Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

visu pirma -243  tai 240 motoro truputi atnaujintas analogas ,245 tai 243 motoras pritaikytas dirbti su turbina , kad negamint dvieju skirtingu bloku  ,gaminamas vienas universalus su kodu 243  su vietom tepalo purkstukam ,jei renkamas 245 variantas i tas vietas isukami tepalo purkstukai  ir visos kitos modifikafijos kaip  auksciau minetas nasesnis tepalo siurblys ,sustiprintas alkuninis  , parenkama grupe pagal norima deti galva . jeigu mutoras bus be turbinos   ,t.y 243  tai   i tepalo purkstuku  vietas isukama zagluskes ,o toliau  kaip paprastas 240 matoras ,tai iseina kaip ir visi teisus  tepalo purkstukai kaip ir yra ,bet 243 matore ju nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 6 valandas, Kestutis Minelga pranešimas:

Sveiki,mtz80 smarkiai degina tepalus.ar žiedai kalti,ar dar gali būti kas nors?

Žiūrėk, ką pučia per alsuoklį. Jei vos pučia, tai vožtuvai, jei stipriau - žiedai.

Jei smagiai alsuoklis pučia, patariu ilgai nelaukt. Aš vieną sezoną bandžiau pratempt, kiekvienam kuro bakui pildavau ir tepalo varikliui. Apaugo vožtuvai suodžiais ir pasikabinę galiausiai pradegė. 

https://youtu.be/4nAsrexd0P4

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2009-02-10 at 13:30, Raimisx pranešimas:

mtz galva verziasi 16-18 kgcm arba 160-180nm

pagrindiniai kakliukai 20-22

svaistikliniai 14-16

kompresija 26.5

kokios dar info reik??? :D pasiskolinau knyga...

o vakar biski nekondicijoj buvau :icon-redface: monitoriu laisciau :lol:

Gal zinot kokia jega smagracio varztai verziasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 8 minutes , Robertas08 pranešimas:

Taip kinietis,tokia jo kaina. Kaip utn remonto.

Kiek kainuoja motorpal?  Kuro pompelė įdomi,motorpal kitokia būna.

Buvo ant kito mtz nuo naujo motorpalas pas mane,tik be vakumo.

Neblogi tie kinieciai, vienas pliusas nera to lojimo kaip pas utn. Bet unt kazkodel gaza vistiek staigiau priima nei motorpal arba weifu. Kitas klausimas kuro norma motorpal prisukta ir po ,,apkatkes ,,reiks imti plombas salin... Kodel nes turi atitikti euro 2 normas ir nemesti jokio juodo dumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, sako pranešimas:

Neblogi tie kinieciai, vienas pliusas nera to lojimo kaip pas utn. Bet unt kazkodel gaza vistiek staigiau priima nei motorpal arba weifu. Kitas klausimas kuro norma motorpal prisukta ir po ,,apkatkes ,,reiks imti plombas salin... Kodel nes turi atitikti euro 2 normas ir nemesti jokio juodo dumo.

Nu mano akim tai žymiai aštriau dirba su weifu nei su utn.

Tai kiek tų weifu išeina už tą motorpal naują?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Robertas08 pranešimas:

Nu mano akim tai žymiai aštriau dirba su weifu nei su utn.

Tai kiek tų weifu išeina už tą motorpal naują?

Pas mane ant ekspotinio mtz800 yra orginalus utn is gamyklos dirba ir priima gaza puikiai. 2 weifu uz vieno motorpal kaina iseina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu kokio merso variklio nebandei į mtz įkišt. Yotubej mačiau kažmoks ukrainietis su teisingom rankom 6 cilindrų linijoj merso variklį berods 130 ag įdeda. Vien garsas tokio traktoriaus pasaka!

Peržiūrėjau tavo filmuką. Gražiai atliktas darbas, tvarkinga!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , voras pranešimas:

O tu kokio merso variklio nebandei į mtz įkišt. Yotubej mačiau kažmoks ukrainietis su teisingom rankom 6 cilindrų linijoj merso variklį berods 130 ag įdeda. Vien garsas tokio traktoriaus pasaka!

Peržiūrėjau tavo filmuką. Gražiai atliktas darbas, tvarkinga!

Jei tas d245 dar koki karta gerai sunervins gal taip ir padarysiu. Jei eitu 6cil. ideti visai kitas reikalas butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as tai kaip tik manau kad variklis maziausias blogis belaruse.Mane daug labiau nervina greiciu deze ir begiu perjungimas,hidraulika ir jos valdymas,priekinio tilto ijungimo mecanizmas,galine pakaba,stabdziai ir tt. Tai jeigu idetu kokia 130 ag, vietoj 80 ar90 tai dar greiciau visi kiti mazgai prades byret,nes  noresi koki rimtesni padarga uzsikabyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...