Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

kvietrugiai ir pas mus nelabai kokie, labai numirkę ir iššutę po storu sniego sluoksniu. ž.miežiai irgi nukentėję nuo per didelio sniego kiekio. o kviečiai ir rugiai tai gražūs kaip niekada. tik kad dar ne visur eina įvažiuot su barstykle, o apie purkštuvą tai dar neina nei galvot...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as vertinu kiek kitaip

paselis arba issala arba isgyvena

visa kita jusu rankose, tas zodis "negrazus" man net juokingas, o kartas ir nervinantis, duokit jiems maisto, sulaukit lietaus ir maziau pergyvenkit del to del ko nereikia

pavasari atejo, kaip ir kasmet kitoks, kaip visada rudeni gausim lygiai tiek kiek sugebesim paimti, lygiai tiek kiek nebijosim rizikuoti, gyvenimas grazus ir jis tesiasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as vertinu kiek kitaip

paselis arba issala arba isgyvena

visa kita jusu rankose, tas zodis "negrazus" man net juokingas, o kartas ir nervinantis, duokit jiems maisto, sulaukit lietaus ir maziau pergyvenkit del to del ko nereikia

pavasari atejo, kaip ir kasmet kitoks, kaip visada rudeni gausim lygiai tiek kiek sugebesim paimti, lygiai tiek kiek nebijosim rizikuoti, gyvenimas grazus ir jis tesiasi

Amen... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Normaliai cia jūs varot pas mus tai vienas kitas pabandė patrešti, tame tarpe ir aš bet po poros užsėdimų supratau kad teks su trešimu palaukti dar keleta dienų.

tai ir man yra lauku netrestu planuojam ketvirtadieni paskutinius baigt. o kad 2 karta varau tai ne as atiduodu ir salietra ir amonio sulfata vienu kartu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Normaliai cia jūs varot pas mus tai vienas kitas pabandė patrešti, tame tarpe ir aš bet po poros užsėdimų supratau kad teks su trešimu palaukti dar keleta dienų.

Uzdejau kombaino ratus ant traktoriaus giliu veziu nepridaro tik tiek kad platesnes vezes gaunasi ,bet gali lekti nors ir per vandeni,neskesta :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
pirmam kartui kai eis ivaziuot 150kg/ha salietros, po poros dienu 100kg/ha sulfato, antram kartui krumijimosi pabaigoj 250kg/ha salietros, 3 kartui ant velevinio lapo 100kg/ha salietros arba karbamido z. kvieciam :) tavo eile Viliau :)

Sulfatas per lapus eis?

Jei taip tai ar negeriau pirma apipurkst o po to babarstyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...