Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

Prieš 7 valandas, buster540 pranešimas:

Sulfato po šimtuka padalinau kviečiamas, buvau galvojęs ketvirtadienį kasa paduot, bet kolegos matėt prognozes į priekį? Ir lietaus ir šaltuko rodo... Kaip elgsitės? 

As taip pat vaziuosiu ketvirtadieni su kas. Nera ko laukti jau dabar sausi pas mus laukai laksciau su salietra ir sulfatu. Dar kol prieis prieinama forma ir tos silumos bus, taip jau paauge. O veliau dar neaisku kaip bus su orais dykuma gal bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , T.Engineer pranešimas:

As taip pat vaziuosiu ketvirtadieni su kas. Nera ko laukti jau dabar sausi pas mus laukai laksciau su salietra ir sulfatu. Dar kol prieis prieinama forma ir tos silumos bus, taip jau paauge. O veliau dar neaisku kaip bus su orais dykuma gal bus

geriau dykuma,nei su ,,valtim'' po pasėlius plaukiot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sulfatas prieš keletą dienų jau atiduotas, bet trydalioja pas mus su KAS jau keli.... atšils oras ir išlaistysiu kita savaite ar net i savaites kitos pabaiga... koks tikslas laistyt ta KAS, jeigu nėra šilumos.... gal pas kitus kokie hibridai kviečiai, kurie prie šalto oro maitinasi ? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , ceck pranešimas:

wycka, dar net nepradejau :icon-lol: ir dar savaitę greičiausiai nežadu,man per šalta ;)

Nu jo tas saltis kaskaip balamutina sendien taip nedrasiai rapsus sulfatu apiberiau dabar i kviecius net nesumastau pradziai kokia doze duot protingiau kaip toke temperatura ir nezada kasko gero dar

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Daidas pranešimas:

O ką manai kad sendien apiberiai ryt jau valgys?nusiramink,kaiptik maistas bus kaip rodo normalu atšilimą

Valgyt, tai tikrai taip greit nevalgys. As kovo 8 viena ruoza nuberiau del idomumo. Siai dienai dar akimis jokio skirtumo pamatyt neina. Bet ir sakneliu nauju beveik ner, tai nieko keisto matyt. Gal kas zinot kur butu galima kokios info rast, kaip šaltis veikia azota? Dabar trasas gal ir gerai butu isbert, istirps garantuotai apsidraudziant nuo nesamoniu ateities. Bet kai kas nakti gan nemenkas minusiukas vis, kazi negarina ar nepatraukia azoto zemyn? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Dainius48 pranešimas:

Valgyt, tai tikrai taip greit nevalgys. As kovo 8 viena ruoza nuberiau del idomumo. Siai dienai dar akimis jokio skirtumo pamatyt neina. Bet ir sakneliu nauju beveik ner, tai nieko keisto matyt. Gal kas zinot kur butu galima kokios info rast, kaip šaltis veikia azota? Dabar trasas gal ir gerai butu isbert, istirps garantuotai apsidraudziant nuo nesamoniu ateities. Bet kai kas nakti gan nemenkas minusiukas vis, kazi negarina ar nepatraukia azoto zemyn? 

Aś viena lauką kviečių patrešiau kovo 6 dieną. Palikau 1 technologinę netrešta. Tai jau kovo 20 d.  gerai matėsi skirtumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniai išbandyti variantai, aš dar nieko netresiau, yra toks dalykas kaip augalo fotosinteze per zelmenys, tad jum tik atrodo kad maitinasi per šaknis!!! Gali būti pastebėjimų tik po( Kas) šiai dienai. O jūsų isbertas azotas labai gražiai su salnom iškeliauja kas dien +-5%.azotas dirvoje laikosi +8°, vakar diena dirvos temp,buvo 4-5°. 

Aš pilnai suprantu ankstesnius tręšimus kas turi 1000ha ir viena trestuviuka, ir skirtingai manau kas turi 100ha 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ukis123 pranešimas:

Seniai išbandyti variantai, aš dar nieko netresiau, yra toks dalykas kaip augalo fotosinteze per zelmenys, tad jum tik atrodo kad maitinasi per šaknis!!! Gali būti pastebėjimų tik po( Kas) šiai dienai. O jūsų isbertas azotas labai gražiai su salnom iškeliauja kas dien +-5%.azotas dirvoje laikosi +8°, vakar diena dirvos temp,buvo 4-5°. 

Aš pilnai suprantu ankstesnius tręšimus kas turi 1000ha ir viena trestuviuka, ir skirtingai manau kas turi 100ha 

Pas mus krašte irgi yra vienas žmogelis, kur neskuba su tręšimais, tai pastebėjau, kad jo pasėliai niekada prasčiau neatrodo už kitų. Aišku iš rudens jis visada kompleksinėm patręšia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, ukis123 pranešimas:

Seniai išbandyti variantai, aš dar nieko netresiau, yra toks dalykas kaip augalo fotosinteze per zelmenys, tad jum tik atrodo kad maitinasi per šaknis!!! Gali būti pastebėjimų tik po( Kas) šiai dienai. O jūsų isbertas azotas labai gražiai su salnom iškeliauja kas dien +-5%.azotas dirvoje laikosi +8°, vakar diena dirvos temp,buvo 4-5°. 

Aš pilnai suprantu ankstesnius tręšimus kas turi 1000ha ir viena trestuviuka, ir skirtingai manau kas turi 100ha 

Mano galva maziau  nuostoliu bus, nei uz geros savaites isbertas ant sausos zemes ir prie +15C 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Witalikas pranešimas:

Mano galva maziau dabar nuostoliu bus, nei uz geros savaites isbertas ant sausos zemes ir prie +15C 

O kuriam krašte čia žada +15 ir sausa? Ir dar ką pastebėjau, tai orų prognoze daugiau kaip 3 dienom į priekį tikėt neverta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Witalikas pranešimas:

Mano galva maziau dabar nuostoliu bus, nei uz geros savaites isbertas ant sausos zemes ir prie +15C 

Geriausia butu uztaikyt ant paskutines salnos. Dabar dar keletai naktu paeiliui salnu vis rodo. O po salnos i antra dienos puse, visad zeme atidreksta, tad susiurbs trasas lengvai. As tik 30 ha pasisejes kvieciu. Labai niezni nagai siandien lekt trest. Bet tos salnos kas nakti, tikrai dziaugsmo nekelia ir atbaido. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , urbonas10 pranešimas:

Pas mus krašte irgi yra vienas žmogelis, kur neskuba su tręšimais, tai pastebėjau, kad jo pasėliai niekada prasčiau neatrodo už kitų. Aišku iš rudens jis visada kompleksinėm patręšia.

o tai kompleksinemis pas jumis nereikia kasmet tresti kad cia taip pabrezta buvo tos kompleksines?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, u.k aurimas pranešimas:

Iki siemet buvo taip ---- netresk nes zeme kaip retis issiplaus azotos :D

siemet--- netresk  nes salna suvalgys tavo azota :romance-caress:

Ai gal isvis netreskim a taip a taip negerai su tuo azotu. 

As kviecius jau pavaisinau 200kg salietra ir 200kg sulfatu ;)

Pagal Jurgį ir kepurė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, ukis123 pranešimas:

Seniai išbandyti variantai, aš dar nieko netresiau, yra toks dalykas kaip augalo fotosinteze per zelmenys, tad jum tik atrodo kad maitinasi per šaknis!!! Gali būti pastebėjimų tik po( Kas) šiai dienai. O jūsų isbertas azotas labai gražiai su salnom iškeliauja kas dien +-5%.azotas dirvoje laikosi +8°, vakar diena dirvos temp,buvo 4-5°. 

Aš pilnai suprantu ankstesnius tręšimus kas turi 1000ha ir viena trestuviuka, ir skirtingai manau kas turi 100ha 

Pasižiūrėjus į rapso šaknyną dirvos būklę ir numatomas sausras niekaip tas azotas nenugarmės..... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...