Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Gbandinis greičiausiai kaip Heraklis sako tai ir bus vadybos kaltė.Puse tonos ir man nenorėjo.Tai paėmiau tona.Zentos dar neblogo atsėlio turiu,bet nesuprantu kaip sugebėjau pernai įsimaišyt kvietrugių.Šiemet prieš litus kai buvo kulti,grūdai ėjo į 1kl.Bet kitą met aišku tų kvietrugių jau bus daugiau.Planavau kokia 15 ha Skageno nupirkes pasėt,bet kai tokia kaina,tai atšoko fantazija.Aišku kad dabar jau savo kviečius vešiu į pašarą.Tai žiūrint šios dienos kainom kaip ir 3t.reik savo parduot pašarinių,kad nupirktum 1t Skageno.Man per žiauru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gbandinis greičiausiai kaip Heraklis sako tai ir bus vadybos kaltė.Puse tonos ir man nenorėjo.Tai paėmiau tona.Zentos dar neblogo atsėlio turiu,bet nesuprantu kaip sugebėjau pernai įsimaišyt kvietrugių.Šiemet prieš litus kai buvo kulti,grūdai ėjo į 1kl.Bet kitą met aišku tų kvietrugių jau bus daugiau.Planavau kokia 15 ha Skageno nupirkes pasėt,bet kai tokia kaina,tai atšoko fantazija.Aišku kad dabar jau savo kviečius vešiu į pašarą.Tai žiūrint šios dienos kainom kaip ir 3t.reik savo parduot pašarinių,kad nupirktum 1t Skageno.Man per žiauru.

nu reiks pabandyt dar pasiskambint ir del kiekio pasideret.. Nupirkciau ir 2 tonas, bet kad kaina tikrai gan didele.. Nesinori islaidaut, kai nekazka siemet byra savi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau naudoti kokybiškus grūdus sėklai, nes išlyti, ilgai drėgmėj buvę kažin kiek energijos turės Jei patikrinus daigumą ir padidinus normą - labai blogai nebus, bet čia ekonominis variantas, kuris šiemet tikrai gali būti pateisintas. Jei finansai leidžia, ieškočiau pernykščių sėklinių grūdų kas dar nepardavę. Kviečiukus gal sėsim šių metų, neblogai atrodo, padygusių nėra. Kviečius iš 2015 derliaus sėsim, nes šiemet tai nekokia sėkla išeitų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...