Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Naujausios žinios:

LIFFE Wheat £ / tonne

Jan 09 108.00 (+2.25)

MATIF Wheat euro / tonne

Jan 09 148.75 (+7.75)

CBOT Wheat $ / tonne

Mar 09 231.28 (+4.69)

o ka reiskia sitos datos?

Kaip suprantu Edvis pats nelabai supranta, ką įkėlė, tai pabandysiu aš atsakyt. Jan 09 - tai šios dienos kaina biržoje, bet retas ūkininkas prekiauja tiesiogiai biržoje. Į šią kainą orentuojasi grūdų supirkėjai sudarydami sutartis su ūkininku. Dažniausiai kaina būna mažesnė, bet tai nėra taisyklė. O tarkim Mar 09 - tai spėjimas, kokia gal būt bus kaina kovo mėnesį ir jei tau tinka, gali sutart, jog tu parduosi savo grūdus tada tokia kaina. Beje ne tik lietuvius apgaudinėja supirkėjai, kai jie turi mokėt daugiau pagal ateities sandorius. JAV šiemt taip išdūrė ūkininkus etanolio gamyklos. Reorganizacija, 11 paragrafas ir kontratas negalioja. O gamykla kaip dirbo taip ir dirba...

Dabar apie kainų pakilimą. Atvirai pasakius tai man jis nepatinka. Kad nafta kyla, tai yra daug objektyvių priežaščių ir čia ne ta tema, bet prie ko čia akcijos ir žaliavos tai niekaip nesuprantu. Ir kuo ilgiau tai tęsis, kuo aukščiau pakils, tuo bus didesnis kritimas. Aišku Shaulinis sakys, kad aš per didelis pesimistas, tačiau jokių gerų ženklų pasauliui šiemet nematyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujausios žinios:

LIFFE Wheat £ / tonne

Jan 09 108.00 (+2.25)

MATIF Wheat euro / tonne

Jan 09 148.75 (+7.75)

CBOT Wheat $ / tonne

Mar 09 231.28 (+4.69)

o ka reiskia sitos datos?

Kaip suprantu Edvis pats nelabai supranta, ką įkėlė, tai pabandysiu aš atsakyt. Jan 09 - tai šios dienos kaina biržoje, bet retas ūkininkas prekiauja tiesiogiai biržoje. Į šią kainą orentuojasi grūdų supirkėjai sudarydami sutartis su ūkininku. Dažniausiai kaina būna mažesnė, bet tai nėra taisyklė. O tarkim Mar 09 - tai spėjimas, kokia gal būt bus kaina kovo mėnesį ir jei tau tinka, gali sutart, jog tu parduosi savo grūdus tada tokia kaina. Beje ne tik lietuvius apgaudinėja supirkėjai, kai jie turi mokėt daugiau pagal ateities sandorius. JAV šiemt taip išdūrė ūkininkus etanolio gamyklos. Reorganizacija, 11 paragrafas ir kontratas negalioja. O gamykla kaip dirbo taip ir dirba...

Dabar apie kainų pakilimą. Atvirai pasakius tai man jis nepatinka. Kad nafta kyla, tai yra daug objektyvių priežaščių ir čia ne ta tema, bet prie ko čia akcijos ir žaliavos tai niekaip nesuprantu. Ir kuo ilgiau tai tęsis, kuo aukščiau pakils, tuo bus didesnis kritimas. Aišku Shaulinis sakys, kad aš per didelis pesimistas, tačiau jokių gerų ženklų pasauliui šiemet nematyt.

ikeliau tai ka pateikia www.hgca.com, tik dabar atkreipiau demesi kad CBOT pateikiamos kainos javams tik kovo menesiui, keista...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal girdejot kada tiksliai laivas javu i klaipeda atplaukia? :)

man siandien is Linas agro skambino ir klause gal noriu kviecius 2kl. po 370 parduot bo laiva baigineja uzkraudinet. tai vadinas juda tie laivai po truputi. bet manau kad dar reiktu palaukt gal gi maz prades kilt tos kainos

kainos kaip kainos gal bent atsiskaitymai pajudes is mirties tasko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujausios žinios:

LIFFE Wheat £ / tonne

Jan 09 108.00 (+2.25)

MATIF Wheat euro / tonne

Jan 09 148.75 (+7.75)

CBOT Wheat $ / tonne

Mar 09 231.28 (+4.69)

o ka reiskia sitos datos?

Kaip suprantu Edvis pats nelabai supranta, ką įkėlė, tai pabandysiu aš atsakyt. Jan 09 - tai šios dienos kaina biržoje, bet retas ūkininkas prekiauja tiesiogiai biržoje. Į šią kainą orentuojasi grūdų supirkėjai sudarydami sutartis su ūkininku. Dažniausiai kaina būna mažesnė, bet tai nėra taisyklė. O tarkim Mar 09 - tai spėjimas, kokia gal būt bus kaina kovo mėnesį ir jei tau tinka, gali sutart, jog tu parduosi savo grūdus tada tokia kaina. Beje ne tik lietuvius apgaudinėja supirkėjai, kai jie turi mokėt daugiau pagal ateities sandorius. JAV šiemt taip išdūrė ūkininkus etanolio gamyklos. Reorganizacija, 11 paragrafas ir kontratas negalioja. O gamykla kaip dirbo taip ir dirba...

Dabar apie kainų pakilimą. Atvirai pasakius tai man jis nepatinka. Kad nafta kyla, tai yra daug objektyvių priežaščių ir čia ne ta tema, bet prie ko čia akcijos ir žaliavos tai niekaip nesuprantu. Ir kuo ilgiau tai tęsis, kuo aukščiau pakils, tuo bus didesnis kritimas. Aišku Shaulinis sakys, kad aš per didelis pesimistas, tačiau jokių gerų ženklų pasauliui šiemet nematyt.

Ne šį kartą tikrai nesakysiu, kad esi per didelis pesimistas :icon-wink:

Vyksta tai apie ką kalbėjom rudenį. Tokiam neramiam pasaulyje, kai ekonomikoj ciunamiai visokie siaučia būtu naivu tikėtis, kad gūdų rinka išliks stabili (stabiliai kris ar stabiliai kils) . bus dar čia tų bangų, belieka bandyt jas gaudyt. Tiesa sakant anksčiau tikėjausi to bangavimo bet neatspėjau, todėl nesiimsiu spėt, kada kritimas bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zboża konsumpcyjne.

ceny transakcyjne zł/t

pszenica (białko 14%) 500 - 560

pszenica (białko 12%) 450 - 500

jęczmień 420 - 480

żyto 360 - 440

Zboża paszowe na giełdach towarowych

ceny transakcyjne zł/t

pszenica 430 - 480

pszenżyto 360 - 430

jęczmień 390 - 470

żyto 350 - 380

kodel niekas i lenkija neveza Man tai toloka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne šį kartą tikrai nesakysiu, kad esi per didelis pesimistas :icon-wink:

Vyksta tai apie ką kalbėjom rudenį. Tokiam neramiam pasaulyje, kai ekonomikoj ciunamiai visokie siaučia būtu naivu tikėtis, kad gūdų rinka išliks stabili (stabiliai kris ar stabiliai kils) . bus dar čia tų bangų, belieka bandyt jas gaudyt. Tiesa sakant anksčiau tikėjausi to bangavimo bet neatspėjau, todėl nesiimsiu spėt, kada kritimas bus

O kaip jei kritimas jau šiandien :lol: Visi skuba išsiparduot po vakarykščio kilimo, o fondai šiandien jau nebeperka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne šį kartą tikrai nesakysiu, kad esi per didelis pesimistas :icon-wink:

Vyksta tai apie ką kalbėjom rudenį. Tokiam neramiam pasaulyje, kai ekonomikoj ciunamiai visokie siaučia būtu naivu tikėtis, kad gūdų rinka išliks stabili (stabiliai kris ar stabiliai kils) . bus dar čia tų bangų, belieka bandyt jas gaudyt. Tiesa sakant anksčiau tikėjausi to bangavimo bet neatspėjau, todėl nesiimsiu spėt, kada kritimas bus

O kaip jei kritimas jau šiandien :lol: Visi skuba išsiparduot po vakarykščio kilimo, o fondai šiandien jau nebeperka.

:lol: dabar niekas manęs nenustebintu, bet jei buvo vienas šuolis tai bus ir kitas ar ne :icon-wink::icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

garantuotai

(noreciau, kad taip ir butu )

Realiai kainos jau gryžo į maždaug spalio mėnesio lygį, šiuo metu vyksta keletas stambesnių "tenderių" pirkti kviečius (arabų šalys, Bangladešas, Japonai perka kiekvieną savaitę). Paklausa yra kaip visada, bet pvz Sirija atsisakė pirkt už pasiūlytą kainą, taip kad pinigais nieks nesišvaisto, nes jų paprasčiausiai nėra. Taip, kad manyčiau ir lietuviški supirkėjai bando šitoj rinkoj dalyvaut. Tik kad viskas ką jie pirko per javapjūtę dabar yra per brangi prekė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dadės prie pirktų per javapjūtę pirktus prieš naujus metus ir prekė taps nebebrangi :) Man tik idomu, kokia situacija yra šiuo metu supirkėjų talpyklose, iš rudens daugelis buvo užsipylę pilnai. Klausimas kiek pavyko relizuoti tų, kurie buvo supirkti ,šiuo metu žiūtint, gan aukštomis kainomis. Gal kas turit kokios informacijos ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...