Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

Nera kam ten gesti, bet genda. Mazdaug po 3500Ha tie guoliukai ir subyrejo. Sio primityvau gaminio kaina 1700lt +PVM be impulu daviklio, cia RAU Ikarus A38. Kito tokio tikrai nepirkciau! Del ko? Sijos neislaiko stabilumo, dacikas nuejo ir jo kaina ziauri ir servizas toli grazu iki ne idealus, kaip pavyzdys atvaziavo uzdeti papildomai purvasargius kazkur po pusantru metu, uzdejo manau ne tos konstrukcijos tai gavosi virsuje perlenkti, nu vaizdas kraupus kada idesiu foto ir jau metai kaip nesugeba istaisyti o primines gal kokius 5 kartus buvau.

pats taip eme ir sugedo??? brangus jis, bet be jo nepapurksi... :)

Kodel nepapurksi? Nurodai kompui ispurskimo norma reguliuoti nuo slegio daviklio ir problemos baigtos.

aha o kas pagal greiti slegi reguliuos? purks bus galima bet grysi 15 metu atgal... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera kam ten gesti, bet genda. Mazdaug po 3500Ha tie guoliukai ir subyrejo. Sio primityvau gaminio kaina 1700lt +PVM be impulu daviklio, cia RAU Ikarus A38. Kito tokio tikrai nepirkciau! Del ko? Sijos neislaiko stabilumo, dacikas nuejo ir jo kaina ziauri ir servizas toli grazu iki ne idealus, kaip pavyzdys atvaziavo uzdeti papildomai purvasargius kazkur po pusantru metu, uzdejo manau ne tos konstrukcijos tai gavosi virsuje perlenkti, nu vaizdas kraupus kada idesiu foto ir jau metai kaip nesugeba istaisyti o primines gal kokius 5 kartus buvau.

pats taip eme ir sugedo??? brangus jis, bet be jo nepapurksi... :)

Kodel nepapurksi? Nurodai kompui ispurskimo norma reguliuoti nuo slegio daviklio ir problemos baigtos.

aha o kas pagal greiti slegi reguliuos? purks bus galima bet grysi 15 metu atgal... :D

Nezinau su kuo tu purski. Pas JD kompe gali pasirinkti ar ispurskimo norma reguliuojama pagal slegio ar pagal debeto davikli. Ratu greitis niekur nedinsta, todel norma ir toliau reguliuoja kompas priklausomai nuo vaziavimo greicio. Anksciau pigesnese versijose net nebuvo debeto daviklio. Net ir pririsus kompa prie debeto daviklio, kompas vis tiek reguliuoja slegi nuo kurio ir priklauso debetas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau su kuo tu purski. Pas JD kompe gali pasirinkti ar ispurskimo norma reguliuojama pagal slegio ar pagal debeto davikli. Ratu greitis niekur nedinsta, todel norma ir toliau reguliuoja kompas priklausomai nuo vaziavimo greicio. Anksciau pigesnese versijose net nebuvo debeto daviklio. Net ir pririsus kompa prie debeto daviklio, kompas vis tiek reguliuoja slegi nuo kurio ir priklauso debetas.

Vaje,vaje... debetas http://lt.wikipedia.org/wiki/Debetas

Ir debitas http://lt.wikipedia.org/wiki/Debitas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui kolegai vylukui uz pastabuma ir konkretu paaiskinima, nes as irgi kai kada naudojau buhalterini termina, neatkreipiau demesi. noreciau pastabele del to daviklio, nera jie tokie kantrus kaip mes noretume, hardi man jis uzlinko po 300ha, dabar kokie 5000ha o laiko tas pats, mazas pastebejimas is musu puses, ant ziemos pilkit antifriza, tikrai prailgina purkstuvo amziu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada buvo diskusija apie slegi padangose, gal kam pravers :)

Tikrai praverstų, jei geriau mokėčiau anglų kalbą. :icon-redface: Iš kalbos žymiai sunkiau suprast, nei iš rašytinių šaltinių, kai anglų trečia kalba po LT ir RU... (nu ir ketvirta jėgu do ir kupiškėniškai dadajus) :icon-rolleyes: Gal jaunimėlis išaiškintų kokie abiem atvejais buvo slėgiai padangose, nu vieną tai supratau, kad 4 atm. Ir kuriuo ten atveju vistik tas purškimas geriau pavyko. Susirūpinau, nes lyg šiol purškiau laikydamas padangose apie 3 atm slėgį, mažiau su pilna bačka jau nėr kur... :eusa-doh::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kitas slegis buvo 1.4 (nors jie paminejo, kad knygoje siulo tik 1,2bar.) , ir su juo gavosi geresnnis rezultatas. o blogas rezultatas gavosi su 3bar , ne su 4 :)

Nu su kalbom nekas, bet su regėjimu lyg ne. :lol: lyg ir 4 atm monometras rodė... :icon-rolleyes: O dėl 1,4 tai negali būt, nes purkštuvas toks pat kaip mano, o jam jau prie 2,5 padangos susiploja smarkokai... Kažkas čia neaišku dar man... Faktas tik kad minkštesnėm padangom mažiau jaučias nelygumai, tai ir kokybė turėtų būt geresnė, tik neaišku kiek padangos laikys jei važinėsi su blynais... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu su kalbom nekas, bet su regėjimu lyg ne. :lol: lyg ir 4 atm monometras rodė... :icon-rolleyes: O dėl 1,4 tai negali būt, nes purkštuvas toks pat kaip mano, o jam jau prie 2,5 padangos susiploja smarkokai... Kažkas čia neaišku dar man... Faktas tik kad minkštesnėm padangom mažiau jaučias nelygumai, tai ir kokybė turėtų būt geresnė, tik neaišku kiek padangos laikys jei važinėsi su blynais... :lol:

Kad,ne į tą skalę,kolega,žiūrėjote. :D Ten manometras rodė 46 svarų į kv.colį slėgį,t.y.beveik 3 barus.

Kita vertus,padangos ant to purkštuvo,bent iš pažiūros,tikrai ne iš siaurųjų.Tad visai įmanomas variantas,kad jos ir su 1,5 barų slėgiu padoriai dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kitas slegis buvo 1.4 (nors jie paminejo, kad knygoje siulo tik 1,2bar.) , ir su juo gavosi geresnnis rezultatas. o blogas rezultatas gavosi su 3bar , ne su 4 :)

Nu su kalbom nekas, bet su regėjimu lyg ne. :lol: lyg ir 4 atm monometras rodė... :icon-rolleyes: O dėl 1,4 tai negali būt, nes purkštuvas toks pat kaip mano, o jam jau prie 2,5 padangos susiploja smarkokai... Kažkas čia neaišku dar man... Faktas tik kad minkštesnėm padangom mažiau jaučias nelygumai, tai ir kokybė turėtų būt geresnė, tik neaišku kiek padangos laikys jei važinėsi su blynais... :lol:

ka jie snekejo as ta isverciau, o isverciau tikrai teisingai :D o JD purkstuvas turetu buti su rimtos firmos padangom, todel ir su mazu slegiu turi tarnauti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu su kalbom nekas, bet su regėjimu lyg ne. :lol: lyg ir 4 atm monometras rodė... :icon-rolleyes: O dėl 1,4 tai negali būt, nes purkštuvas toks pat kaip mano, o jam jau prie 2,5 padangos susiploja smarkokai... Kažkas čia neaišku dar man... Faktas tik kad minkštesnėm padangom mažiau jaučias nelygumai, tai ir kokybė turėtų būt geresnė, tik neaišku kiek padangos laikys jei važinėsi su blynais... :lol:

Kad,ne į tą skalę,kolega,žiūrėjote. :D Ten manometras rodė 46 svarų į kv.colį slėgį,t.y.beveik 3 barus.

Kita vertus,padangos ant to purkštuvo,bent iš pažiūros,tikrai ne iš siaurųjų.Tad visai įmanomas variantas,kad jos ir su 1,5 barų slėgiu padoriai dirba.

Kadangi mano „spartusis“ internetas tokį ilgą filmą krauna maždaug pusvalandį, tai geriau patikėsiu kolega ir nebesigilinsiu dėl to... :) Tik taip išeina neperseniausiai kolega mane visai be reikalo apibarei, kad purškiu su minkštom padangom, aš tai laikiau slėgį kur tai apie 3 atm. :lol: Reiks matyt dar nuleist... :) Justi, Taurus padangos (gal neklystu, nes tingiu dabar eit žiūrėt) tai nemanau kad čia labai geros firmos... :) Nu bent jau būna ir geresnių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi mano „spartusis“ internetas tokį ilgą filmą krauna maždaug pusvalandį, tai geriau patikėsiu kolega ir nebesigilinsiu dėl to... :) Tik taip išeina neperseniausiai kolega mane visai be reikalo apibarei, kad purškiu su minkštom padangom, aš tai laikiau slėgį kur tai apie 3 atm. :lol: Reiks matyt dar nuleist... :) Justi, Taurus padangos (gal neklystu, nes tingiu dabar eit žiūrėt) tai nemanau kad čia labai geros firmos... :) Nu bent jau būna ir geresnių...

Vienas paprastas ir konkretus klausimėlis.Kokio dydžio padangos ant jūsų purkštuvo?Žinant išmieras,būtų galima konkrečiau padiskutuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikejausi geresnes firmos , kaip ant traktoriu, taip ir ant purkstuvu.. :)

Padangos yra pasirenkamas daiktas,o "gerų"firmų itin plačios,kaip siaurosios skirtos pasėlių priežiūrai,labai skaudžiai per kišenę kerta.

nesenai buvau dojuje, tai kas del padangu, tai jei pageidauji tam tikros firmos, turi damoketi :) arba gali tiketis, jog atvaziuos su tavo norima firma, pvz michelin. siuo atveju ta loterija turbut nepasiseke, nes atvaziavo su taurus. cia gal purkstuvams kitaip, bet traktoriams tai butent taip yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka manote apie Laumetrio gamybos prikabinama purkstuva, 3 tonu. gal kas turite ar teko kam susidurti? kazin ar vertas 50 tukst. ar geriau deveta?

as manau,kad geriau jau toks naujas nei uzsienietis padevetas, jau atidirbes savo. :icon-wink: pasvalio agrodilerio nesidairiai? kiek girdejau ir lazdos dabar geresnes,nei anksciau buvo, ir siaip kas dirba nesiskundzia... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...