Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

. Kad ir itališkuos maišuos, nes kai prasiknisi su tokia kur iš barstyklės vanduo bėga,tris kartus vażiuoji per tą patį lauką kad kaip nors išbert tai labai greitai supranti ką reiškia geras produktas :)

Tai ne produkto problema o saugojimo,jei laikoma per ziema po atviru dangum tai sugadinama ir angliska ir lietuviska ir bet kokia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gražios srandartines granules, jokio dulkejimo. Su lietuviška vargu. Ir angliska supakuota super. Ant lauko gali laikyti ir garsntuotas busi kad pavasari bus kokybiška tokia pati.

supakuota angliska tikrai falsyvai. Vasara priekabij buvo like keli maisai ir truktelejo geras lietus tai ryte buvo dviejuose maisuose po puse like slapios koses. Nei su lietuviska nei su rusiska tokiu bajeriu nera buve.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

supakuota angliska tikrai falsyvai. Vasara priekabij buvo like keli maisai ir truktelejo geras lietus tai ryte buvo dviejuose maisuose po puse like slapios koses. Nei su lietuviska nei su rusiska tokiu bajeriu nera buve.

Niekada tokio dalyko nepasitaike. Teko du maisus nuo pavasario iki vasaros galo laikyti ant lauko. Lietus saule viskas, taciau kokybe nepakito. Atsibodo man paprasciausiai ta musu pardaveju nekokybiska preke. Kaip kolega minejo, kai pjauni maisa ir vanduo isbega. tai nafig. nei norma betinka. pradeda nebebirti niekas. Lieka dulkes prilipusios prie barstykles sonu. Tas erzina. Angliskoje nesu rades net menkiausio susokimo kuris man kenktu. Zodz, as tik uz angliska. Kai pats esu nuo vaikystes mates visa fasavimo procesa trasu, tai man kokybe aiski visu kontoru . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada tokio dalyko nepasitaike. Teko du maisus nuo pavasario iki vasaros galo laikyti ant lauko. Lietus saule viskas, taciau kokybe nepakito. Atsibodo man paprasciausiai ta musu pardaveju nekokybiska preke. Kaip kolega minejo, kai pjauni maisa ir vanduo isbega. tai nafig. nei norma betinka. pradeda nebebirti niekas. Lieka dulkes prilipusios prie barstykles sonu. Tas erzina. Angliskoje nesu rades net menkiausio susokimo kuris man kenktu. Zodz, as tik uz angliska. Kai pats esu nuo vaikystes mates visa fasavimo procesa trasu, tai man kokybe aiski visu kontoru . 

Anglai buvo uzpirke nemaza partija salietros,bet kaip visi zinom buvo staigus kainu kritimas,todel atsisake pirkti ,nors viskas jau buvo sufasuota i angliskus maisus ir pristatyta i Klaipedos uosta.Achemai teko gabentis atgal ir stumti Lietuvoj uz mazesne kaina,taigi kolega, kaip rasiau, atrodo pirkai lietuviska produkta, nors ji labai keiki.Cia ne anekdotas jeigu ka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

170 granuluota BA

As irgi BA sulfatu duomiuosi, bet ar jis nebus koks kitoks, nei "lietuviskas", nes tas lietuviskas yra daromas is rusisko, o kazkuris kompaktuotas daromas is kinisko, ten gali buti sunkiuju metalu daugiau... Sulfatas is tikro yra kazkokia chemijos pramones atlieka, nes jo gamyba su kaina nesusije ar pigus ar brangus vistiek gaminamas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Anglai buvo uzpirke nemaza partija salietros,bet kaip visi zinom buvo staigus kainu kritimas,todel atsisake pirkti ,nors viskas jau buvo sufasuota i angliskus maisus ir pristatyta i Klaipedos uosta.Achemai teko gabentis atgal ir stumti Lietuvoj uz mazesne kaina,taigi kolega, kaip rasiau, atrodo pirkai lietuviska produkta, nors ji labai keiki.Cia ne anekdotas jeigu ka...

Tai cia visus 3 metus taip, ane ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...