Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

esu mates  50 velenus kelis , ar taip jau supuole  , ar kaip ten yra ,nezinau, bet visi turejo vietas priesvoriam  ,beje  mano paties traktoriuje irgi taip pat , man iskilo tokia dilema - kaip ir reiketu  keisti smagrati  kazi kas butu jeigu uzdeciau 80 smagrati ant 50 veleno , beje grupe ir galva jau 80

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , degsius pranešimas:

esu mates  50 velenus kelis , ar taip jau supuole  , ar kaip ten yra ,nezinau, bet visi turejo vietas priesvoriam  ,beje  mano paties traktoriuje irgi taip pat , man iskilo tokia dilema - kaip ir reiketu  keisti smagrati  kazi kas butu jeigu uzdeciau 80 smagrati ant 50 veleno , beje grupe ir galva jau 80

Nu pas mane uzdetas 80 smakratis jau toki radau orginaliai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , degsius pranešimas:

esu mates  50 velenus kelis , ar taip jau supuole  , ar kaip ten yra ,nezinau, bet visi turejo vietas priesvoriam  ,beje  mano paties traktoriuje irgi taip pat , man iskilo tokia dilema - kaip ir reiketu  keisti smagrati  kazi kas butu jeigu uzdeciau 80 smagrati ant 50 veleno , beje grupe ir galva jau 80

O 80'to smagratis ne lengvesnis nei 50'to? Jei lengvesnis, rizikuoji prarasti sukimo momentą žemuose sūkiuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Prieš 7 valandas, Pidisokas pranešimas:

Dėkui kolegos už patarimus. Jeigu nebūtų viskas naujai dėta prieš 5 metus, nekiltų net abejonių, keisčiau viską. Bet kas penkmetį tokias investicijas i seną laužiuką daryt, irgi rankos nelabai kyla :)  :)  

O tai kokio gamintojo dėta, kad neatlaikė 5 metų? Jei dar nesudilę, tai tokioj situacijoj gal rizikuočiau keist tą vieną

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Turiu problemą, nupirktas su trūksiu bloku mtz. Traktoriaus variklis buvęs sušaldytas, trūkimas prie siurblio po vamzdeliais, ganėtinai didelis. Šiuo metu viskas užtėpta skystu metalu, jeigu teisingai pavadinau, Vidus variklio viskas ok, esmė, kad su laiku į išorę pro tą trūkymą pradeda leist vandenį. Esu suplanavęs bandyti užvirinti visą tą dalyką, klausimas gal kas esate darę tokį darbą, kokių elektrodų reikėtų, virinant variklio bloką? Nusimato variklio remontas, reikia grupę keist, tai tuo pačiu visą variklį iškėlus, patogiai pasidėjus būtų gerai sutvarkyti ir šitą reikalą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks keisti grupę, tam variklio išimti nereikia. Variklis būtų išimamas grynai dėl suvirinimo, kad būtų geras priėjimas ir normaliai užsivirintų. Žinoma, blokas pakeist geriausias variantas, bet yra bet, naujas pakankamai brangiai kainuoja, o dėvėtą nupirkti, kaip sakoma, kaip katę maiše, senojo trūkimas į išorę, o kitą gali nupirkt su kokiu trūkimu viduje ir bėdos daugiau turėti, nei kad su senuoju, juk paprastai nelabai kas ardo gerus variklius :) Žodžiu esu nusprendęs senąjį tvarkyti, na jeigu nepavyks, tai nepavyks. Ačiū už patarimą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas galite patarti kas gali būti su ruskio tepalo spaudimu,  užkuriu būna apie tris atmosferas, padirbu sumažėja iki 2.5. Kartais užkuriu būna 1 atmosfera ir taip kol dirbi. Kitą dieną užkūrus vėl būna arba 3, arba 1 atmosfera. Vienu žodžiu keičiasi spaudimo parodymai, bet darbo metu nešokinėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...