Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

tai cia 10-15 procentu del to kad per lauka pervaziuos ?

Taip. Dar karteli primenu, kad kalbam apie peržydėjusį žieminį rapsą kurio ūgis gerokai per metrą

Liakas šiandien rašo, kad nuostoliai apima tik apie 3,5 proc lauko, kur žūsta 35-50 proc. derliaus.

Jei tuo tikėt, tai 3,5% nuo kokių 40% gausis 1.4%. Labai jau arti mano skaičiuotų 1,2%.

O kur tas Liako straipsnis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nepatikėsiu,kad Bulvinykui bent kiek įdomu,ką rašo Liakas ir Šuliauskas.

Iki to momento, kol jie nepradeda rašyt apie konkrečius produktus ir jų "stebuklingą" poveikį, paskaitau. Juk už laikraštį tai sumokėta. Nors tas straipsnis irgi susivedė, jog reikia važiuot ir purkšt aven..... Tai tada gal nereikia ir tais procentais tikėt? :eusa-think:

Drapox - straipsnis valstietį paskutiniam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valstiečio neimu, tik ŪP...

Nu jo šiaip tai varo reklamą juodą tiem produktam kurių firma turi pigiai užsipirkus, bet būna kad padeda... :lol: Tuo pačiu Av........ šymet purškiau ir skylančių ankštarų ant kederio nesimatė, o kaip but buvę jei nepurškus nežinau. :icon-rolleyes:

Jokio aven..,brendimas gan netolygus,bet vakarop pažiūri prieš saulę,jokių byrančių ankštarų,įlipi į kombainą,žiūri į pjaunamąją,visvien tas pats.

Mano manymu nėra jokio tikslo lysti į rapsų lauką,jiems pradėjus žydėti(čia į purkštuvų temą).Šiuolaikinės veislės griauna daug įsisenėjusių stereotipų apie rapsų byrėjimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai labiau uz viska patinka zodis "turbut"

chebra keli is cia esanciu turite savaeigius kad sakote jog jie neapsimoka, arba keli is cia esanciu purshkiat su 2 purkstuvais ir dar su dviem veziojat tirpala?

skaiciuojat vejus man tai net juokas ima, parodykit man personalo kuris moka dirbti normaliai su normaliais traktoriais ir su normaliais purkstuvais tada as lysiu i krumus ir tylesiu, o dabar viska suskaiciuoja bet nei vienas neskaiciuojat kiek prarasit kai jusu pijokelis ims ir uzgers kokia savaite o ispaskos jam iseis dar du kas tada ses uz vairo?

zmona, o gal uosvene, nezinau kokioje aukso kasykloje gyvenat, galbut pas jus prie duru eile kvalifikuotu stovi bet skaiciuojat tai taip kaip komunistai kiek reikia zmoniu tiek ir bus, galbut uzdyka jums dirba nes esate tikri ponai juk 4 traktoriai purkst vaziuoja?

zodziu leidziames ant zemes ir skaiciuojam praktishkai o ne utopishkai, neisizeisiu jei desit mane i vieta, visai gali buti kad as situacija matau visiskai kitaip, taigi sorry

jei tavo rajone nera, tai nereiskia kad niekur nera... siaip tai yra traktorininku kurie sugeba ir su fendt vaziuot, ir su nauju pursktuvu dirbti...o tam kad kai buna kartais sunkios dienos, tam ir reikia moket paciam pavairuot, jei ka kaip skant :) pas mus moka pvz tiek set tiek purkst tiek trasas barstyt 3 zmones, todel jei kuris negali - no problem yra kitas... :) na is Tu 3 zmoniu 2 yra gimines ir artimieji :D o 2 traktoriai yra teorija, jei nusipurksi su savaeigiu, tai ta pati padarysi ir su prikabinamu didesniu ;) as taip mastau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo ,Vorai, su tokiu poziuriu i darbo zmogu yra blogai.Galiu daryt isvadas kad normaliu protingu zmogeliu i savo uki neisileidi,arba jie neuzsibuna(del suprantamu priezasciu),bet apdirbt visus darbus vienam...... as bandau isivaiduot kaip as tai atlikciau su 100ha c.runkeliu lauku.Aisku su samdytais buna visko,bet ir ju yra talentingu zmoniu. Viskas priklauso nuo vado,kokiais prireotetais vadovaujies ir koks poziuris i gedimus.nemanau,kad paciam dirbant technika neluzta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

voras teisingai pasake kvalifikuoto darbininko nerasi jis vistiek nedirbs kaip sau ir technikos neziures kaip savo, reikia pirkti tokia technika kad ir pats galetum apsidirbti jai prasides sventes darbininkui nieko nesakau jeigu ukininkas isgali moketi 3- 5 tukstancius tada gal ir labiau vertina darbo vieta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerbiamas Rimai (nuosirdziai be padlaizavimo rasau) nemeluoju nei vieno zodzio savo posme, pas mus nera ka nusamdyti, o samdau visus kurie nori dirbti, pvz sia vasara dirbo du studentai ir dar vienas prabegdamas vis pamacydavo, isvada - esu labai jais patenkintas, nes jie visu pirma nebijo, ka nors neaisku klausia, o ne dirba taip kaip jiems atrodo, esu atviras visoms idejoms ir tiesiai sakau, kad nesu nagas kuris tiki tik tuo ka pats mato arba neva supranata, studentai yra jega, labai tikiuos kad kada nors jie pas mane sugris, nors vienas, nes tai zmones is kuriu galiu ir pats pasimokyti, taigi atleiskit jei ka izeidziau, taciau mano galva mano poziuris i darbo zmogu yra tikrai neiskreiptas, juolab , kad nei vienas nebuvo paliktas virsvalandziu be atsiklausimo ir ju sutikimo, galbut kaip tik esu perminkstas ir geriau jau knisuosi pats.

Rasydamas apie du purkstuvus neturejau nieko asmenisko, tiesiog man yra pikta kai skaiciuoja tie kurie neturi, ir netgi tie kurie neturi ne menkiausio supratimo kas tai yra tas purskimas ir tt, sutikite, cia yra ir tokiu.

reziumuojant noriu pasakyti kad noretusi jog visas forumas taptu konstruktyvesnis ir nuomones ir pozicijos butu grindziamos savo patirtimi, o ne tas sake kad pazysta ta kuris pazista kita kuris zino, zodziu visi suprantate apie ka as

dekoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valstiečio neimu, tik ŪP...

Nu jo šiaip tai varo reklamą juodą tiem produktam kurių firma turi pigiai užsipirkus, bet būna kad padeda... :lol: Tuo pačiu Av........ šymet purškiau ir skylančių ankštarų ant kederio nesimatė, o kaip but buvę jei nepurškus nežinau. :icon-rolleyes:

Jokio aven..,brendimas gan netolygus,bet vakarop pažiūri prieš saulę,jokių byrančių ankštarų,įlipi į kombainą,žiūri į pjaunamąją,visvien tas pats.

Mano manymu nėra jokio tikslo lysti į rapsų lauką,jiems pradėjus žydėti(čia į purkštuvų temą).Šiuolaikinės veislės griauna daug įsisenėjusių stereotipų apie rapsų byrėjimą.

Nieko niekad nedarau vien iš nuogirdų ar kitų pamokymų, nors gal ir reikėtų, nes dažniausiai pats nudegu ir ne vieną kart, o tik tada priimu sprendimą kažką keisti. Auginu rapsą jau 14 metų ir tik per paskutinius pora metų, kai pradėjau naudot fungicidus ir kt, gaunu jau padorų derlių. Teko rapso kuris vizualiai atrodė min 3,5 t/ha kult po 1,1 t/ha ir vien dėl fungicidų, visa kita buvo atlikta nepriekaištingai. Taip kad kolega drysčiau prieštaraut tamstos nuomonei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir mane sudominai kaip del fungicido galima tiek derliaus netekti???? :eusa-think: ar as kazka netaip supratau, prasau aiskiau? :eusa-shifty:

Tai buvo 2007m. žieminiam rapse. Pagal tręšimą ir šiaip bendrą vaizdą žydėjimo metu pasėlis dar atrodė kaip 3,0 ar 3,5 t/ha, kuliant važiuoji per lauką ir vietom į bunkerį nieko nebyra, balti stiebai pažeisti skleročių. Kūliau 1,1 t/ha. :icon-exclaim::icon-evil: Pravalas juodas...Čia biški info...

http://www.pajurionaujienos.com/?sid=2497&act=exp

http://www.manoukis.lt/print_forms/prin ... =1463&z=69

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pasitaisyti, busiu suklydes , atsiprasau. Nuostoliai purskiant prikabinamu gali siekti IKI 5proc. Na o nenupurskus nuo sklerotinio puvinio cia jau gaunasi nuostoliu oho-ho. Cantus manau uztenka ir kokiu 0,3-0,4kg/ha. 0,5 veikia gerai bet kuliant buna zalias stiebas. Situo fungicidu dar puse bedos nes purskiasi pradzioje zydejimo ar esant pilnam zydejimui ir nusitrauko dalis ziedu. Didziausia beda su prikabinamu purkstuvu tai purskimas nuo juodosios demetliges (alternarija) ir aventrolis, ir galu gale glifosavimas. Praktiskai purskiant visais atvejais tie 5proc tikrai bus. Nebepamenu kurioj temoj arimas minejo jog kaikur vakarieciai tas vezes visai ispjauna, kad kombainas kuldamas nepridarytu dar daugiau nuostoliu. Su savaeigiu to nereiketu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pasitaisyti, busiu suklydes , atsiprasau. Nuostoliai purskiant prikabinamu gali siekti IKI 5proc. Na o nenupurskus nuo sklerotinio puvinio cia jau gaunasi nuostoliu oho-ho. Cantus manau uztenka ir kokiu 0,3-0,4kg/ha. 0,5 veikia gerai bet kuliant buna zalias stiebas. Situo fungicidu dar puse bedos nes purskiasi pradzioje zydejimo ar esant pilnam zydejimui ir nusitrauko dalis ziedu. Didziausia beda su prikabinamu purkstuvu tai purskimas nuo juodosios demetliges (alternarija) ir aventrolis, ir galu gale glifosavimas. Praktiskai purskiant visais atvejais tie 5proc tikrai bus. Nebepamenu kurioj temoj arimas minejo jog kaikur vakarieciai tas vezes visai ispjauna, kad kombainas kuldamas nepridarytu dar daugiau nuostoliu. Su savaeigiu to nereiketu.

ar ispjauna, ar apskritai nepaseja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jis 4 WD :icon-rolleyes: Šiaip iš asmeninių kombaino paieškų su šlėktom atsargiai. Stan bardzo dobry----tiko tik į kussakoski. 1000 km šuniui ant uodegos :icon-evil: Šitas iš nuotraukų gan normalus. Deja, jie mėgsta nusipirkę nufotkinti ir dar tris metus drožti, o po to parduoda su senom fotkėm. Kaip natūroje reikia važiuoti žiūrėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai nieko, tik... pateikdamas musu teismui ginkdie ar nenuziures kas pirma taves. Cia siaip :icon-wink: . Istikro tai ir kaina gera, ir valandu nedaug, talpa didele, stangas po 3m patrumpinsi o , kad kabaliuoja kelios sangos susitvarkysi. Vat idomu kaip veikia vaziuokle, varyklis , hidraulika ir visas purskimas pradedant siurbliu. Beje ar jie neletapedziai transporte tik :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai nieko, tik... pateikdamas musu teismui ginkdie ar nenuziures kas pirma taves. Cia siaip :icon-wink: . Istikro tai ir kaina gera, ir valandu nedaug, talpa didele, stangas po 3m patrumpinsi o , kad kabaliuoja kelios sangos susitvarkysi. Vat idomu kaip veikia vaziuokle, varyklis , hidraulika ir visas purskimas pradedant siurbliu. Beje ar jie neletapedziai transporte tik :icon-rolleyes:

viens toks palei nosi daznai pravaziuoja tai greitis lyg ir neblogas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vaziuosiu is hanoverio griztant, uz tokia kaina galima ir nagus padauzyt jei bus verta

jei zadi nagus dauzyt zinau lietuvoij uz 50tk.lt

tresiu su axis rauch, iki 42 metru mentemis, vezos pas mane 30 metru, na o nagu dauzimas bus matyt kiek ten jo reikes, jei teks klizma mirusiam statyt tai vargu ar besiryzciau, isesmes tai tie 5 kubai mane labai vilioja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...