsiui,tai nebūtina gi užvestam sėdėt...Ir manau kad visiškai netinka lyginimas sovietmečio mechanizatorių darbo,kurie ištisus metus neišlipdavo iš traktoriaus su dabartinių ūkininkų darbu.Tai du l.skirtingi dalykai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...