Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Prieš 18 valandų, Gedukas pranešimas:

gal kas Patras auginat,demesi patrauke si veisle.

Auginu, pernai pabandziau man ji tokia siaip sau pasirode, bet vadybininkas isgyre kad negali buti kad visiem labai gerai uzaugo tai pandziau dar ir siemet, bus matyt kai nusikuls bet bent jau man pasirode kad nemegsta nei lengvu nei sunkesniu zemiu, as ja ir pasejau kur toks dregnesnis molis nuo krasto lauko o kitam gale smelis, tai kur smelis tai net varpu nebuvo tokios po pora segmentu ar kas ten su jom net nesupratau, salia Julius buvo tai per visa lauka tolygus paselis salia buvo, tai derlius per 2 tonas mazesnis skyresi bet gal tik sutapimas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

14 minutes ago, paulens pranešimas:

Kolegos, skagenui yra alternatyva ar ne? Butu superinė veislė tik tas atsparumas išgulimui trukdo. Agrovizijoj prisiziūrėjau, pradėjau lygint, bet nieks nepatinka :D

 

Ta pati mintis ir man neduoda ramybes,gal Baltik agro kazka turi pakeitimui.Agrovizijoj sunku susigaudyti velnias ten zino kaip jie ten augina ,leipsina tuos laukelius.Gaila Akrokoncerno lauko dienoj nesudalyvavau,ten vistiek viskas naturaliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi laukai tik skagenas ir nesiblaškau nebent kur rapsai sesis kokia ankstyvesne ibrezt. Man prioritetas yra žiemkentiškumas-derlius. O dabar nuo sugulimo chemijos turim neblogos plius skaičiuokim sėkla mln į ha. Skageno daugiau kaip 4.0mln neseju. Vos vos jauciasi retesnis bet negula taip ;)

Paulens sėk kas patinka :D

Kol kas skageno amžius, kaip ir ankščiau, kad zentos budavo. Sulaiku išstums ir skageniuka 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Vilius pranešimas:

Visi laukai tik skagenas ir nesiblaškau nebent kur rapsai sesis kokia ankstyvesne ibrezt. Man prioritetas yra žiemkentiškumas-derlius. O dabar nuo sugulimo chemijos turim neblogos plius skaičiuokim sėkla mln į ha. Skageno daugiau kaip 4.0mln neseju. Vos vos jauciasi retesnis bet negula taip ;)

Paulens sėk kas patinka :D

Kol kas skageno amžius, kaip ir ankščiau, kad zentos budavo. Sulaiku išstums ir skageniuka 

Nemanau, kad ant vienos veislės užsiciklint reikia. Šiemet turiu tik Skagen, bet kitiems metams ketinu išbandyti dar ir 2 naujas. Pvz. šiemet Edvins pas kaimyną gerokai geriau vizualiai atrodo ir už jo ir už mano Skagen. Parodoj labai patiko Sedula. O kas ja prekiauja ? Gaila, kad parodoj šalia Dotnuvos veislių nebuvo pasėta Skagen. Aišku konkurentų, bet vis tik pusė LT ją augina, manau būtų neblogai palyginimui. Numatytoji pirkti Balitus nenustebino. Tiek pora lauko dienų pas ūkininkus, tiek ir parodoj atrodė tragiškai. Labai giriama, bet kelia daug abejonių, bent jau vizualiai. Be to manau, kad ūkininkai išmokom sėti nebe kg bet mln sėklų, tai visai neblogai jau būtų tokiuose bandymų laukeliuose matyti ant lentelių tankumus ir segmentų skaičių. Mes tai neprieinam, aptverta, kaip įvertint tinkamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Rimvydas1 pranešimas:

Siemet Janne sesiu neblogai atdrodo agrokoncerno laukuose taip pat pabandysiu naujove Advokat. Beabejo ir Skagen, Taip pat ieskoma veisle kuri megtu lengva dirva

jo jane ir man patiko turiu 15ha šiemet rinkausi tarp janės ir artisto bet pasiliksiu jane pavasarį krūmijasi įspūdingai tik nepasėk per tankei

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, drapox pranešimas:

Nemanau, kad ant vienos veislės užsiciklint reikia. Šiemet turiu tik Skagen, bet kitiems metams ketinu išbandyti dar ir 2 naujas. Pvz. šiemet Edvins pas kaimyną gerokai geriau vizualiai atrodo ir už jo ir už mano Skagen. Parodoj labai patiko Sedula. O kas ja prekiauja ? Gaila, kad parodoj šalia Dotnuvos veislių nebuvo pasėta Skagen. Aišku konkurentų, bet vis tik pusė LT ją augina, manau būtų neblogai palyginimui. Numatytoji pirkti Balitus nenustebino. Tiek pora lauko dienų pas ūkininkus, tiek ir parodoj atrodė tragiškai. Labai giriama, bet kelia daug abejonių, bent jau vizualiai. Be to manau, kad ūkininkai išmokom sėti nebe kg bet mln sėklų, tai visai neblogai jau būtų tokiuose bandymų laukeliuose matyti ant lentelių tankumus ir segmentų skaičių. Mes tai neprieinam, aptverta, kaip įvertint tinkamai.

Sedula prekiauja litagra. Pries kelete vidury Olivino lauko buvau pasejas Skageno tai ispirmo meto jos atssisakiau nes buvo zymiai retesnis varpos mazesnes ir ligos smarkiau kirto. Auginu Magnifika Edvina ir Olivina tai geriausiai atrodo magnifikas po to edvinas. Edvino problema ta kad yra ganetinai aukstas per du kartus trumpinai bet aukstis siekia iki 1.1 metro kitais metais reikes per tris kartus trumpinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, Mantas2342 pranešimas:

1 janė 2 skagenas.

20170627_163325.jpg

20170623_175722.jpg

Jei aš nufotografuočiau savo pamiškę ir slėnį kaip čia tavo yra, tai vaizdas ko gero būtų toks pats, bet jei ant kalno, tai būtų nekažką visai. Nes pamiškėse nelabai apšalo, o ant kalno beveik nušalo. Tai fotkinant reiktų imti kažkokį vidutinį varijantą, o ne kur geriausi, kad susidaryti tikresnį vaizdą. 

O šiaip dėl veislių, manau, kad veislių išvedimas eina vis tiek gerąja linkme. Nu gal viena kita nepavyksta, bet visumoj tikrai manau galima surasti veislių labiau tinkamų savo sąlygom ir Skagenas manau jau nueinanti veislė. Nors aišku kiekvienas turi savo požiūrį. Yra dar sėjančių Ada, o gal net ir Širvinta. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...