Jump to content

Horsch sėjamosios


Recommended Posts

Imanoma viskas ir prirasyt gali visko pardavejas kad patraukliau atrodytu ir popierinis nasumams padidetu. Bet kokybiska seja bus iki 10-12km/h tiek iterpimas, uzzerimas, gylio islaikymas ypac tokiu kur tik  max120kg tokiu kaip horsch  spaudzia.  tiek dozavimas.

nesivelsiu su tamsta i gincus,  vistiek tiesa ne mano bus nes taip raso buklete.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Prieš 9 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Imanoma viskas ir prirasyt gali visko pardavejas kad patraukliau atrodytu ir popierinis nasumams padidetu. Bet kokybiska seja bus iki 10-12km/h tiek iterpimas, uzzerimas, gylio islaikymas ypac tokiu kur tik  max120kg tokiu kaip horsch  spaudzia.  tiek dozavimas.

nesivelsiu su tamsta i gincus,  vistiek tiesa ne mano bus nes taip raso buklete.

Na visgi tenka pripazint pronto ir prie didelio greičio kokybiškai sėja ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Vilius pranešimas:

Prie didesnio greičio daugiau išmeta sėklos į paviršių

Iš kur čia tokios žinios, čia vbs ar iš praktikos,  iš savo praktikos tai iki 18km  iterpimas idialus,  greičiau nebandėm, yra kolegu kurie iki 25km su rapidu yra sėja ir jokiu sėklu ten neišmeta. Sėjant dideliu greičiu gyli didina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, viktorass pranešimas:

Iš kur čia tokios žinios, čia vbs ar iš praktikos,  iš savo praktikos tai iki 18km  iterpimas idialus,  greičiau nebandėm, yra kolegu kurie iki 25km su rapidu yra sėja ir jokiu sėklu ten neišmeta. Sėjant dideliu greičiu gyli didina.

Viktorai sėjau su tokia 300C rapidu 2011m. Tai ten sėja viskas gerai bet pas horscha beveik nerasi jokio grudo ant viršaus o pas rapida yra plius prastai rapidui kopijuoja sėjos diskai kokia duobute vagute po skutimo ir žiurėk pabarsto grudus. Taip pat viskas iš praktikos. Bet nėr ko maikiu pešiot visos jos sėja vienos vieniem labiau patinka kitos kitiem ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Vilius pranešimas:

Viktorai sėjau su tokia 300C rapidu 2011m. Tai ten sėja viskas gerai bet pas horscha beveik nerasi jokio grudo ant viršaus o pas rapida yra plius prastai rapidui kopijuoja sėjos diskai kokia duobute vagute po skutimo ir žiurėk pabarsto grudus. Taip pat viskas iš praktikos. Bet nėr ko maikiu pešiot visos jos sėja vienos vieniem labiau patinka kitos kitiem ;)

sakyčiau rapidas visai nekopijuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-11-17 at 13:14, MBLORINSER pranešimas:

Imanoma viskas ir prirasyt gali visko pardavejas kad patraukliau atrodytu ir popierinis nasumams padidetu. Bet kokybiska seja bus iki 10-12km/h tiek iterpimas, uzzerimas, gylio islaikymas ypac tokiu kur tik  max120kg tokiu kaip horsch  spaudzia.  tiek dozavimas.

nesivelsiu su tamsta i gincus,  vistiek tiesa ne mano bus nes taip raso buklete.

Jei horsch tik 120kg spaudimas tai palei tamsta spirit isvis tada nera sejomoji, kuri turi 80kg spaudima. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai skaudziai tamsta priimat viska kas parasoma.

Reiktu daugiau skaityt vadoveliu o ne brosiuru kures darbdavys duoda.

Paprasciausia fizika didinant greity didinam prispaudima, plius kokia dirva, kokia struktura.... ir  riba vistiek pasiekiama, bet man visai vienodai galit pasakot kad rekomenduoja 20km/h man nuo to neskauda, svarbu tik parsidupotu kuo daugiau.

seip seju 12-13km/h kartais lengvesneje dirvoje 15km/h. bet pas mane prispaudimas 250kg  kiekvienas pasirenka kas jam tinkama, cia kaip ir su kombainu ne visi vienodai i nuostolius ziuri.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...