Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

Prieš 2 valandas, tadasg pranešimas:

Aš taip keičiau diskus, guolius ir noragėlius. Kiekvieną pusę atskirai pasikėliau.

20191119_130151.jpg

20191119_130200.jpg

20191119_155529.jpg

20191119_155730.jpg

IMG-8c5099b050cfc3985333e11a0ef8ac20-V.jpg

Mes irgi taip darome, tik galvojau dar kokiu patogesniu budu yra. Matau noragelius keitet, kokius dejot? Gal pupinius? Mes irgi keičiame i pupinius, bet galvoju ar su jais nesuprastes sejos kokybe sejant pvz rapsa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, caper pranešimas:

Mes irgi taip darome, tik galvojau dar kokiu patogesniu budu yra. Matau noragelius keitet, kokius dejot? Gal pupinius? Mes irgi keičiame i pupinius, bet galvoju ar su jais nesuprastes sejos kokybe sejant pvz rapsa?

Čia veiksmas vyko praeitais metais. Keičiau į pupinius. Pasėjau 97ha rapso, sudygo visas ir gerai peržiemojo. Aš labiau dėl javų nerimavau, bet viskas tikrai ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , tadasg pranešimas:

Čia veiksmas vyko praeitais metais. Keičiau į pupinius. Pasėjau 97ha rapso, sudygo visas ir gerai peržiemojo. Aš labiau dėl javų nerimavau, bet viskas tikrai ok.

Pupas galima valytis tiek savo tiek is firmos pirktas virsuj uzdejus 12+13 mm sieta sabalbonai atsivalo ir tinka visi norageliai set pupom, arba keist noragelius kam kas patogiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , paulius radvila pranešimas:

Pupas galima valytis tiek savo tiek is firmos pirktas virsuj uzdejus 12+13 mm sieta sabalbonai atsivalo ir tinka visi norageliai set pupom, arba keist noragelius kam kas patogiau

Bet kai sudilę jie būna ir vis tiek keiti į naujus, susidėti pupinius (net jei ir tiek pat kainuoja kiek grūdiniai, nepamenu) nematau problemos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , tadasg pranešimas:

Bet kai sudilę jie būna ir vis tiek keiti į naujus, susidėti pupinius (net jei ir tiek pat kainuoja kiek grūdiniai, nepamenu) nematau problemos :)

nauja uzsakinejant nesiskyre kaina kad pupinius perdet noragus, pradejus set pupas su sitais pasibaige visos bedos, nereikia nei seklos isrankiot su lupa nei greicio darbinio riboti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , ignas.d pranešimas:

nauja uzsakinejant nesiskyre kaina kad pupinius perdet noragus, pradejus set pupas su sitais pasibaige visos bedos, nereikia nei seklos isrankiot su lupa nei greicio darbinio riboti

Kiek jau sudiles turi buti noragėlis, kad jį keisti reiktų? Dabar diskus keisiu, noragėliai pusė velnio atrodo. Tai nzn net ar dėti naujus ar dar palopyti senus :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Norėjau paklausti dėl Vaderstad sėjamosios senesnio modelio.  Ar kas darėsi tech. vėžes tokiam modeliui, kurio sėjimo ritės yra įkištos ir gana sunku kažką prigalvoti ir padaryti. Gal kas gali patarti, ar foto. Būčiau labai dėkingas. Yra planų tokia pirkti, bet tech. vėžių nėra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Witalikas pranešimas:

Kiek jau sudiles turi buti noragėlis, kad jį keisti reiktų? Dabar diskus keisiu, noragėliai pusė velnio atrodo. Tai nzn net ar dėti naujus ar dar palopyti senus :D 

apie norageli neatsimenu, malyk kad turi but dar sonines sieneles iki apacios like kazkiek, del disku tikrai atsimenu sake vadybininkas kad minus 15 proc. nuo naujo dydzio sudilimas ir keist nes seja tampa nekokybiska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, darstiga pranešimas:

Sveiki. Norėjau paklausti dėl Vaderstad sėjamosios senesnio modelio.  Ar kas darėsi tech. vėžes tokiam modeliui, kurio sėjimo ritės yra įkištos ir gana sunku kažką prigalvoti ir padaryti. Gal kas gali patarti, ar foto. Būčiau labai dėkingas. Yra planų tokia pirkti, bet tech. vėžių nėra.

Senos irgi buna su vezem. Gal nekokia nusiziurejai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, ignas.d pranešimas:

nauja uzsakinejant nesiskyre kaina kad pupinius perdet noragus, pradejus set pupas su sitais pasibaige visos bedos, nereikia nei seklos isrankiot su lupa nei greicio darbinio riboti

Pritariu. Nors turiu valomąją ir valau prieš sėją dar kartą su mažesniais viršutiniais sietais, bet visko pasitaikydavo. Dabar drąsiai sėju ir lipu tik sėklą užsipilti.

 

Prieš 3 valandas, Witalikas pranešimas:

Kiek jau sudiles turi buti noragėlis, kad jį keisti reiktų? Dabar diskus keisiu, noragėliai pusė velnio atrodo. Tai nzn net ar dėti naujus ar dar palopyti senus :D 

Atkreipk dėmesį į mano noragėlių galus. Taip jie atrodė pasėję 3900ha kažkur prieš keitimą. Čia pačio apsisprendimo reikalas keisti ar ne. Aš net pakėlęs ties 3000ha buvau į juos, į apatinę skylę. Paskutinį rudenį su jais (aišku ir diskas sudilę) sėjant kišdavo rapso liekanos, blogai valė diskus, neaišku kokios kokybės vagutę padarydavo ir t.t. jei neišvežiau į metalo laužą, antradienį padarysiu foto kaip atrodė keičiant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, tadasg pranešimas:

Pritariu. Nors turiu valomąją ir valau prieš sėją dar kartą su mažesniais viršutiniais sietais, bet visko pasitaikydavo. Dabar drąsiai sėju ir lipu tik sėklą užsipilti.

 

Atkreipk dėmesį į mano noragėlių galus. Taip jie atrodė pasėję 3900ha kažkur prieš keitimą. Čia pačio apsisprendimo reikalas keisti ar ne. Aš net pakėlęs ties 3000ha buvau į juos, į apatinę skylę. Paskutinį rudenį su jais (aišku ir diskas sudilę) sėjant kišdavo rapso liekanos, blogai valė diskus, neaišku kokios kokybės vagutę padarydavo ir t.t. jei neišvežiau į metalo laužą, antradienį padarysiu foto kaip atrodė keičiant.

Ta pati ir man bėda labai kišo šį sezona, augalinės liekanos. Galvoju gana čia kankytis riek keisti naujus. Diskus ir noragėlius. 2600ha pasejus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Witalikas pranešimas:

Dalis jau keista. Kurie neturi laisvumu nekišu nagučių

Kliba ar ne, patariu keisti dabar kai priėjimas geras. Paskiau galite nepamatyti kad kliba, ir prieiti pakeisti, ypač pirmos eilės sėjimo diskų ir dar per vidurį, būna sudėtinga. Aš keičiau visus, nepriklausomai nuo to kliba ar ne, bei keičiau kada ar ne. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
Prieš 7 valandas, Ūkio naujokas pranešimas:

Gal kas su Rapid 400 sėjamąja yra sėję kukurūzus? Kokius reguliavimus darot, kaip uždarinėjate seklavamždius, ženklintuvai, sėklos normos skaičiavimas ir pnš. Ačiū.

Su pniaumatiniu rapidu esu sėjęs, viskas tvarkoj ir nieko nereikia uždarinėt, susisveri norma ir varai. Ir gavosi gerai viskas. Su mechaniniu man nepatiko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-04-23 at 15:27, Ūkio naujokas pranešimas:

Gal kas su Rapid 400 sėjamąja yra sėję kukurūzus? Kokius reguliavimus darot, kaip uždarinėjate seklavamždius, ženklintuvai, sėklos normos skaičiavimas ir pnš. Ačiū.

Jau gal keturi metai sejam kukurūzus su rapidu silosui. Nustatymus darom kaip pupom, pasidarėm dėžes y vidų, nes originalai kosmosą kainuoja, zenklintuvus reikia 15cm sutrumpinti, ir nuo krašto uždarom 3 rites, dvi paliekam poto keturias ir vėl dvi paliekam, taip iki vidurio, taip pat ir iš kito šono. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, MFarmer pranešimas:

Jau gal keturi metai sejam kukurūzus su rapidu silosui. Nustatymus darom kaip pupom, pasidarėm dėžes y vidų, nes originalai kosmosą kainuoja, zenklintuvus reikia 15cm sutrumpinti, ir nuo krašto uždarom 3 rites, dvi paliekam poto keturias ir vėl dvi paliekam, taip iki vidurio, taip pat ir iš kito šono. 

O nereikėtų sėt po vieną eilutę kukurūzams, ar silosui nėra jau taip blogai po tas 2 eilutes šalia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...