Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

ccc mieziuose po sudygimo kita funkcija atlieka, o ji labai svarbi tai krumijimasis, o kas del reguliatoriaus tai det cerone arba savo nuoziura mixuot

Gal čia daugiau nuo veislės priklauso. Nes Annabella ir taip susikrūmyja iki 1000 ant m2. Jokio tikslo nematau CCC naudot.

sek perpuse mazesne norma tada matysi tiksla naudoti ccc ;)

Šiaip sėju apie 180 kg/ha (4-4,5 mln). Nemanau, kad dar yra kur mažinti, nes jei netyčia sausra pavasarį tada gali tekti kulti 3 t/ha, ir nepadės nei CCC nei N. Čia tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Placiau gal gali del krumijimosi, nes bedu kaip ir nepastebejau del tankumo, Sejau siemet xanadu labai gerai krumijasi ir norma pamazinta buv 3,5mln o. Barke 4,5. Ir kada tiksliai pust ccc?

butu liuks ccc iki herbicido atiduot, vat del sejos normu irgi labai svarbus veiksnys, 350 - 450 seklu kvadratiniame metre, tai yra optimalu, bet pasibandyk koki laukeli pazaist su ccc,voras kazkur prirases issamiai,nenoriu kartotis.

o moddus 0,4l/ha zveriska kaina gaunasi

o kaip manote ar ccc atiduodant su herbicidu krumijimosi viduryje tikslinga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Voras teisus, ccc krūmyjimosi tarpsnių turi didelę reikšmę visiems neremontantiniams augalams,o javai tokie yra. Čia veikia pagrindinis morfologinis dėsnis , kad augalo dalys , kurių vystimasis atsilėka per du organogenezės etapus redukuojasi.Praktikoje ,esant labai šiltam orui , pavasarį pagrindinis stėbas formuoja bamblį šalutiniai ūgliai nebesivysto krūmyjimasis sustoja Bet ,nelinkėčiau drastiįkai mažinti sėkios normą , nes įpatingam produktui visada yra papildomų sąlygų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

visi mieziai sirgs, reikia savailaikio fungicido, nes kai jau ligos issibegejusios buna labai sunku sustabdyti traukini

p.s. siemet meiziu sejau 115 kg i ha plius ccc ir tankumas toks kokio reikia, zodziu mano nuomone bent jau mieziu tikrai nera reikalo seti daugiau nei 300 vnt i kv m ( nors pas mane dar mazesne norma)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visi mieziai sirgs, reikia savailaikio fungicido, nes kai jau ligos issibegejusios buna labai sunku sustabdyti traukini

p.s. siemet meiziu sejau 115 kg i ha plius ccc ir tankumas toks kokio reikia, zodziu mano nuomone bent jau mieziu tikrai nera reikalo seti daugiau nei 300 vnt i kv m ( nors pas mane dar mazesne norma)

Kolega publikanas eina ant ligu, o xanadu nei gramo nematyt, kad butu ligu pozymiu, pernai lygiai tas pats xanadu bei barke neprase purskimo, bet viena padariau savalaiki akuotam pradedant lyst... o publikana teko gelbet ir gelbet nors ir prieseliai vienodi, daug ka daro veisle. setas apie 200-210kg/ha 400vnt m2, jokiu ccc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visi mieziai sirgs, reikia savailaikio fungicido, nes kai jau ligos issibegejusios buna labai sunku sustabdyti traukini

p.s. siemet meiziu sejau 115 kg i ha plius ccc ir tankumas toks kokio reikia, zodziu mano nuomone bent jau mieziu tikrai nera reikalo seti daugiau nei 300 vnt i kv m ( nors pas mane dar mazesne norma)

Kolega publikanas eina ant ligu, o xanadu nei gramo nematyt, kad butu ligu pozymiu, pernai lygiai tas pats xanadu bei barke neprase purskimo, bet viena padariau savalaiki akuotam pradedant lyst... o publikana teko gelbet ir gelbet nors ir prieseliai vienodi, daug ka daro veisle. setas apie 200-210kg/ha 400vnt i ha, jokiu ccc

400vnt i ha....

net ir as ant tiek nesiriztu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Xanadu labiau krumyjasi tai 350 seta. aisku as nepuciu ccc.

Tu parašei ne 400vnt/m2, o 400vnt/ha. Nedrįsčiau sėt voro normos. Ne visada palankios sąlygos javams krumytis. Taip gali nukentėt per kišenę. Tik įdomu kiek kuli sėdamas tokia norma, koks produktyviu stiebu skaicius ir koks gi trąšų fonas miežiams? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suklydau, baisiai skubejau. tai tas trasu fonas pas vora speju daugmaz panasus kaip pas daugeli kurie megsta pasitrest paselius. Jis tankuma islosia su ccc naudodamas aisku ir trasu kiekis rimtas eina. Sie metai tikrai palankus vasarojui bent jau krumyjantis lietaus sociai gaunam. Voras megsta ekstryma tai kodel gi ne, juk ir seklos ir laiko sutaupo uzpilinedamas horscha :eusa-whistle:

Zvanas kokios miezius veisles tau nori sirgt kaip mano, kad publikanas eina ant ligu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gryna tiesa, tai tas pats kas litus savo valia i atiduoti man :D

Pora metu bandziau, mat pirmais metais buvo "geri" metai ir "teigiamas" efektas nesimate, tai antrais metais pasiemiau visa kubini metra (apie 17 000 lt) ir bandziau dar syki, tad mieli tautieciai, jei esate tokie lengvatikiai kaip buvau as, tai man nuosirdziai gaila jusu ir jusu seimu, nes jus vagiate patys is saves ir tai ka netycia pavogiat dovanojat vadybai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...