Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Pamiršai paminėti kad jei augini salyklui xanadu negula o jei gerai patrešti azotinėm tai gula taip kad o-ho-ho.

Pernai metais 200 salietros ir 150 sulfato xanadu stovejo kaip stovejus, kai audra praejo kviecius sugulde, buvau labai nustebes kaip atsilaike :eusa-think:

o aš praeitais metais šimta trisdešimt kg gryno azoto mėšlu nors ir reguliatorius du kartus atiduotas sugulė ir gan bjauriai.Faktiškai vieni nuostoliai iš šio lauko.Gerai kad tik dešimt ha plotas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar lauke štai ka radau :icon-eek: vas. miežiai plotas 6ha. per du laukus yra visam lauke prieš tai miežiai buvo sėti gal prieš kokius 7metus

2nc3u6c.jpg

2nk6vec.jpg

sėkla pirkta sertifikuota iš rimtos firmos ... kokie būtų jūsų patarimai kaip elgtis su firma ir su pasėliu,ar dar yra kokie būdai purkškimo kad sumažint plitima ir užkrato papuolima į sąndėli, kad čia beicavimo problema tai ir durnam aišku(paskambinus pardavimo vadybininkui nelabai nustebo) ir ar kas esat susidures kaip elgsis firma jei visa tai paviešinus , ar yra koks nuostoliu kompensavimo būdas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries kelis metus is baltic agro pirkta sekla taip pat atrode,o salia savo beicuota viskas tvarkoje. matyt beico pagailejo,o nurase tai "pilna norma" ;) juokas per asaras bet tokia tikrove...stengiuos kuo maziau pirkti "lietuvos" seklu. pas mane buvo kietosios kules,tai parduodant nei labaratorija nieko nerado, kitais metais rimto beico pilna norma ir paselis buvo visai kas kita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biski ne i tema bet paklausiu. Gal kas zinot ar galima apart dabar miezius kurie visai prazuvo nes sumaisem hemija ir tapo pusiau gyvi varpos islindo 1cm jie ira uzdeklaruoti kaip mieziai o gausis lyg ir pudymas ar del sito reikalo nesikabins NMA?

Jeigu nepatikrins tai ir nesikabins.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biski ne i tema bet paklausiu. Gal kas zinot ar galima apart dabar miezius kurie visai prazuvo nes sumaisem hemija ir tapo pusiau gyvi varpos islindo 1cm jie ira uzdeklaruoti kaip mieziai o gausis lyg ir pudymas ar del sito reikalo nesikabins NMA?

Jeigu nepatikrins tai ir nesikabins.

Tai sita zinau bet jai patikrins?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki kulimo liko menuo maximum, tai palaukes dvi savaites gali ir suarti, anksti sejai anksti pjovei ir vsio

nesuprantu ko cia tragedija daryti, va jei butu miskas arba krumynai vietoj mieziu tada tikrai izvelgtu apgaule, o dabar gi buvo tie mieziai ko cia pergyventi, maza ko gyvenime nutinka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki kulimo liko menuo maximum, tai palaukes dvi savaites gali ir suarti, anksti sejai anksti pjovei ir vsio

nesuprantu ko cia tragedija daryti, va jei butu miskas arba krumynai vietoj mieziu tada tikrai izvelgtu apgaule, o dabar gi buvo tie mieziai ko cia pergyventi, maza ko gyvenime nutinka

matai man jie labai maisosi viduri 6ha mieziu o is visu pusiu pudymas tai noretusi kartu apart ir vsio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki buvau savo laukuos ir pamaciau toki vaizda vienam gale kaip butu paseta tos tuciosos avizos gal zinot kokia chemija naudojat kuri sunaikina jas? bet jau kitais metais reiks kovot nes jau dabar per velu nes varpos jau yra.

ir dar pamaciau kokia cia liga ir kokius fungicidus naudojat? dekui uz pagalba

post-7785-141521823554_thumb.jpg

post-7785-141521823561_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Gal tas vienas procentas yra virš 14 proc. šiukšlių? Nes labai panašu į tai. Pirma skaičiuoja džiovinimą kartu su šiūkšlėmis, o tik poto nuskaitomos šiukšlės.

Va šito fenomeno aš niekada nesuptatau. Vistiek pirma išvalo tik poto džiovina. Nors jei labai jau atvirai, nemačiau nei vieno didesnio elevatoriau, kad turėtų veikiančią valomąją išskyrus aspiraciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...