Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

  • po 4 mėnesių...
10 minutes ago, ceck pranešimas:

 

 

17 minutes ago, ūkininkas pranešimas:

Kaip sedula dabar atrodo  kaip perziemojo?

peržiemojo gerai  šiemet.patinka varpa viršui stora ir žemyn beveik kūgio forma leidžiasi.lauke gražiai atrodo sakyčiau kad gražiau nei skagenas šiuo metu bet rudeni svarstyklės viska pasakys tiksliau.Mėlynesni už skagena ir turbūt vėlyvesni bus nei skagenas kokiom penkiom dienom bent jau pas mus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

19 minutes ago, Mantas2342 pranešimas:

Gal kas linus augina? Man ir ji patiko norėčiau info kaip derliai kaip kas?

man teko tik vežti ir matyti kaip kulia. nu ir dar pešti iš lexiono kai eilinį kartą užsikimšo... menkas malonumas ten lįsti į jį. stiebų smulkintuvas neima, tai juos palieka, tada su teleskopu sustumdai į tokias krūvas kokias pajėgi ir padegi. Net gaisrinė važinėjos ieškodama kas dega :icon-redface:

Su linų priekaba irgi geriau nestabdyti greit, nes inercija kaip vandens :D derlius tada buvo mizernas, bet knisalynės kiek užtat

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Witalikas pranešimas:

o kaip Creator, zepelin, vikaras bei fenomenas? Is graziai atrode agrovizijoi

Bandau šįmet Zeppelina tai iš rudens labai prastai atrodė, bet pavasario sulauke gavo salietros, taip gražiai išsikrūmino, dabar auga tankųs gražūs, varpos didelės, bet tik kad jau 3 kart nuo ligu purškiau labai ligos kimba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Gal kas linus augina? Man ir ji patiko norėčiau info kaip derliai kaip kas?

atvaziuok nuo Pakuonio 3 km pamatysi lauka linuso nepurksta nuo ligu :D ir susidarysi ispudi. Pernai pirkau c2 is dotnuvos sejau i pudyma dar meslo uzmeciau, salietros 300 sulfato 100 zemes balas 48 kuliau 7t uzskaitomo 3 klases, siemet antri metai auginu atrodo pusetinai pernai grazesni buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Witalikas pranešimas:

o kaip Creator, zepelin, vikaras bei fenomenas? Is graziai atrode agrovizijoi

Vikara turiu, vėlesnis už skageną kokia savaitę. Sėjosi rugsėjo 30 d, tad iš rudens ir pavasario atrodė tragiškai, maniau kad atsėti reikės, pavasarį buvo vos 1-2 stiebus. Bet kai atšilo, gavo azoto startą išsikrūmijo iki 6-8 stiebų, varpose dabar po 9-10 segmentų. Man ji patinka kad vėlyva, dėliotis kūlimą galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

46 minutes ago, u.k aurimas pranešimas:

atvaziuok nuo Pakuonio 3 km pamatysi lauka linuso nepurksta nuo ligu :D ir susidarysi ispudi. Pernai pirkau c2 is dotnuvos sejau i pudyma dar meslo uzmeciau, salietros 300 sulfato 100 zemes balas 48 kuliau 7t uzskaitomo 3 klases, siemet antri metai auginu atrodo pusetinai pernai grazesni buvo.

Nežinau į kurią pusę, bet vadinasi nėra įspūdinga  veislė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...