Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

Prapuolė visa info apie trašų rinkas iš neto nafik. Kol kainos kilo, tai visi tarabanijo į kairę ir dešinę nesislėpdami, o dabar nieko gero nerandu. Bandau iš vienos kontoros nupirkt, bet jaučiu kai kainą pasakys, tai atšoks fantazija.

na gal ka nors issiaiskinai apie trasu kainu tendencijas? ar jau verta pirkti ar dar palaukti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai dabar vyksta tokia tyli dvikova - pardavėjai laiko kainas, o pirkėjai nenori mokėt tokių kainų. Trašų gamintojų taktika yra aiški - jie geriau stabdo gamybą, nei pardavinėja pigiau.

Kova tokia tik pirkeju naudai, gamintojai stabdo žaliavų užpirkimus, žaliavų gamintojai stabdo išgavimą arba mažina kainas, tada mažina kainas ir gamintojai pirkėjams. Baisiausia pardavėjams yra , ne kad niekas neperka, o kad niekas neturi pinigų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien buvau iki suwalku palekes pasidairyti. Tai Agromoje sulfatas kristalinis 780 zl, granuliuotas 900 zl, karbamidas 1350 zl. bet sake kad nuo kovo brangs 10-15 proc.

bet man siandien Linas agro pasiule sulfato po 690 lt/t su pvm su pristatymu. tai i lenkija man nebeapsimoka vaziuot.

sulfatas tas po 690lt/t granuliuotas? :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien buvau iki suwalku palekes pasidairyti. Tai Agromoje sulfatas kristalinis 780 zl, granuliuotas 900 zl, karbamidas 1350 zl. bet sake kad nuo kovo brangs 10-15 proc.

bet man siandien Linas agro pasiule sulfato po 690 lt/t su pvm su pristatymu. tai i lenkija man nebeapsimoka vaziuot.

sulfatas tas po 690lt/t granuliuotas? :icon-confused:

nea, kristalinis, bet kaip cukrus, sake sviezias tiesiai is vagonu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien buvau iki suwalku palekes pasidairyti. Tai Agromoje sulfatas kristalinis 780 zl, granuliuotas 900 zl, karbamidas 1350 zl. bet sake kad nuo kovo brangs 10-15 proc.

bet man siandien Linas agro pasiule sulfato po 690 lt/t su pvm su pristatymu. tai i lenkija man nebeapsimoka vaziuot.

sulfatas tas po 690lt/t granuliuotas? :icon-confused:

nea, kristalinis, bet kaip cukrus, sake sviezias tiesiai is vagonu

Ir kaip tas cukrus išsibarsto į laukus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

DAP BALTIC SEA: EuroChem sells March production | Fertilizer Week | 11/02/2009 EuroChem has just sold 75,000t of Lithuanian DAP for March shipment to customers in Europe at $415-425/t cfr for a return of $380-390/t fob Klaipeda as follows: · Germany: 30,000t · Benelux: 30,000t... in western Europe and Southeast Asia at a return of $370-395/t fob Klaipeda. EuroChem is reportedly

Beje, dar rašoma, kad atsirado didelė paklausa DAP'ui Europoje ir kainos reboundino nuo 340$/t fob iki auksčiau paminėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...