Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, caper pranešimas:

Taip taip iki tręšimo likus 2 savaitems mūsų “partneriai” nuleis kainas 15 eur nuo tonos...

jeigu jau teisingai skaičiuojant kiek žinau tai tik 9euru nuolaida bus jei už tokia kaina kas nors pasiūlys.vienu žodžiu peršasi mintis viena -  azotiniu trašu reikia pirkti tik tiek kiek reikia ir nei gramo daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, grazbek pranešimas:

jeigu jau teisingai skaičiuojant kiek žinau tai tik 9euru nuolaida bus jei už tokia kaina kas nors pasiūlys.vienu žodžiu peršasi mintis viena -  azotiniu trašu reikia pirkti tik tiek kiek reikia ir nei gramo daugiau.

Prieš savaite pirkom Lt salietra po 217 eur/t, jei dabar kažkas pasikeitė tai suklydau ir kaina rašydamas ir pirkdamas per anksti :icon-geek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, caper pranešimas:

Taip taip iki tręšimo likus 2 savaitems mūsų “partneriai” nuleis kainas 15 eur nuo tonos...

Tie ''partneriai'' eilini karta sugebėjo mane apdurninti , nors logika sakė kad salietra turi atpigti bet žinant ''parneriu'' gobšumą nesitikėjau  kad salietra atpigs kol visi nepasidarys pirmą trešimą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, caper pranešimas:

Prieš savaite pirkom Lt salietra po 217 eur/t, jei dabar kažkas pasikeitė tai suklydau ir kaina rašydamas ir pirkdamas per anksti :icon-geek:

Na nereikia saves labai dėl to smergti nes kaina priklauso nuo daug dalyku.Man irgi pradžioje savaites aiškino kad nera iš ko derėtis kad galimos nuolaidos jeigu pats pasiimsiu bet vakar perskambino ir paporino kad yra vietos deryboms ir atvežimas juju.Sakiau kad pirmadieni duosiu atsakyma pasirodo net pats nežinau apie katra pirmadienį šnekėjau vakar tik tikrai jau žinau kad tai ne kovo 11 d. tai tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Minduksx pranešimas:

O mes pirkom po 250 pernai tai galit dziaugtis :)

kuom kad kaimyno stogas dega - na gal ne.šiandien tau rytoj man .Dievas yra jis viska palygina.ir iš principo kiek gi jau pateriojai dėl kainos skirtumo juk tikrai ne visa ūkį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , lexion pranešimas:

Scandagra gruziniska siulo 

ti kad šnekta buvo apie 33-3 .gruziniška kažkur tik ant alksnio grušė dar pas juos.pasiklausk ar turi man sakė kad turi ir siulijo.o linas agro tai tikrai turi ir siulė mažiau nei už dvi šimtines plius atvežimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-03-13 at 15:59, grazbek pranešimas:

ti kad šnekta buvo apie 33-3 .gruziniška kažkur tik ant alksnio grušė dar pas juos.pasiklausk ar turi man sakė kad turi ir siulijo.o linas agro tai tikrai turi ir siulė mažiau nei už dvi šimtines plius atvežimas.

Idomiai... man gruziniska scandagra jau atveze, o linas agro sake kad neturi. Cia praeita savaite ketvirtadieni berods. Beje, ta diena pas juos brangiausios buvo trasos. Gal nuo vadybininko priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, PArty pranešimas:

Amžiaus atradimą padarei:character-cartman:. Jei matytum kainą su PVM tai visai  noras  pirkti atšoktu:icon-wink:

cia neatradimas o tiesiog paklausiau  nes vakar vienoi kontoro paklausiau kiek saletra tai 320 cia su pvm . nu cia pagal dabartines kainas dieki kiek nori pvm nesigauna toke

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , pukotukas pranešimas:

cia neatradimas o tiesiog paklausiau  nes vakar vienoi kontoro paklausiau kiek saletra tai 320 cia su pvm . nu cia pagal dabartines kainas dieki kiek nori pvm nesigauna toke

 

Matyt kaip paklausei taip ir atsake. Arba taruota po 25kg arba mokejimas 2022 metu rudeni :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, pukotukas pranešimas:

cia neatradimas o tiesiog paklausiau  nes vakar vienoi kontoro paklausiau kiek saletra tai 320 cia su pvm . nu cia pagal dabartines kainas dieki kiek nori pvm nesigauna toke

 

O kas per salietra? Nes kaina tai kosmusas ir be pvm. Arba tu ne taip supratai gal 220€/t? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...