Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Turiu gera kaina pupos uoste 223 agrochema, achema, beda kad nepriima kaip maistiniu sako tavo pasarines. 5 nasinos is klasko pasariniu nuvaziavo i kita terminala ir parsidave kaip maistines kitai firmai., gal ir daugia kam buvo taip., tas kontraktas laisvas jei ka domina galeciau pinigus uz atvezta masina pervesti per kelias dienas po issipylimo

Šiemet Agrochema iš visų taip išsidirbinėja:Sako kad pašarines nuvežus kitai firmai tampa maistinės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su grudu kokybes nustatimu labai paprasta padaryt netiklia kokybe, kai daro kritima tereikia truputi netikslumo leciau ar smarkiau suplakti megini ir klase visai kita, arba skaiciuojant sudygusius nera labai aiski riba kuris sudyges kuris ne, viskas nuo laborantes priklauso,

man maciau asmeniskai is keliokikos grudu meginelio atskyre 2grudelius, atseit pazeistus fumozes, stai ir nuoskaita jau yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I agrokoncerna nuveziau pirma priekaba siais metais, bendras svoris svarstykles rode 26000kg, isidemejau uzsifiksavo sitas skaicius mintyse, issipyliau atvaziuoju tuscias pasisvert pakisa lapuka pasirasyt, bendras svoris 25400kg irasyta. Deja man jokio lapuko nedave ispradziu,o ir pats nesitikejau tokiu cirku nieko nepajemiau, tai galutiniam variante gavosi mano zodis pries sverejos... P.S. atkreipkit demesi i svorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na su svoriu man šiemet irgi buvo apgavysčių. Sekmadienį užpyliau fūrai pilną baką, apie 700l ir nuo pirmadienio iki penktadienio vežiau vienam supirkėjui,  o šeštadienį nuvežiau į Jonavos grūdus su tuo pačiu baku, na ir ką - tuščia mašina pasidarė sunkesnė 200kg negu pirmadienį su pilnu baku.  Tai taip primetus, apie pustonį nusuko. Sakykim nuo 100 mašinų susidaro 50t, neblogai, sakyčiau, išvertus į eurus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I agrokoncerna nuveziau pirma priekaba siais metais, bendras svoris svarstykles rode 26000kg, isidemejau uzsifiksavo sitas skaicius mintyse, issipyliau atvaziuoju tuscias pasisvert pakisa lapuka pasirasyt, bendras svoris 25400kg irasyta. Deja man jokio lapuko nedave ispradziu,o ir pats nesitikejau tokiu cirku nieko nepajemiau, tai galutiniam variante gavosi mano zodis pries sverejos... P.S. atkreipkit demesi i svorius.

jeigu kameros yra gali prasyti kad atsuktu nes nesutinki su svoriu man buvo linas agro nuveziau pilna zirniu keturtone priekaba (veziau kelinta diena tai zinojau panasiai svori) pasveria pilna ispilu paduoda akta o ten ziuriu puse is 6 tonu tipo tik 3 atveziau,sakau negali buti turejo buti daugiau tai nieko atsuko kameras o ten tikslus laikas kai as stovejau ant svarstykliu ir viduje kameros rodmenys ir mano tiesa,suklydo svereja ne ta svori uzrase,atsiprase :) turi viska sekti ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siais laikais svarstykles gali but su programa kad kiek rodo tik ta svori iraso i sverimo lapa. , net pas mane ukyje taip padaryta kad darbuotojai negaletu kazko kito parasyt., tai dideli elevatoriai irgi nesunkiai gali ta padaryti kad mustu svori tiesiogiai nuo ekrano i vaztarasti, bet kam tai naudinga., o cia uoj suklydom, galvojom nepastebesi., blogai cia yra., su kobybe irgi turi savo triukus., Dar tokia viena paguodzianti aplimkybe yra kad kartais kombinatai randa geriau nei vaat:)...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neleiskit is saves tyciotis ir nereikes verkti. Sunkus metai ka darysi, atsisijos partneriai kaip reikiant :)

Tai, kad greit isvis nebeliks tu saziningu partneriu. Nes siemet, tiek AK, tiek KG tyrimus maklina. Nuvezi, tai dregme, tai siuksles, tai kiti rodikliai musa per klase. Nuvezi kitiem i elevatoriu, ten viskas tvarkoje. Siemet pirmi metai, kai savo svarstykles turim, matyt su svoriu nebeiseina suzaisti, tai per kitur musa.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad greit isvis nebeliks tu saziningu partneriu. Nes siemet, tiek AK, tiek KG tyrimus maklina. Nuvezi, tai dregme, tai siuksles, tai kiti rodikliai musa per klase. Nuvezi kitiem i elevatoriu, ten viskas tvarkoje. Siemet pirmi metai, kai savo svarstykles turim, matyt su svoriu nebeiseina suzaisti, tai per kitur musa.

 

Tai pats ir atsakei - nuvezi kitiem ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uoste dregme rudeni perkulima tu paciu kvieciu 2015 metu derliaus mano supertekas rode 14 uoste 15 neseniai vezem tuos pacius 2015 metu kviecius mano apie 14 rodo uoste jau 13 randa... Paaiskinmas kad per javapjute ukininkas nesigincys del to 1 procento siuksliu ar dregmes., uostas jau nebe tas.... Pupos klasko nuvezus pasarines 3 klase, o ten neispylus konteineriu terminale auksciausia klase ant masinos po 1000 eur skirtumas taip buvo su 5 masinom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokio bardako kaip šiemet dar nebuvo nuvezam KG i uostą sako 4 klase neprimam tokiu.grižtant atgal telšiuose tam paciamKG priduodam 2klase.kita masina telsiuose net 4.2 klase atsirado nuvežam kitiem 4 klase.

Ir taip visada yra per javapjute. Neturi kur det grudu, tai ir jie daro ka nori ir tiek. Kontroles nera, tai kuo toliau tuo labiau ziuriu jie issikalineja.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...