Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Tai todėl kad rusai išdalino savo rezerva regionam kur labiausiai trūksta arba kurie labiau moka verkti ir su sąlyga kad tie grūdai bus sunaudoti kaip maistiniai ne kaip pašariniai.Keliata savaičių atgal viena chebra bandė jau juos siūlyti mums bet turbūt taip ir liks Rusijoj,nes tilu po kol kas tik kalnus pažadėjo ir išvažiavo.Nebent šneka buvo ne apie tuos grūdus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Ne visai taip bet panašiai .Po tokio šoko bus priversti pardavinėti už valiuta o ne už toletini nacionalini popieriu.O jeigu batkia uždraus išvežti didelė tikimybė kad išvažiuos pas rusus.Juk savi be rimtu pinigu sėdi ir tik moka toletini popieriu spausdinti kuris per para sugeba atpigti nuo triju iki dešimties kartu,o su rusais kaip žinome sienos nėra.oir rusai nenusiteike permokėti jiem pasauliniai prekybos dėsniai negalioja jie madas ir taisykles nustato patys.Taip kad pagyvensim ir pamatysim.Viena aišku kad kažkiektais turėtu pigti kitaip biržu makleriai neturėdami apčiuopiamos naudos susirinks žaislus ir išeis žaisti i kita smėlio dėže.Galu galia darom totalizatoriu kurio pagalba nustatysim šauniausia spėjika.O už du šimtus pats augink.Ir knieti paklausti kiek jau tu sušeri tu avižu kad tau taip svarbi ju kaina ypač kai prasidėjo ganiavos sezonas :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per ganiavos sezoną nešeriu grūdais. Darbo krūvis nedidelis ir pakanka žolės. Per 7 mėn. (spalis-balandis) sušeriu 1,5-2 t :) Kadangi reikia ne tik avižų, bet ir miežių, kukurūzu, sėlenų, linų semenų, vitaminu, antihelmintikų ir visokio kitokio brūdo (aišku ir šieno), tai net 2 tonų kaina man yra baisiai aktuali. Juk aš pirkėjas. Jei yra kas parduoda už 200, tai puiku. Jei nėra- ieškau pigiausio varianto. Juk jei kokybiškos dešros kg atpigtų iki 2Lt jūs irgi džiaugtumetes.

Kaip sakiau, užpernai pirkom po 200, o už mėnesio atsirado ir po 180 mūsų regione. Bet jau nebereikėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prognuozuoju kad grudai pašariniai stos kažkur apie šešis šimtus plius minus penkiolika proc.o mėsa bus dabartiniam lygyje ir kitu metu antroje pusėje po truputi pradės pigti .Ir visa tai ivyks jeigu euro kursas bus nepakites.Aplamai šiame bangavime nėra idėta pinigu nuvertėjimo rizikos juk suprantam kad visi pinigai savotiškai pinga todėl ju kiekviena karta reik daugiau ir daugiau.Aišku krauju ant šios prognozės nepasirašysiu juk aš tik runkelis.Bet kadangi esu nuodėmingai azartiškas šimta litu pastatyčiau ant savos prognozės.Vis idomiau bus gyvent.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
su kuo susijęs bus kainų nuosmukis? gal su JAV ekonomikos neramumais?
Pasaulinėse rinkose beveik laisvas kritimas, per savaite apie 15 proc. į minusą, tai iš paskos ir nafta ir grūdai ir visa kita, išskyrus auksą, tas į pliusą (vien šiandien 4 su viršum procento.)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...