Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

prieš 3 minutes , Ukmin pranešimas:

Aš taip pat noriu kokybiškai atlikti darbą tai ir klausiu ;) bet nelabai suprantu kas pasikeis jeigu dbr laistysim ... juk kritulių nebus tai niekur neišsiplaus ir garuot jis neišgaruos, nes temp žema. 

sakai garuoja tik prie aukštos temperatūros? klysti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , ceck pranešimas:

sakai garuoja tik prie aukštos temperatūros? klysti

Logiškai mąstant kaip tik turėtų apsaugoti nuo šalnų, nes bus sūrus ir vanduo ląstelėse mažiau uzsals, bet iš kitos pusės nepasidengs šerkšnu ir bus nuogas augalas, vėl negerai, paėmiau ir padariau ruožą per lauką kontrolei prieš vakar šalna, pažiūrėsiu, kaip rapsas sureaguos ir kaip kviečiai, nes čia visi gudrūs, bet nieks nebandė, esu bandęs ant mažos šalnos jokių problemų, db žada 9 šalčio pas mus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , heva pranešimas:

Logiškai mąstant kaip tik turėtų apsaugoti nuo šalnų, nes bus sūrus ir vanduo ląstelėse mažiau uzsals, bet iš kitos pusės nepasidengs šerkšnu ir bus nuogas augalas, vėl negerai, paėmiau ir padariau ruožą per lauką kontrolei prieš vakar šalna, pažiūrėsiu, kaip rapsas sureaguos ir kaip kviečiai, nes čia visi gudrūs, bet nieks nebandė, esu bandęs ant mažos šalnos jokių problemų, db žada 9 šalčio pas mus. 

reikia skirti šalną nuo šalčio,aš susilaikau nuo tręšimo o jūs kaip išmanot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Zvanas pranešimas:

Negirdėjau tokio dėsnio. Dėl gravitacijos pokyčio tai taip, sutinku, kad kyla arba sminga gilyn :D

Pagal logika, visi šalti daiktai traukia drėgme, tai tas pats su žeme manau galioja. Kad ir sausa būna žemė, per naktį pašala ir kai atsileidžia, būna jau drėgna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , P.uk.D pranešimas:

Kaip manot kvieciam geriau atiduoti visa azota dabar ar dar laukti? Nes rodo vien saulyte tai manau kad neliks dregmes ir ve viskqs bus sunui ant uodegos

Viso tai tikrai negalima dabar atiduoti. Azoto 100 kg/ha per akis dabar. Laikas parodys, jei sausra ateis, liks kitiems metams trasos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Zvanas pranešimas:

Negirdėjau tokio dėsnio. Dėl gravitacijos pokyčio tai taip, sutinku, kad kyla arba sminga gilyn :D

o girdėja,i kiek turi deguonis atomų molekulėje ir kiek azotas? kai šitą kryžiažodį išspręsi,galėsi visiems pateikti atsakymą kas mane irgi nustebino seno agronomo žinios,keliu rankas ir lenkiu galvą,patirtis daugiau žino nei mes,nes mes tik spėliojam,bet pasirodo yra tam formulė ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...