Jump to content

Ką pasėsi 2017...


manttys

Recommended Posts

pasliedny ras kai vaziuoju i ka pasesi vien del vietos trukumo, depresija galima susirgt kol randi vieta tenais, siulai pinigu ir tu neima.... zodziu... bet siaip visko buvo, ziurejau sarnyrinius ir mazus teleskopinius tai kubotos sudomino bet nebuvo atvestas, siaip maziukams nemazai palyginti buvo technikos :D patiko su radviliskio masinu gamyklos zmogeliu padiskutuoti  apie dobilo modernizavima :D tai vapse rodos ten tarybiniai laikai pas juos ir t.t. oras nepatiko, kainos lauktuviu zmonai ir sunui uzkeltos , turi alga visa vestis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

25 minutes ago, Koledzas said:

pasliedny ras kai vaziuoju i ka pasesi vien del vietos trukumo, depresija galima susirgt kol randi vieta tenais, siulai pinigu ir tu neima.... zodziu... bet siaip visko buvo, ziurejau sarnyrinius ir mazus teleskopinius tai kubotos sudomino bet nebuvo atvestas, siaip maziukams nemazai palyginti buvo technikos :D patiko su radviliskio masinu gamyklos zmogeliu padiskutuoti  apie dobilo modernizavima :D tai vapse rodos ten tarybiniai laikai pas juos ir t.t. oras nepatiko, kainos lauktuviu zmonai ir sunui uzkeltos , turi alga visa vestis :D

Tai lauktuviu reikėjo i Šilainiu turgeli užsukti, visko yra, lašiniu, žuvies, duonos šviežios ir pigiau ir nešti toli nereikia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , jevgenijus said:

Ir išvis...tarkim atidarymo dieną turėtų būt įvažiavimas tik su ūkininko pažymėjimu, viena auto - vienas pažymėjimas. Ir vadyba ...jiems tikrai būtina visiem suvažiuot atskirais auto? Už stotelės,  ant posūkio, stovėjo 4 išeilės Lytagros servizinių busai... Karlai, blt, 4!!! Negi NH jau tiesiog parodoj sugenda? Dieve, ką aš padariau... :D 

Del masinu statymo galetu univeras kazka paspresti,kad ir apvaziavima kazkiek praplatinti arba bent zenklus laikinai nuimti,greiti sumazinti.Zodz sugalvoti galima.Pinigus is dalyviu lupa pasakiskus,Bijau skaiciais sakyti bet kai pasake kainas, buvau nustebintas.Siaip nors ir kasmet viskas kartojasi bet vistiek kazka naujo pamatai.Laika galetu kazkaip paderinti, kad nebutu pats tresimo ikarstis,gerai kad spejau rata aplekti tai galejau sudalyvauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, Išradėjas said:

Del masinu statymo galetu univeras kazka paspresti,kad ir apvaziavima kazkiek praplatinti arba bent zenklus laikinai nuimti,greiti sumazinti.Zodz sugalvoti galima.Pinigus is dalyviu lupa pasakiskus,Bijau skaiciais sakyti bet kai pasake kainas, buvau nustebintas.Siaip nors ir kasmet viskas kartojasi bet vistiek kazka naujo pamatai.Laika galetu kazkaip paderinti, kad nebutu pats tresimo ikarstis,gerai kad spejau rata aplekti tai galejau sudalyvauti.

 Aš nors pradžiai atmečiau variantą pasinaudot organizatorių pasiūlytu variantu palikt auto Megos aikštelej ir važiuot į parodą nemokamu, kas 30min kursuojančiu autobusu, visgi neradęs vietos, niršdamas ant pasaulio ...o pasirodo visai patogiai gavosi :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man sekasi su masinos pastatymu ,pernai prie 3rumu siemet prie valgyklos kur prie centriniu.zmona prisiperka visokiu pagaliuku tai kad nereiketu man toli nest tai pasistengiu atvaziuot iki 11val tai dideliu prolemu ir nekyla.o siemet ziurinejau diskinius skutikus kur uz disku eina lyginimo  lenta,kazi kaip tokie ,gal nebemeta kalniuku ,tik turbut gerokai daugiau arkliu reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 valandas ago , kestoxs said:

Kas tavo manymu blizgina Nh balsys su balsyte? 

Man visai dar patiko JCB traktorius bet kaina tai baisi...

fendt 724 lyg ir brangesnis vistiek uz jcb ta 4220:) nu bet fendo kelimas kogero didesnis bus, bet 5x5 pluga ir jcb pakelia dar. Numestu siek tiek jcb kaina tai garantuotai daugiau jo pirkimu butu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau siandien ir as. Su auto pasistatymu beda kaip visada ten, kol i akademija isibrovem vos ne valanda praejo. Ziurinejom pagrinde i kultivatoriu, aktualiausia. Tai vaderstadt nr1, kaina tik gasdinanti. Vadyba pirso 6920 pacipuotam iki 180 ag 6 metru. Rode video kaip su tokiu jd tampo tuos 6 metrus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-31 at 19:41, jevgenijus said:

Ir išvis...tarkim atidarymo dieną turėtų būt įvažiavimas tik su ūkininko pažymėjimu, viena auto - vienas pažymėjimas. Ir vadyba ...jiems tikrai būtina visiem suvažiuot atskirais auto? Už stotelės,  ant posūkio, stovėjo 4 išeilės Lytagros servizinių busai... Karlai, blt, 4!!! Negi NH jau tiesiog parodoj sugenda? Dieve, ką aš padariau... :D 

Ir tu Karlą žinai? O dėl parkavimosi po 10 val patarimas - apvažiuokit aplink. Važiuojat link Garliavos, pirmam nuvažiavime už viaduko sukat dešinėn, po to vėl dešinėn ir dar kartą dešinėn. Atvažiuojat prie tvenkinių ir ten jau tik nedidelė kojų mankšta. Išvažiuot galit per miestą arba atgal link Garliavos. O aš dar ir šiandien važiuoju, tik jau su traktorium.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 valandas ago , tadasjo said:

Buvau siandien ir as. Su auto pasistatymu beda kaip visada ten, kol i akademija isibrovem vos ne valanda praejo. Ziurinejom pagrinde i kultivatoriu, aktualiausia. Tai vaderstadt nr1, kaina tik gasdinanti. Vadyba pirso 6920 pacipuotam iki 180 ag 6 metru. Rode video kaip su tokiu jd tampo tuos 6 metrus. 

Kaina vaderstado kokia? As kita savaite bandysiu judint laukus su 5 metru, papasakosiu ispudzius kaip tempia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

23 minutes ago, Bulvinykas said:

Ir tu Karlą žinai? O dėl parkavimosi po 10 val patarimas - apvažiuokit aplink. Važiuojat link Garliavos, pirmam nuvažiavime už viaduko sukat dešinėn, po to vėl dešinėn ir dar kartą dešinėn. Atvažiuojat prie tvenkinių ir ten jau tik nedidelė kojų mankšta. Išvažiuot galit per miestą arba atgal link Garliavos. O aš dar ir šiandien važiuoju, tik jau su traktorium.

Pirmas nuvažiavimas dešinėn tai čia prie kolonėlės turbūt, aš tai po to dar pora sykiu kairėn pasiduodu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 valandas ago , tadasjo said:

Buvau siandien ir as. Su auto pasistatymu beda kaip visada ten, kol i akademija isibrovem vos ne valanda praejo. Ziurinejom pagrinde i kultivatoriu, aktualiausia. Tai vaderstadt nr1, kaina tik gasdinanti. Vadyba pirso 6920 pacipuotam iki 180 ag 6 metru. Rode video kaip su tokiu jd tampo tuos 6 metrus. 

Kiek skiriasi kainos vaderio nuo multiva ir potilla? Jei nemelavo tai multiva apie 20k kai vaderis 28, cia nzn kokio plocio, tiesog palygino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , tadasjo said:

Jie man siule 6 m uz 30 pilnos komplektacijos. 5 metru sake apie 5 stk maziau. Bet paziurejus i laumetri tai nieko jie ten daug nesiskiria, o kaina tai per pus

Jei ne su parama,tai uz 15 gali nusipirk bet kuri is ju,vederi,multiva ar potila ir puikios bukles. Potilu ir multivu platesnes padangos, manau dirba jie identiskai,tai tik vederio idirbis sukuria ispudi,kad jis kazkuom geresnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-31 at 08:50, viktorass said:

Kodėl nieko naujo, yra ka pasižiūrėt, pvz Gudino stende apžiūrėjau purkštukus skirtus važiuoti 20km greičiu, nežinau ar naujovė bet nebuvau girdėjes apie tokius, apžiūrėjau Pasvalui agrodilerio 5200 litru purkštuva, reiktu pripažint gan ispūdingai atrodo, šiaip ko gero pigiausias buvo ukrainiečiu gamybos 3000litru 24 metru prikabinamas už 13000 euru,  žodžiu yra ka pasirinkt ar pažiūrėt pagal kiekvieno poreikius, kažkas čia forume domėjosi beicavimo įranga ant šneko, tai net keliose vietose matėsi. Žodžiu gražu, EWA-oi Saulėnas linksmina, Dojus iš vis mergu prisikvietes muzika leidžia, net žemė aplink dreba.

Agrodilerio penkiakubis su 30m. sijomis ir isobus jungtimi ir mane suzavejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau šeštadienį. Išvažiavom anksti, tai kad ir per visą LT pervažiavus eilėj laukėm gal ilgiau nei pusvalandį, bet tikrai trumpiau nei valandą ar eilėj prie mėsos ruskio laikais. :icon-biggrin: Tai manau normaliai. Pasistatyti buvo dar vietų už 2 rūmų, kultūringai ant asfalto. Neštis vaismedžius, sūrius ir kitas labai subrangusias parodos gėrybes buvo netoli, tad visumoj esu patenkintas. Susigaišo visa diena, bet nors vieną dieną per metus manau kiekvienas ūkininkas privalo tam paaukoti.

Apžiūrėjau kaip Shauliniui sekasi reklamuoti savo naujos profesijos daikčiukus.

Fendt pasaulyje nieko labai naujo. Šiaip naujoji spalva nustebino gerąja prasme, nes iš nuotraukų atrodė blogiau, o pasirodo natūroj atrodo geriau nei senoji.

Pasičiupinėjau po JD6215R kabiną. Tikrai nenustebino. Patiko tik šoninės įtempimo traukės, vienintelė vieta kur JD lenkia Fendt, nors ir pas Fendt yra geresnės hidraulinės, bet tik kaina iš kosmoso pasaulio.

Pastebėjimas, kad tiek Horsch Pronto tiek ir Vederio Spirit betrašinių sėjamųjų varijantų mažoki sėklos bunkeriai. Audrokesta vadybininkas malačius, labai išsamiai ir tiksliai pasakojo keletui ūkininkų apie Horsch sėjamąsias, terminalus ir automatinį traktorių vairavimą. O štai besižvalgant po Lytagros kiemą, vienam ūkininkui paklausus ar galima prie Pronto komplektacijoj mikrogranulių įranga, vadybininkai tik mykė ir nežinojo ką pasakyti, sėskitės kuolas.

Nu ir dar šis bei tas pasižvalgyta po techniką. Kažkas tikrai pravers ateičiai. Diena nuskilo puiki. Važiuojant Viabaltika negalėjau žiūrėt pro langus. Ant tiek gražūs pasėliai apie Kėdainius ir link Kauno, kad seilė stringa galugerkly. O pas mus dalį kviečių ir rapsų teks atsėti. Tai tiek tų įspūdžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš šeštadien šeimininke nuvežiau augaliuku pasižiūrėt o pats dar syki prasibėgau pro technika ir kadangi esu iš Agrožaibas pirkes perkrovimo priekaba tai bešnekant su atstovu dar syki užklausiau apie ta ukrainietiška purkštuva kur anksčiau rašiau, kad prikabinamas 3 kūbu  24 metru už 13 000 euru, ten žinoma nieko naujo, purkštuvas kaip puirkštuvas, net sekimo jokio neturi, bet  bešnekant paklausiau kaip jis isijunge, kaip sekcijos valdosi, tai sako  šitas už 13 tai elektrinis valdimas bet sako jei už 15  tai su GPS valdimu yra, tai man kažkaip itartinai maža ta kaina pasirodė bet nedrysau antra karta perklausti ar gerai nugirdau, o pasvalio 5200 litru tai monstriškai atrodo, ten tikrai gerai užturbinta galinga prietaisa nepermokant galima paimt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, viktorass said:

Aš šeštadien šeimininke nuvežiau augaliuku pasižiūrėt o pats dar syki prasibėgau pro technika ir kadangi esu iš Agrožaibas pirkes perkrovimo priekaba tai bešnekant su atstovu dar syki užklausiau apie ta ukrainietiška purkštuva kur anksčiau rašiau, kad prikabinamas 3 kūbu  24 metru už 13 000 euru, ten žinoma nieko naujo, purkštuvas kaip puirkštuvas, net sekimo jokio neturi, bet  bešnekant paklausiau kaip jis isijunge, kaip sekcijos valdosi, tai sako  šitas už 13 tai elektrinis valdimas bet sako jei už 15  tai su GPS valdimu yra, tai man kažkaip itartinai maža ta kaina pasirodė bet nedrysau antra karta perklausti ar gerai nugirdau, o pasvalio 5200 litru tai monstriškai atrodo, ten tikrai gerai užturbinta galinga prietaisa nepermokant galima paimt.

įdomu tas pasvalio purkštuvas turi ir kitokius prikabinimo variantus ar tik tas kur ant šlaunų kabinasi? neklausei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...