Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

As dalį pafiksavau už grašius po 176 is kiemo, o kitus fiksuosiu raketoj su gerasukis :) . As nezinau kaip darot jūs , bet mano logika tokia.  Aš apie 20-30% grūdų turiu išvežti per savaitę nuo kūlimo, nes kitaip užkišu sandelį. Tai šitą dalį visada fiksuoju be jokio gailesčio ir nervų.  Nes pastarųjų metų praktika rodo, kad jeigu susiduri su sandėliavimo problemomis tai kūlimo metu vežti už tuo metu esančią kaina yra labai liūdna. Duok dieve , kad tik pabrangtų tie grūdai tai likusius parduosiu brangiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Dariulis pranešimas:

Tai va pas mus 173eur max buvo, konkurencijos nėra, tai formule - 30 eur nuo matifo. Truputy uzsifiksavom, sakau bus 175eur. Dar 3 daly fiksuoti reikės, bet krito. Aišku jau kad per javapjute nebūna kainos, iskyrus čia prieš porą metu

Pries pora metu buvo ir 200 per javapjute bet tada nebuvo ka vest

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , JCB pranešimas:

Tai kam sėjai tada, jei iššals?

As nesuprantu tokiu ukininku viskas blogai nusalo beda nera ka vezt kaip blogai uzderejo kaip reikiant jau saukia atsibodo vest kiek galima atsipurciau jau geriau maziau bet brangiau nu  ir panasiai mane tai juokas is tokiu jama :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , nivistas pranešimas:

Jei tu skolų turi tai nemesi,aš tai neturiu, man tai geriau kuo mažiau, biški tie ereliai kurie nuomos kainas kelia gal truputi apsiramins.

Kažkaip ne ten tavo optimizmas, kuo mažiau kitiems, tuo mažiau ir tau, jei galvoji kad netręšiant ar tręšiant be skolų turėsi daugiau pelno už kitus tai gali būti kad labai klysti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , nivistas pranešimas:

Ne apie tręšimą kalbame,o apie žieminių peržiemojimą.

Sunku tau su loginiu supratimu, neperžiemos tau gal ir neperžiemos kaimynams, bet nebūtinai. O bus matyt kaip visada matyt, nes kai neprikuli tai kaimynai visuomet geresnę nuomos kainą gali pasiūlyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...