Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

prieš 2 minutes , JCB pranešimas:

Tai nori pasakyt kad kviečiam visą azotą kovo vidurį atidavei?

Rapsui ir rugiams viska supyliau, Kviecius Kovo 20 ir likuti balandzio pirmom dienom, nors realiai manau tik tresimo islaidas padidinau,o reikejo viska. Tiesa mano derliaus tikslas 4,5 tai gal ir nereikia labai ten skaldyt tokiu kiekiu ( 300kg salietros per  2 kart + sulfato 130)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Arunas S pranešimas:

Rapsui ir rugiams viska supyliau, Kviecius Kovo 20 ir likuti balandzio pirmom dienom, nors realiai manau tik tresimo islaidas padidinau,o reikejo viska. Tiesa mano derliaus tikslas 4,5 tai gal ir nereikia labai ten skaldyt tokiu kiekiu ( 300kg salietros per  2 kart + sulfato 130)

Rapsui artimiausiom dienom azota antra dozę patresim, o kviečiam jei bus drėgmės bandysiu kuo arčiau gegužės pritraukti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , stauga pranešimas:

Prognozės nieko gero o tiek kviečiam tiek rapsams liko paskutinis tręšimas. Labai gaila kad net kritulių nėra bent Kėdainių raj. Dar drėgmės yra šaknų zonoje bet jau nebeilgai trauks.

Mes kazkas apie 5mm su sniegu kartu gavom, šiandien..ryt dar žada...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
Prieš 14 valandų, kestasxxxl pranešimas:

Kasmetinė pavasarinė tryda........ 

Kai Dzūkija su Suvalkija bus patrešę už 2 savaičių aš startuosiu. Pas mus visada pavasaris vėluoja, manau dėl laiko juostos..... 

tryda ne tryda, bet pernais buvo, Kas vos ne augimo reguliatorių pirmiau purškė, nei azotą tręšė ant žieminių. :D Neatrodė daug kam, kad vegetuoja augalai, baltu šakneliu nebuvo daug, o augalai augo ir vystėsi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...