Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

sveiki, sunkvežimio stabdziu pedalas kietas ir labai jau sunkiai stabdo, nusispaudzia irgi nedaug, kadangi su pneumatiniais nesusidures tai nezinau nuo ko pradet ieskot galu, sunkvezimis MAN 18.272 1995metu, kaladeliu kaip ir yra, svirtys vaiksto, oro neleidzia, slegio abiejuose konturuose visada buna pakankamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , MV ūkis pranešimas:

sveiki, sunkvežimio stabdziu pedalas kietas ir labai jau sunkiai stabdo, nusispaudzia irgi nedaug, kadangi su pneumatiniais nesusidures tai nezinau nuo ko pradet ieskot galu, sunkvezimis MAN 18.272 1995metu, kaladeliu kaip ir yra, svirtys vaiksto, oro neleidzia, slegio abiejuose konturuose visada buna pakankamai.

kaladėles susileidęs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-14 at 18:42, MV ūkis pranešimas:

sveiki, sunkvežimio stabdziu pedalas kietas ir labai jau sunkiai stabdo, nusispaudzia irgi nedaug, kadangi su pneumatiniais nesusidures tai nezinau nuo ko pradet ieskot galu, sunkvezimis MAN 18.272 1995metu, kaladeliu kaip ir yra, svirtys vaiksto, oro neleidzia, slegio abiejuose konturuose visada buna pakankamai.

Jei pedalas kietas,bus stabdziu kranas kaltas,o kaip rankinis stabdo? Pabandyk rankiniu pastabdyti ir bus aisku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
Prieš 7 valandų, daugvydas pranešimas:

Vienas zmogenas pries menesi man sake tipo yra vakaruose vilkikai registruoti kaip traktoriai ribotuvas an 60km gal dar kastai gal 4x4 vaziuokle ,

Tai ne tik vakaruose yra tokie sunkvežimiai, bet ir Lietuvoje. Registruojasi kaip traktorius, kelių mokesčių nereikia, teisės traktoriaus tinka, ribotuva atjungi ir viskas, tik reikia rasti Vokietijoj neda...istą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, MFarmer pranešimas:

Tai ne tik vakaruose yra tokie sunkvežimiai, bet ir Lietuvoje. Registruojasi kaip traktorius, kelių mokesčių nereikia, teisės traktoriaus tinka, ribotuva atjungi ir viskas, tik reikia rasti Vokietijoj neda...istą.

Va pavyzdukas. Tik kainos paklausus gali akis trūkčiot pradėt.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=269081463&category=OtherSemiTrailerTruck&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&grossPrice=false&isSearchRequest=true&pageNumber=2&scopeId=STT&searchId=bc77a4fc-2aa2-537e-5a80-7174a63741f9

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Bulvinykas pranešimas:

Buvau radęs Man tgx 400 agro truck 4x4 su 600tukst. KM. už 15k eu vokietijoj, bet apžiūrėjus nebuvo sveiko mazgo, o už kokius 40-50k eu galima rasti gan padorų. Čia dar palyginimui su traktorium

https://www.agrotruck.eu/

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Minduksx pranešimas:

Mes turim paprasta vilkika susimokam uz kelius uz technikine, nematau bedos, jus teigiat kad sutaupyt galima, klausimas kiek?

Cia yra lyginama paprastas vilkikas, traktorius ir agrotruck'as, pvz. kai slapia ylysk su savo vilkiku y dirva su puspriekabe, manau poto reiks krano, o kur dar visi kiti zemes darbai ir plius traktoristo teises.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

https://www.traktorpool.de/details/LKW/MAN-MAN-TGS-18420-4x4BLS-Agro-Truck-/4333412/

kaina kaip traktoriaus, plius dar reikės puspriekabės su plačiais ratais, kad į laukus įvažiuoti. Manau, kad geresnis variantas būtų traktorius su puspriekabe...  Nors gal, kai taip sausa, kaip šiais metais, tai gal ir su sunkvežimiais galima dirbti :) :

https://www.traktorpool.de/details/LKW/MAN-TGS-18440/4416642/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , jevgenijus pranešimas:

nežinau... ribotuvas fūrai?  gal geriau greitintuvas traktoriui? Traktorius registruotas kaip fūra? :D 

Kad tie vilkikai pritaikiti ž.ū. visai nepanašūs i fūras, hanoveryje mačiau beveik visi sunkvežimiu gamintojai juos pristato. Sunkiai isivaizduoju kur Lietuvojos ūkiuose juos gali pritaikit, kad jie atsipirktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis tik vienu atveju tinkamas, jeigu transportavimas sunkiu kroviniu nedideliais atstumais. Dabar su juo mano atveju nukaitint iki uosto beveik 250km i viena puse. tai jis jokio standartinio vilkiko neperspjaus nei del to kad teisiu nereik nei mokesciais. pilnumoj traktoriaus ir neatstos. Mano manymu trintis vietoje iki 50km spinduliu gali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...