Jump to content

Tepalai technikai


Inžinierius

Recommended Posts

  • po 4 mėnesių...
prieš 41 minutes , bebrynas pranešimas:

Sveiki, pasiruošimas darbams tad laikas ir tepalus pakeisti . 

Senukas MF 3650  - Stou tepalas - Neste (3,6), Texaco (3,7) ar pasitikėti Lotos (3;3), nes šis pigiausias iš trijulės.

Nuomonės welcome :) ir variantai kur pigiau prasisukti , jei tokie žinomi :)

jeigu nori, kad senukas dar pagyventų, tai geriau stou nepilti, nesvarbu kokios markės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Eduardas pranešimas:

O kuo jum STOU negerai. Kur naudojot ir kas neatlaikė? 

Stou yra universalus tepalas tiek varikliui, tiek dėžei, transmisijai. Realiai jis sukurtas patogumui, turi  vieną bačką ir visur pili, bet šiaip, tas universalus tepalas idealiai netinka nei varikliui, nei transmisijai. Reikia nusiteikti, kad variklis jo padegins, o transmisijai gal ir nieko, bet faktas, kad jis nėra grynai transmisinis tepalas. Aš nenaudoju ir kitiem nesiūlau, tik toks patarimas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, bebrynas pranešimas:

Tai geriau utto analogiskai klausimas dėl gamintojų, nes kainos panašios į Stou ir į variklį paprastą variklinį? Kokį rekomenduotum?

Iš tų trijų imčiau neste arba lotus, o šiaip kaip ir Mantys sakė dojuj akcija tepalams, tai kainos irgi geros. Kiek teko domėtis tepalais tai esmė yra ne markėje, o savalaikiame jų keitime ;) taip geresnių firmų tepaluose yra visokiu priedų, bet manau tai ne esmė, esmė kad atitinktų gamintojo reikalaujamus standartus ir keisti pagal numatytus intervalus - čia mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , M&M pranešimas:

Iš tų trijų imčiau neste arba lotus, o šiaip kaip ir Mantys sakė dojuj akcija tepalams, tai kainos irgi geros. Kiek teko domėtis tepalais tai esmė yra ne markėje, o savalaikiame jų keitime ;) taip geresnių firmų tepaluose yra visokiu priedų, bet manau tai ne esmė, esmė kad atitinktų gamintojo reikalaujamus standartus ir keisti pagal numatytus intervalus - čia mano nuomonė.

Ačiū visiems už nuomones. Bandysim Dojui skambintis. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, M&M pranešimas:

Stou yra universalus tepalas tiek varikliui, tiek dėžei, transmisijai. Realiai jis sukurtas patogumui, turi  vieną bačką ir visur pili, bet šiaip, tas universalus tepalas idealiai netinka nei varikliui, nei transmisijai. Reikia nusiteikti, kad variklis jo padegins, o transmisijai gal ir nieko, bet faktas, kad jis nėra grynai transmisinis tepalas. Aš nenaudoju ir kitiem nesiūlau, tik toks patarimas. :)

Rimtai diskusijai reiktų išsamios tepalų sudėties, nes nuomonės skiriasi. Mano nuomone jei transmisijai + hidraulikai naudojamas 10w30, tai tas pats stou toks pat, tik įdėta ir variklinės priedų. Juk bazė tai tapati. O gryna variklinė kaži ar labai jau stebuklinga, naudoju jau kiek metų stou ir negaliu teigti kad tepalus labiau valgo. Gal naujam ir galima pilt paauksuotą dvigubai brangesnį. Tikrai patogu turėti vieną bačką beveik viskam, atskirai perku tik jei reikalinga kitokia klampa. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Eduardas pranešimas:

Rimtai diskusijai reiktų išsamios tepalų sudėties, nes nuomonės skiriasi. Mano nuomone jei transmisijai + hidraulikai naudojamas 10w30, tai tas pats stou toks pat, tik įdėta ir variklinės priedų. Juk bazė tai tapati. O gryna variklinė kaži ar labai jau stebuklinga, naudoju jau kiek metų stou ir negaliu teigti kad tepalus labiau valgo. Gal naujam ir galima pilt paauksuotą dvigubai brangesnį. Tikrai patogu turėti vieną bačką beveik viskam, atskirai perku tik jei reikalinga kitokia klampa. 

Šiaip panašios klampos tepalai tik priedais ir skiriasi, o kur kokių ir kiek priedų reikia ir apsprendžia tepalų specifikaciją, visiškai nesuprantu taupymo tepalų pasirinkimo ir keitimo sąskaita, pirkit iš pirmų rankų ir nebus tie tepalai tokie brangūs. Pvz. pas mane ir bielkis nuo naujo važiuoja su sintetiniu 5w30 ir nei valgo nei ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Eduardas pranešimas:

Rimtai diskusijai reiktų išsamios tepalų sudėties, nes nuomonės skiriasi. Mano nuomone jei transmisijai + hidraulikai naudojamas 10w30, tai tas pats stou toks pat, tik įdėta ir variklinės priedų. Juk bazė tai tapati.

sutinku, norint 100% išsiaiškinti, reiktų atidirbtą arba netgi ir šviežią tepalą duoti tyrimams ir pažiūrėt jų savybes, bet niekas to nedarys, todėl ir liekam kiekvienas prie savo nuomonės ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...