Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

Šių metų vaizdas laukuose ir patirtis iš kitų drėgnų metų rodo, kad purkštuvo ratai turi būti pakankamai platūs, kad ir esant drėgnesniems metams įmanoma būtų purkšti. Aš kol kas su barstykle plačiom padangom traktorium maudausi po pilnas pravėžes vandens, tai dar padoriai, daug nesmenga, bet apie purškimus nei minties. Pas mane 3200 ltr purkštuvas, padangos 300 mm. Manau turėtų būti bent jau 350. Atitinkamai jei 4 m3 reiktų 450 mm pločio padangų ir tt. Čia tiesiog informacija besirenkantiems purkštuvus. Manau geriau jau plačiau išminti, nei kad aplamai negalėti purkšti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkas anksčiau rašė, kad jei plačios padangos, sunkiau būna ištemti iš balos, nei kad su siauresnėm, bet kita vertus mažiau sminga. Šiemet keičiau padangas, tai uždėjau šiek tiek platesnes, nes daugiau ratlankis jau neleido. 3000ltr, 270mm padangos, kaip sakai norėčiau pabandyti pažiūrėt kaip eitų su 350mm prie tokių orų kaip šiemet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-02 at 11:55, JCB pranešimas:

Kažkas anksčiau rašė, kad jei plačios padangos, sunkiau būna ištemti iš balos, nei kad su siauresnėm, bet kita vertus mažiau sminga. Šiemet keičiau padangas, tai uždėjau šiek tiek platesnes, nes daugiau ratlankis jau neleido. 3000ltr, 270mm padangos, kaip sakai norėčiau pabandyti pažiūrėt kaip eitų su 350mm prie tokių orų kaip šiemet.

Kazkada vazinejau su sunkvezimiu be stiprintuvo vairo ,tai su placiom ypatingai sunkus vairas nei su siaurom,bet ziema su siaurom padangom ,,lipa,, geriau nei su placiom .

 

5 minutes ago, kestoxs pranešimas:

Jau avansą palikai?

I tortadieni rodo :)  tai su tortadieniu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
3 minutes ago, Viliux pranešimas:

Esme kad anksciau su tais paciais purkstukais veze uzduota norma jei tik greiciau pavaziuodavai slegis iskart pakildavo ir norma nesumazedavo. Isjungus purskima maisant slegis kyla normaliai. Siurbliai yra du vienas atskirai maisymui. 

nepulsuoja slangos purskimo siurblio? spyruokles mėgsta trūkinėti vožtuvėlių, arba valdymas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, Viliux pranešimas:

Esme kad anksciau su tais paciais purkstukais veze uzduota norma jei tik greiciau pavaziuodavai slegis iskart pakildavo ir norma nesumazedavo. Isjungus purskima maisant slegis kyla normaliai. Siurbliai yra du vienas atskirai maisymui. 

aš statau už siublį, nes kad nepurškiant sukyla, tai kitaip ir negali būti, jis juk nenudvėsęs, tik pavargo gal šiek tiek, srautą daro, bet jau su riba. Dar gali pasižaisti mechaniškai bandydamas padidint

 

man buvo analogiškai, kai patenkintas gana greit važiavau, rodo 200 ltr, skaau kaip čiki veikia, bet vėliau supratau, kad 200 tai mano tikslas, o realiai apie 150 vargsta... sumažinau greitį ir susitvarkė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

21 minutes ago, dvidas pranešimas:

Kur pirkti vandens srauto matuokli ar kaip ten vadinas ,pernai nupirkau is pasvalio ir jau uzlinko

koks pas tave buvo? aš pirkau iš trimblo tokį, tik ten kaina labai skirias, tai imčiau iš lenkų

https://www.wszystkodlarolnictwa.pl/mini srebrny/shop/1551-24395-0-00370039-Przeplywomierz-1-12-35-350.html

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, manttys pranešimas:

Gal kas nors naudoja vandens matuokle purkstuvo uzpildymui? Pas mane elektronika neveikia, mechanines nera. Su pilnu ok, bet kai bus daliniai purskimai, suvargsiu.

Mechaninę nesunku pasidaryt, nukopint nuo kokio pukštuvo. Pvz plūdė ir cvambalas kaip Ikarus, ar susisiekiančių indų principas kaip Moskit purkštuve. Beje Moskit rodo tiksliai, ko nepasakyčiau apie Ikarus :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 minutes ago, manttys pranešimas:

Apie tokia svajoju, bet kad kaina baisinė.. dabar yra šlanga ir ant jos sužymėta, bet kad ten pieva ir labai kaičiais priklausomai nuo šlaunų pakėlimo ir purkštuvo padėties

 

 

Yra posakis - "Įkalt vinį galima ir mikroskopu". Žinojimas litro tikslumu tau nieko apčiuopiamo neduos, bet spręsti tau :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyručiai nesigiriu, bet išpurškiu gana tiksliai, praktiškai galima žemę matuot su purkštuvu.. Dar gal reikėtų patobulint kalibracijos faktorių, bet išsipurškia +-5 ltr į ha tikslumu, gal net geriau. todėl ir nesinori daliniams užpylimams švaistyti chemiją. Iš principo tai tokia ir idėja tų visų gps, kad ją taupyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, manttys pranešimas:

Gal kas nors naudoja vandens matuokle purkstuvo uzpildymui? Pas mane elektronika neveikia, mechanines nera. Su pilnu ok, bet kai bus daliniai purskimai, suvargsiu.

Reik gero markerio paprasto vandens skaitiklio ir ligios vietos ir keliu valandu laiko pajungi nuo vandentiekio per slanga skaitikli ir zimekis kas kiek nori

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, manttys pranešimas:

Vyručiai nesigiriu, bet išpurškiu gana tiksliai, praktiškai galima žemę matuot su purkštuvu.. Dar gal reikėtų patobulint kalibracijos faktorių, bet išsipurškia +-5 ltr į ha tikslumu, gal net geriau. todėl ir nesinori daliniams užpylimams švaistyti chemiją. Iš principo tai tokia ir idėja tų visų gps, kad ją taupyti

tiesa gi čia tu užturbinai tą seną purkštuvą, atlikai darbus, kurie man artimi kaip kiaulei debesys, o ties lengvesniu klausimu užbuksavai, bet tikiu su tokiais gabumais, pajunksi kažkiek pniaumatikos, kažkiek laidų ir elektronikos, ir bus vualia, mus beliks tik palaikint:D 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...