Jump to content

kombainu reguliavimai


shaulinis

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 5 savaičių...

Vienas gerai visiems žinomas ūkininkas pamėtėjo idėja ir jei niekas nepasikeis manau ją įgyvendinti. Kitam sezonui pasiūlyt paslaugą, pabėgioti su lėkštutėm paskui kombainus, padėti su reguliavimais už 60€/val. +PVM. LŽŪKT už valandą konsultacijų ima 40€, gal ir labai nekuklu iš mano pusės, bet bent jau šitoj sritį jaučiuosi vertingesnis :) tuo labiau jei per kelias valandas bent puse procento nuostolius pavyktu sumažinti nauda palyginus su kaina... na skaičiuoti manau patys mokat.

Įdomu kokia paklausa būtu tokiai paslaugai, ką jūs manot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, shaulinis pranešimas:

Vienas gerai visiems žinomas ūkininkas pamėtėjo idėja ir jei niekas nepasikeis manau ją įgyvendinti. Kitam sezonui pasiūlyt paslaugą, pabėgioti su lėkštutėm paskui kombainus, padėti su reguliavimais už 60€/val. +PVM. LŽŪKT už valandą konsultacijų ima 40€, gal ir labai nekuklu iš mano pusės, bet bent jau šitoj sritį jaučiuosi vertingesnis :) tuo labiau jei per kelias valandas bent puse procento nuostolius pavyktu sumažinti nauda palyginus su kaina... na skaičiuoti manau patys mokat.

Įdomu kokia paklausa būtu tokiai paslaugai, ką jūs manot?

Sunku pasakyti, bet manau, kad nelabai. Javapjutes turim kokias 2 savaites geras ir skubam kaip akis isdege. Kartais kombaina tenka reguliuoti kelis kartus per diena. Plius skirtingos kulturos, skirtingi reguliavimai. Geriau knyga isleisk apie kombainu reguliavima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Knygoj neaprašysi visko.  Su kiekvienu kombainu individualūs ir reaguliavimai, norint aukso viduriuką paimt , o apie skirtingų laukų derlinguma nebešneku skirtinguose rajonuose..... 

Idėja nebloga,  o 60e/val nėra didelė suma, kai per subine išbarstom tonom per metus, plius šiukšlingumai bunkerio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu appsą sukurpęs bet tik rotoriams. Iš patirties su demo turais galiu pasakyt dažniausiai vienam lauke pakanka sustyguoti (vienai kultūrai) paskui jau min pakeitimai. Žinoma viskas ok kai ok, normaliai net valandos nereikia tokiam darbui, bet būna visko, kai koks nors agronominis eksperimentas nenusiseka arba veislė kokia nors papuola. Bene ilgiausiai savo praktikoj esu prasiknisęs su kukurūzais na ir ekologijoj savi niuansai. O šeio tai dažniausia bėda kad per skubėjimą žmonėms nėra kada iš kabinos išlipti ir pasižiūrėti kas ant žemės darosi o ir pažiūrėjus nelabai yra kada ten galvoti ir žaisti tuo labiau knygas skaityti ypač jei nuostoliai nėra visiškai tragiški. Taip kaip per demo turus darydavau, aš lauke su bliūdais ir racija, kombainioras dirba savo darbą aš jam tik per raciją susakau kas ant žemės ir ką daryti, tada dar bunkeris kitas kabinoje dėl švarumo...bent mano kombainiorai po savaitės jau patys kitaip mastyt pradėdavo . Kokiai lauko dienai pasiruošti tai gerokai daugiau laiko sueidavo na bet ne lauko dienas reik manyt darysim 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na prieš kiekvieną sezoną vis paskaitau kur kokią atmintinę apie reguliavimus ir netingiu ivažiavęs į kitą kultūrą pašokinėt iš kombaino. Laukų daug ir nedidelių, tai reiktų pagalvot, ar tokia paskauga atsipirktų, bet gerą atmintinę tikrai būtų gerai po ranka turėt. Tik šiemet turėjau vieną bėdą, niekaip negalėjo pilnai iškult svetimų vasarinių kviečių, įtariu, kad dėl drėgmės vasarą, kviečių veislės ir spragilų nudilimo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Eduardas pranešimas:

Na prieš kiekvieną sezoną vis paskaitau kur kokią atmintinę apie reguliavimus ir netingiu ivažiavęs į kitą kultūrą pašokinėt iš kombaino. Laukų daug ir nedidelių, tai reiktų pagalvot, ar tokia paskauga atsipirktų, bet gerą atmintinę tikrai būtų gerai po ranka turėt. Tik šiemet turėjau vieną bėdą, niekaip negalėjo pilnai iškult svetimų vasarinių kviečių, įtariu, kad dėl drėgmės vasarą, kviečių veislės ir spragilų nudilimo..

taigi būk tikras lietuvis,nepergyvenk,svetimų negalėjai iškult ,o ne savų :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Eduardas pranešimas:

Na prieš kiekvieną sezoną vis paskaitau kur kokią atmintinę apie reguliavimus ir netingiu ivažiavęs į kitą kultūrą pašokinėt iš kombaino. Laukų daug ir nedidelių, tai reiktų pagalvot, ar tokia paskauga atsipirktų, bet gerą atmintinę tikrai būtų gerai po ranka turėt. Tik šiemet turėjau vieną bėdą, niekaip negalėjo pilnai iškult svetimų vasarinių kviečių, įtariu, kad dėl drėgmės vasarą, kviečių veislės ir spragilų nudilimo..

Jei netingi pašokinėti tai jau gerai. Atmintinė kiekvieno kombaino instrukcijoje yra skyrius su pagrindiniais reguliavimo principais jei taip tai darai taip jei tokia bėda darai anaip. na ir šeip, kaip vienas mano pažįstamas super kombainioras sakė "jei žinai kaip viskas vyksta kombaino viduriuose tai galvoji, galvoji ir sugalvoji kai tą grūdą iki bunkerio nuvaryti" ;)

Bet yra žmonių kurie vietoje to "galvoji, galvoji ..." geriau jau ką nors nusamdys ir galvos ką nors kitą. Štai čia ir atsiranda veiklos tokiam kaip aš :)

Dėl neiškultų galiukų (bandau spėti būtent galiukai liko) amerikonai sako tai gyvenimo faktas kurį reikia priimti. Bandydamas išgliaudyt tuos suskiukus geruosius grūdus sudaužysi, kam to reikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tik galiukai, vienam lauke po kokius 3-4 grūdus vapose liko, visaip bandžiau, net tarp rankų trinant jie neišsikulia, nebent po vieną gliaudai. Kažkokia nauja veislė, kviečiai, bet atrodo kaip kvietrugiai, sako nesugulę ilgai atstovi jie iki 10t iš ha, bet ekologinis vos 1 užaugino, tai gal dėl to varpos normaliai neatsidarė.. Kombainas mano be instrukcijos, 86m gamybos.. už tai kiekviena smulkmeną atmintinai žinau kaip veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
Prieš 9 valandų, Dariulis pranešimas:

Gal kam taip buve vyrai. Nuozulnioji kamera visiskai nerija mases? Verciasi viskas aplink sraige. Pernai taip viskas prasidejo po 2 savaiciu lietaus( nors nieko nebuvo daryta kombainui) galvojau jau siaudai supuve uztat, bet sendien pabandzius vel tas pats.

atsileisk transporteri nuozulnios gal uztemptas labai, arba atvirksciai. ir rudis nuo kederio nusivalyk, cia greiciau bus "gedimas"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-11 at 23:14, Dariulis pranešimas:

Gal kam taip buve vyrai. Nuozulnioji kamera visiskai nerija mases? Verciasi viskas aplink sraige. Pernai taip viskas prasidejo po 2 savaiciu lietaus( nors nieko nebuvo daryta kombainui) galvojau jau siaudai supuve uztat, bet sendien pabandzius vel tas pats.

Pirma vieta ką žiūrėčiau tai žemės hederio dugne, akmenų gaudyklė, kas ten darosi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip sureguliuot sietus kvietrugiam? Pradėjau su regulaivimais pagal knygą, tai nuostoliai šviečia iki dangaus. pradariau iki galo - tada jau pusėtinai su nuostoliais, bet nuo pusės sietų varpom tiesiog užklijuoja viską, tai taip ir pupsėjau po biski, kad spėtų pradžia išvalyti. Sakyčiau biški vėjalkos greičio trūksta, kad nuneštų ? bet ir taip max apsukos, tik gal padilę škyvai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...