Jump to content

Tepalai technikai


Inžinierius

Recommended Posts

Vat kažkaip pasidarė įdomu kokias alyvas naudojat savo technikai?

Aš naujai technikai pilu tai tos firmos kaip ir technika, bet va tos firminės tai ir už vardą daug paima. Gal geriau pasiieškot firmelės kas tik alyvom prekiauja (žinoma su sertifikatais). O gal jau kas nors tai darote.

Senesniems MTZ tai pilu nefirminius bet gerus. Buvau prieš keturis metus bačką PEMCO paėmęs (iš Lytagros) ir į belarusus pyliau tai po to variklius ir visas sistemas plaut turėjau. Labai jau nepatiko man tas tepaliukas, kai kokia smala lipo prie sienelių. Dar ir dabar bačkoj likę yra tai tik Husgvarnos grandinės tepimui naudoju, ar varžtus kokius patept, kad suktūsi geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nei viena firma kuri gamina technika negamina tepalu. Tepalu kompanijos yra vienos ,technikos kitos. Tepalu firmu yra gan nemazai (rimtu).Pemko tepalus siulyciau pamirst, tai rusiski tepalai su importiniais priedais, o rusiski tepalai kokybe nepasizymi, perkant tepala tiesiai is firmos pigiau litras ant3-4 litu, reikia pirkt 200lt statine.Tepala pasirenki pagal technikos specifikacija. Keisciausia yra tai, kad niuholandas ir ceisas yra indentiskai tas pats traktorius, tik dotnuva rekia kad tas tepalas geras tam traktoriui, o lytagra reklamuoja visai kitos firmos tepala ir aiskina kad gamikla rekomenduoja(cia pamastymui apie pinigus) :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip istiesu yra bet turbina jau apgadinau
Nebūtinai tepalas kaltas. Man kai įsidėjau turbiną bielkai atlaikė tik 4motovalandas. :icon-cry: Po to dėjau kitą, tepalai tos pačios markės įpilti ir jau beveik 100 prasukus. Kol kas viskas gerai. :icon-wink:

as jau ir 100moto/v su turbina prasukes ir eina gerai o tepalai rusiski, as vadinu kamaziniu :icon-wink: tik kai pirkau turbina buvo brokas turbut tai tepalais apejo, bet kai sudejau rem komplekta reikalai pasitaise.

Ir dar petrai gali buti kad isidejas turbina is kart varei prie sunku darbu del to tau ir apgadinta yra. nes kazkur skaiciau kad tipo reikia 50moto/val pradirbt ant lengvu darbu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip istiesu yra bet turbina jau apgadinau
Nebūtinai tepalas kaltas. Man kai įsidėjau turbiną bielkai atlaikė tik 4motovalandas. :icon-cry: Po to dėjau kitą, tepalai tos pačios markės įpilti ir jau beveik 100 prasukus. Kol kas viskas gerai. :icon-wink:

as jau ir 100moto/v su turbina prasukes ir eina gerai o tepalai rusiski, as vadinu kamaziniu :icon-wink: tik kai pirkau turbina buvo brokas turbut tai tepalais apejo, bet kai sudejau rem komplekta reikalai pasitaise.

Ir dar petrai gali buti kad isidejas turbina is kart varei prie sunku darbu del to tau ir apgadinta yra. nes kazkur skaiciau kad tipo reikia 50moto/val pradirbt ant lengvu darbu

Viliau greiciausiai naudoji rusiska M-10 G 2k, o ji skirta forsotiem dyzeliniam varikliam BE TURBOIPUTIMO, rekuomenduojama automobiliam kamaz. Senieji kamazai kaip tik ir yra be turbinos. Kiek maciau naujai pagaminti jau su turbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip istiesu yra bet turbina jau apgadinau
Nebūtinai tepalas kaltas. Man kai įsidėjau turbiną bielkai atlaikė tik 4motovalandas. :icon-cry: Po to dėjau kitą, tepalai tos pačios markės įpilti ir jau beveik 100 prasukus. Kol kas viskas gerai. :icon-wink:

as jau ir 100moto/v su turbina prasukes ir eina gerai o tepalai rusiski, as vadinu kamaziniu :icon-wink: tik kai pirkau turbina buvo brokas turbut tai tepalais apejo, bet kai sudejau rem komplekta reikalai pasitaise.

Ir dar petrai gali buti kad isidejas turbina is kart varei prie sunku darbu del to tau ir apgadinta yra. nes kazkur skaiciau kad tipo reikia 50moto/val pradirbt ant lengvu darbu

Viliau greiciausiai naudoji rusiska M-10 G 2k, o ji skirta forsotiem dyzeliniam varikliam BE TURBOIPUTIMO, rekuomenduojama automobiliam kamaz. Senieji kamazai kaip tik ir yra be turbinos. Kiek maciau naujai pagaminti jau su turbo.

Taip, tu teseisus M-10 G2k naudoju :icon-wink: petras manau ir toki pati tepala pila :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip istiesu yra bet turbina jau apgadinau
Nebūtinai tepalas kaltas. Man kai įsidėjau turbiną bielkai atlaikė tik 4motovalandas. :icon-cry: Po to dėjau kitą, tepalai tos pačios markės įpilti ir jau beveik 100 prasukus. Kol kas viskas gerai. :icon-wink:

as jau ir 100moto/v su turbina prasukes ir eina gerai o tepalai rusiski, as vadinu kamaziniu :icon-wink: tik kai pirkau turbina buvo brokas turbut tai tepalais apejo, bet kai sudejau rem komplekta reikalai pasitaise.

Ir dar petrai gali buti kad isidejas turbina is kart varei prie sunku darbu del to tau ir apgadinta yra. nes kazkur skaiciau kad tipo reikia 50moto/val pradirbt ant lengvu darbu

Man čekiška jau pradirbusi daugiau kaip 400m/h ir jokiu problemu. Pilu pusiau sintetinius 10w40 ir tepalo neikiek nevalgo. O kad 50 m/h su turbina reikia pradirbti ant lengvu darbu, tai nesamone. Sutinku kad 30 m/h jeigu darytas grupes remontas. Svarbiausia iškart nestabditi karšta varikli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mūsų 952 jau tuoj pasieks 2000 mot/val, važiuoja su ta pačia, originalia, turbina. Neneigiu, tepaliuka ji paduoda į įsiurbimo kolektoriu, bet proto ribose. Pati turbina dirba kaip dirbus. Kalbant apie tepalus: iš kur atsiranda centrafūgoj tiek daug nuosėdų. Čia tepalo kaltė? :icon-question:

čia džiagtis reikia, kad tepalas plauna variklį, o visos šiukšlės sėda centrifūgoj ;) Galima sakyt kad tepalo kaltės čia yra taip:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...