Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

gryna tiesa, tai tas pats kas litus savo valia i atiduoti man :D

Pora metu bandziau, mat pirmais metais buvo "geri" metai ir "teigiamas" efektas nesimate, tai antrais metais pasiemiau visa kubini metra (apie 17 000 lt) ir bandziau dar syki, tad mieli tautieciai, jei esate tokie lengvatikiai kaip buvau as, tai man nuosirdziai gaila jusu ir jusu seimu, nes jus vagiate patys is saves ir tai ka netycia pavogiat dovanojat vadybai

Vistiek vienokius ar kitokius mikro elementus, amino rugstis, amalgerolius azofitus ir panasiai naudoji savam uky, neapsiriboji vien N P K S ar klystu? :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gryna tiesa, tai tas pats kas litus savo valia i atiduoti man :D

Pora metu bandziau, mat pirmais metais buvo "geri" metai ir "teigiamas" efektas nesimate, tai antrais metais pasiemiau visa kubini metra (apie 17 000 lt) ir bandziau dar syki, tad mieli tautieciai, jei esate tokie lengvatikiai kaip buvau as, tai man nuosirdziai gaila jusu ir jusu seimu, nes jus vagiate patys is saves ir tai ka netycia pavogiat dovanojat vadybai

Aš manau, kad efektas yra tada kada tų mikrikų tikrai trūksta. Kadangi nustatyti kokių ir kada tų mikrikų trūksta matyt ne mūsų nosiai, tai gaunasi kad tiesiog naudojam tuos mikrikus profilaktiškai, kad netyčia netrūktų. Panašiai kaip ir su beicu čia manau. Reikia to beico gal tik kas 15 metų kai kūlės užeina, o šiaip naudojam ir tiek kad apsidrausti nuo didelių nuostolių. Tik bandymais tokius klausimus galima atsakyti kas teisus. Ir vienais metais vienoj vietoj gali būti atsakymas toks, o kitais visai priešingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad nuo purskimo tie pasviesejimai nes kur nepurksti tai nera ju. Purskiau MCPA+Sekator+Ruter
Purškiau tomigana 0,4l+granstaras 0,015gr.+lipučke+inputo 0,4l. Maitinima ir trumpinima palikau kitos savaitės galui.

viskas ok, tik kam 2 kart brangesnis fungicidas? 3 kartus po 0,23l Impact, idealu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras klausimas??? manau todėl kad tai buvo jau bandyta ir rezultatu buvau patenkintas. Inpacto tikrai reiktu daugiau nei 230gr. Plius mano durna galva turi ateiti sausoka vasara nejaugi taip ir lis be perstojo kas antra diena.Čia tik pamastymas. kaip bus taip gal ir bereikalo bet tuo momentu saulė švietė taip.Dabar gal kitaip.

P.S. bingo prisiminiau tigi aš bajeriniu produktu fanas kaip galėjau pamiršti :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad nuo purskimo tie pasviesejimai nes kur nepurksti tai nera ju. Purskiau MCPA+Sekator+Ruter
Purškiau tomigana 0,4l+granstaras 0,015gr.+lipučke+inputo 0,4l. Maitinima ir trumpinima palikau kitos savaitės galui.

viskas ok, tik kam 2 kart brangesnis fungicidas? 3 kartus po 0,23l Impact, idealu

O tu be abejo gali pateikti efektyvumo bandymų rezultatus. Užteks ir žvaigždučių nuo 1iki 5 pavidalu.

Dar matyt kažkam ir kokį bumperį panašiai parduodi - pigiau du kart.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu be abejo gali pateikti efektyvumo bandymų rezultatus. Užteks ir žvaigždučių nuo 1iki 5 pavidalu.

Dar matyt kažkam ir kokį bumperį panašiai parduodi - pigiau du kart.

taip galiu duot gyvus pavyzdzius,kontaktus ir pan, ne nuo pigaus alaus sumasciau toki fynta

o propikonazolas misiniuose naudojamas masiskai,aisku vienas jis silpnas

net nauji produktai be propiko neapseina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu be abejo gali pateikti efektyvumo bandymų rezultatus. Užteks ir žvaigždučių nuo 1iki 5 pavidalu.

Dar matyt kažkam ir kokį bumperį panašiai parduodi - pigiau du kart.

taip galiu duot gyvus pavyzdzius,kontaktus ir pan, ne nuo pigaus alaus sumasciau toki fynta

o propikonazolas misiniuose naudojamas masiskai,aisku vienas jis silpnas

net nauji produktai be propiko neapseina

Kaip supratau, jokių lentelių nebus. O aš matau duomenis, kurie rodo, kad impactas jau dviejų medžiagų rinkinys, tik pas mus likučius pardavinėjat. Lyginant veiklių medžiagų efektyvumą - inputas daugiau nei dvigubai geriau veikia.

Propikonazolas jau turėtų būt į šiukšlyną senai išmestas. Man kas nors paaiškinkit, kokiu stebuklingu būdu praradusi efektyvumą medžiaga mišinyje su užrašu "Naujiena" patampa veiksminga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip supratau, jokių lentelių nebus. O aš matau duomenis, kurie rodo, kad impactas jau dviejų medžiagų rinkinys, tik pas mus likučius pardavinėjat. Lyginant veiklių medžiagų efektyvumą - inputas daugiau nei dvigubai geriau veikia.

Propikonazolas jau turėtų būt į šiukšlyną senai išmestas. Man kas nors paaiškinkit, kokiu stebuklingu būdu praradusi efektyvumą medžiaga mišinyje su užrašu "Naujiena" patampa veiksminga?

tai jeigu miezius, tiek salyklinius, tiek pasarinius uzaugini su 1l Impacto, tai nematau reikalo naudot kazka rimciau, veikia visi fungicidai, tik sakau, butent su flutriafolu butina atlikti prevencini purskima ir nepaleist dryzliges, cia yra esme

beabejo sekla turetu but ne atsijos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, reikia jūsų nuomonės apie fungicido FOLICUR® 250 EW galimybę panaudoti vasariniams miežiams nuo ligų...

liko Folicur'o nuo kviečių purškimo ir galvoju ar tiktų jis miežiams... ant pakuotės nėra parašyti miežiai, sakau, gal tik neregistruotas miežiams...

Gal esat kas susidūrę su tuo? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, reikia jūsų nuomonės apie fungicido FOLICUR® 250 EW galimybę panaudoti vasariniams miežiams nuo ligų...

liko Folicur'o nuo kviečių purškimo ir galvoju ar tiktų jis miežiams... ant pakuotės nėra parašyti miežiai, sakau, gal tik neregistruotas miežiams...

Gal esat kas susidūrę su tuo? :)

tik ne šiuo augimio tarpsniu,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, reikia jūsų nuomonės apie fungicido FOLICUR® 250 EW galimybę panaudoti vasariniams miežiams nuo ligų...

liko Folicur'o nuo kviečių purškimo ir galvoju ar tiktų jis miežiams... ant pakuotės nėra parašyti miežiai, sakau, gal tik neregistruotas miežiams...

Gal esat kas susidūrę su tuo? :)

tik ne šiuo augimio tarpsniu,

Gal plačiau galima? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, reikia jūsų nuomonės apie fungicido FOLICUR® 250 EW galimybę panaudoti vasariniams miežiams nuo ligų...

liko Folicur'o nuo kviečių purškimo ir galvoju ar tiktų jis miežiams... ant pakuotės nėra parašyti miežiai, sakau, gal tik neregistruotas miežiams...

Gal esat kas susidūrę su tuo? :)

tik ne šiuo augimio tarpsniu,

zieminiuose jau velu, o vasariniuose ant dienu laikas bus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...