Jump to content

tom tom

Recommended Posts

Prieš 7 valandų, Minduksx pranešimas:

Karve turbut labai pavydus,o į zmogus, mazai turi matyt, pavydi kitiem, kurie daugiau uzsidirbe, todel toks piktas :)

aš nė biški nepavydus,kiek užsidirbu iš pieno tiek man užtenka,skolų neturiu,sveikata pakol kas gera.Tik neaišku ar ilgai ji bus tokia valgant maistą prikimštą chemijos.Vienas veikėjas vakar pasiūlė pirkti ekologinį,tik nepatarė iš kur.Kur aš gyvenu kaimo parduotuvėje jo nė su žiburiu nerasi,o į miestą kiekvieną dieną dėl duonos ir batono nepalakstysiu,tad nori nenori tenka valgyti duonos gaminius prikištus pesticidų.Juk mokslininkai skambina pavojaus varpais,kad Lietuvoje dirvožemis katastrofiškai nualinamas su chemija ir mineralinėmis trašomis,jis tampa nebegyvas.Tik čia keli visažiniai svaičioja apie kažkokius chemikalų sertifikatus,išlaukas,jie mat yra protingesni už mokslininkus.Geriau sakykit,kad norėdami gauti kuo didesnį derlių nunuodytumėm net ir savo artimuosius....tfu šlykštynės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ką tik Lietuvos ryte perskaičiau kaip Vokietijoje,Nyderlanduose ir Belgijoje kilo skandalas dėl kiaušinių užterštų pesticidais-pasiskaitykit ,,profesoriai'' ir padarykit išvadas.Jei tokiose valstybėse yra nuodijami žmonės,tai ko norėt iš mūsų bananų respublikos,kur klesti švogerių klanai ir nebesvaikit apie sertifikatus,išlaukas ir tt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, Karve pranešimas:

aš nė biški nepavydus,kiek užsidirbu iš pieno tiek man užtenka,skolų neturiu,sveikata pakol kas gera.Tik neaišku ar ilgai ji bus tokia valgant maistą prikimštą chemijos.Vienas veikėjas vakar pasiūlė pirkti ekologinį,tik nepatarė iš kur.Kur aš gyvenu kaimo parduotuvėje jo nė su žiburiu nerasi,o į miestą kiekvieną dieną dėl duonos ir batono nepalakstysiu,tad nori nenori tenka valgyti duonos gaminius prikištus pesticidų.Juk mokslininkai skambina pavojaus varpais,kad Lietuvoje dirvožemis katastrofiškai nualinamas su chemija ir mineralinėmis trašomis,jis tampa nebegyvas.Tik čia keli visažiniai svaičioja apie kažkokius chemikalų sertifikatus,išlaukas,jie mat yra protingesni už mokslininkus.Geriau sakykit,kad norėdami gauti kuo didesnį derlių nunuodytumėm net ir savo artimuosius....tfu šlykštynės.

Tai pasisek gruda po ekologinio ir hemizuoto ir pamatysi dirvos nualinima ir grudo sveikuma.Zmogus matamai neturi ka veikt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

22 minutes ago, Karve pranešimas:

ką tik Lietuvos ryte perskaičiau kaip Vokietijoje,Nyderlanduose ir Belgijoje kilo skandalas dėl kiaušinių užterštų pesticidais-pasiskaitykit ,,profesoriai'' ir padarykit išvadas.Jei tokiose valstybėse yra nuodijami žmonės,tai ko norėt iš mūsų bananų respublikos,kur klesti švogerių klanai ir nebesvaikit apie sertifikatus,išlaukas ir tt.

As netikiu, kad duona yra is LT ukininku grudu. Musiskius juk isveza. Mazas procentas lieka.  O parsiveza tipo pigesniu ir kepa jau tada. 

Tas pac kaip ir su pienu, LT pienas i Lenkija keliauja o mes perkam is lenku ju piena. 

Vienu zodziu komsmusas ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

32 minutes ago, Karve pranešimas:

ką tik Lietuvos ryte perskaičiau kaip Vokietijoje,Nyderlanduose ir Belgijoje kilo skandalas dėl kiaušinių užterštų pesticidais-pasiskaitykit ,,profesoriai'' ir padarykit išvadas.Jei tokiose valstybėse yra nuodijami žmonės,tai ko norėt iš mūsų bananų respublikos,kur klesti švogerių klanai ir nebesvaikit apie sertifikatus,išlaukas ir tt.

ukininko patarejui raše apie eko ukius kokie nuostabus sveika produkcija ir t.t.karve atsakyk kaip galinta supirko eko produkcija užterstais glifosatais iš ekologiniu,sertifikuotu ukiu?,cia kalbu apie grikius,juk ekologiniai ukiai dirba ne del pelno o del ekologijos,ir buvo tai produkcijai suteiktas eko sertifikatas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu pasisakyt : girdejau is vieno dedes kuris uzsiima supirkimu ,turi tipo aparata laboratorijoje nustato vietoj bimbosfatu kieki ,jei ju randa neperka maistui ,viskas eina pasara,nu nuveze kitur gal neiesko ir nuperka. supila i dvisimti boksta ten susimaiso. Wet. tarnyba ir tiria pasima maisiuka ir istiria ,jei randa visa partija pagaminta kirdyk utilizacija .dar gal baudike. ta ana firma turi didele rinka baltijas .uroj ,tai gal randa kas netikrina tu bimbosfatu ir sekmingai parduoda.taip kad galit pestis visi teisus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Vilius pranešimas:

Gerbiami moderatoriai gal galit pratrinti tuos kliedesius karves ir panašiai. Blyn į lankas.

Žala smeginam daroma nuo karves kliedesiu

nepatinka teisybė,šaukiesi moderatorių pagalos,kad užtildyt mane.Tavo mentaliteto žmonės sovietiniais laikais kišo kitaminčius į lagerius,psichiatrines ligonines.O kad žala daroma žmonėm nuo tavo chemizuotų grūdų tai teisybė,o nuo mano tavo vadinamų kliedesiu niekam tikrai sveikata nepablogės ir tarp kitko -ar skaitei šiandieninį Lietuvos rytą apie pesticidų skandalą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

36 minutes ago, Karve pranešimas:

nepatinka teisybė,šaukiesi moderatorių pagalos,kad užtildyt mane.Tavo mentaliteto žmonės sovietiniais laikais kišo kitaminčius į lagerius,psichiatrines ligonines.O kad žala daroma žmonėm nuo tavo chemizuotų grūdų tai teisybė,o nuo mano tavo vadinamų kliedesiu niekam tikrai sveikata nepablogės ir tarp kitko -ar skaitei šiandieninį Lietuvos rytą apie pesticidų skandalą.

Kazi kiek ta duona kainuotu jei visi ekologinius grudus augintume

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Augunstas pranešimas:

Bet tu ir fantastiškai šokinėji tarp minčių nuo dėdes vienaakio iki senu galintos grikių...

šia imk ir megaukis naujausia info:

http://www.manoukis.lt/naujienos/agropolitika/24273-ministerija-grieztina-ekologiniu-ukiu-kontrole

Visur visokiu yra jei institucijas gerai atlieka savo darbą, tai džiugu ir naudinga visiems...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-08-04 at 16:42, Karve pranešimas:

Vienas veikėjas vakar pasiūlė pirkti ekologinį,tik nepatarė iš kur.Kur aš gyvenu kaimo parduotuvėje jo nė su žiburiu nerasi,o į miestą kiekvieną dieną dėl duonos ir batono nepalakstysiu,tad nori nenori tenka valgyti duonos gaminius prikištus pesticidų.Juk mokslininkai skambina pavojaus varpais,kad Lietuvoje dirvožemis katastrofiškai nualinamas su chemija ir mineralinėmis trašomis,jis tampa nebegyvas.Tik čia keli visažiniai svaičioja apie kažkokius chemikalų sertifikatus,išlaukas,jie mat yra protingesni už mokslininkus.Geriau sakykit,kad norėdami gauti kuo didesnį derlių nunuodytumėm net ir savo artimuosius....tfu šlykštynės.

Vienas veikėjas drista pastebėti kad jūsų paklausius kalti gopšuoliai  žemdirbiai kad tamsta neturi ko valgyti,kalta mama maxima kad per toli parduotuve pastatė todėl jums nepasiekiami specifiniai produktai.Vienu žodžiu tamystos manimu susidaro toks vaizdzelis kad ne jus o aplinka kalta jūsų visose negandose.

Kartais atrodo kad jus nusprendėte kažkada gyvenime ką nors daryti bet niekaip neapsisprendžiate kada ta diena išauš. Tiesiog nuostabios aspiracijos ir nuostabus asmeninis moto savo ego saviraiškai.

Tad geros dienos ir gero savaitgalio jums nenuilstama Karve.

P.S> apie glifosatus - mano nuomone juos uždraus naudoti bet ne todėl kad jie kenksmingi o todėl kad greičiausiai ateina i rinka nauji produktai ir jie ne monsanto gamybos. čia kaip su dizelgeitu prasidėjo tai su liaudies mašina bet pasirodo kad ir pas visus kitus tas pats.O viso šito reikėjo tam kad suformuotu teigiama nuomone apie elektromobilius.Juk tai ne kažkoks nusmurges dizelinis golfukas už dvidešimt tukst.evribadžiu o žaliasis elektrinis eko golfas už beveik dvigubai didesne šlamančiuju kruva.Juk reikia pagristi kodėl vartotojas turi mokėti daugiau.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, kestoxs pranešimas:

Bet tu ir fantastiškai šokinėji tarp minčių nuo dėdes vienaakio iki senu galintos grikių...

Man tas pats ka jus darysit , norejau pateikt (ne ganda)  ka girdejau is dedziu kurie gamina maista .nesuprantu ,ko cia prunkstaut -nebent yra tam pagrindo. kaip sake kitas dede =geros dienos ir gero oro :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...