Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

Kvailai kazkaip gaunas siemet su tresimaus. Vakar praejau savo dirbamus laukus, tai patrest galima be provezu jau, pradziuve kapitaliai. O dar rodo pasalimus, tai is vis pataikius kazkuri ryta galime be zymiu apibert. Bet is kitos puses, dar ankstyvas laikas. Paroviau kvieciu, tai tik pradeda sakneles po 1cm ilgio leist ir tai dar ne visi. O garantijos, kad sniego neprimes, krituliu nepaduos ir nera. Dar ir salnu naktim vis rodo, tad stebuklingo augimo nebus. Tik kai visi aplink beria, keista laukt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Dainius48 pranešimas:

Kvailai kazkaip gaunas siemet su tresimaus. Vakar praejau savo dirbamus laukus, tai patrest galima be provezu jau, pradziuve kapitaliai. O dar rodo pasalimus, tai is vis pataikius kazkuri ryta galime be zymiu apibert. Bet is kitos puses, dar ankstyvas laikas. Paroviau kvieciu, tai tik pradeda sakneles po 1cm ilgio leist ir tai dar ne visi. O garantijos, kad sniego neprimes, krituliu nepaduos ir nera. Dar ir salnu naktim vis rodo, tad stebuklingo augimo nebus. Tik kai visi aplink beria, keista laukt. 

Bandos instinktas visada kiekvienais metais buna spesim pasitresim vieni ankciau kiti veliau kulsim vistiek panasiu laiku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , Dainius48 pranešimas:

Kvailai kazkaip gaunas siemet su tresimaus. Vakar praejau savo dirbamus laukus, tai patrest galima be provezu jau, pradziuve kapitaliai. O dar rodo pasalimus, tai is vis pataikius kazkuri ryta galime be zymiu apibert. Bet is kitos puses, dar ankstyvas laikas. Paroviau kvieciu, tai tik pradeda sakneles po 1cm ilgio leist ir tai dar ne visi. O garantijos, kad sniego neprimes, krituliu nepaduos ir nera. Dar ir salnu naktim vis rodo, tad stebuklingo augimo nebus. Tik kai visi aplink beria, keista laukt. 

ramiai,ramiai,be panikos ir pasitręšim, pagal prognozes šešias naktis į priekį rodo šalčio net iki -6 kur skubėt,nebent nuo kaimyno nori neatsilikt,visada pasitręšdavom,pasitręšim ir šiemet,užmiršai kaip netolimoj praeitį per velykas sniegą stumdėm :icon-lol:

DSC01907.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Ukmin pranešimas:

Nu tarkim formuluokim ar bus gerai :icon-biggrin: tai kas bus negerai? Stresuos? 

minimum azoto nuostoliai :) dabar pats atsakyk kas pasikeis jei patręši po šalnų,pvz kitą ketvirtadienį ar penktadienį? nuostoliai bus didesni ar mažesni? beje kaip nori taip daryk,kiekvienas vadovaujas savo logika ;)nepabandęs nesužinosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Ukmin pranešimas:

Tiesiog nenoriu susistumti darbų. Poros dienų neužteks pasitręšti, o plius dar kol kas’as atvažiuoja .... tdl ir paklausiau :icon-wink: tai sakai bus azoto nuostoliai :icon-rolleyes: 

matai,atsakymas yra tame ar tu tik nori darbą atlikti,ar kokybiškai tą darbą atlikti,aš esu linkęs prie antro varianto,bet kokiu atveju šalnos stabdo vegetaciją

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ceck pranešimas:

matai,atsakymas yra tame ar tu tik nori darbą atlikti,ar kokybiškai tą darbą atlikti,aš esu linkęs prie antro varianto,bet kokiu atveju šalnos stabdo vegetaciją

Aš taip pat noriu kokybiškai atlikti darbą tai ir klausiu ;) bet nelabai suprantu kas pasikeis jeigu dbr laistysim ... juk kritulių nebus tai niekur neišsiplaus ir garuot jis neišgaruos, nes temp žema. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...