Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

aš tai pogi manau kad kažkas su elektronika. kaip būna užeina kad max būna 77 proc pakėlimas, po kiek laiko atsitaiso ir vėl normaliai kelia ir atungia siurblį ties 99 proc, toks vaizdas kad kažkas kartais atsikrato , tik nežinia nuo kurrio galo pradėt ieškoti problemos .

pabandyk apsiziureti 20 pozicija po desine puse prie galiniu slaunu

[attachment=0]potensas slaunu.doc[/attachment]

bandysiu žiūrėti, tai ta dalis gali būt sugedus?

man taip buvo . nuemiau, pripuciau WD , isvariau zemes, pastaciau, ir po sei dienai veikia. :) o servizas jau norejo paskirstytojo kazkokia dezute keisti uz 6k... :icon-eek::icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiem reikalams tinka pvz. Neste Avora purkškiamas, arba pastaruoju metu atradau MPM Chain Spray - išvis nerealus daiktas jis skystas ir kibus, ne taip kaip kitų firmų po kelių dienų kur sukietėja, jis prilimpa ir sutepa, ir nuo antikorozijos puikiai saugo, netgi viena karta su karcheriu nuplovus poveikis antikorozinis išlieka. Kas pabandė iš pažįstamų visi klausė iš kur gaut :)

P.S. Aš perku iš forumiečio Andriaus1983

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiem reikalams tinka pvz. Neste Avora purkškiamas, arba pastaruoju metu atradau MPM Chain Spray - išvis nerealus daiktas jis skystas ir kibus, ne taip kaip kitų firmų po kelių dienų kur sukietėja, jis prilimpa ir sutepa, ir nuo antikorozijos puikiai saugo, netgi viena karta su karcheriu nuplovus poveikis antikorozinis išlieka. Kas pabandė iš pažįstamų visi klausė iš kur gaut :)

P.S. Aš perku iš forumiečio Andriaus1983

konkretu..dėkui.. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
aš tai pogi manau kad kažkas su elektronika. kaip būna užeina kad max būna 77 proc pakėlimas, po kiek laiko atsitaiso ir vėl normaliai kelia ir atungia siurblį ties 99 proc, toks vaizdas kad kažkas kartais atsikrato , tik nežinia nuo kurrio galo pradėt ieškoti problemos .

pabandyk apsiziureti 20 pozicija po desine puse prie galiniu slaunu

[attachment=0]potensas slaunu.doc[/attachment]

o gal galit nupasakot kur tiksliau randasi ta dalis? ar ant foto pažymėti nes nelabai randu ką ten išsukt ir išvalyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
New holland M100,skydelyje dega raidės CL ,prie blokiruotės ir priekinio tilto jungimo mygtukų mirksi lemputės.Jungtukai nereaguoja.Taip pat nereaguoja ir darbinių šviesų jungtukai.Kas gali būt tam triperiui?

Man kažkas panasaus buvo pavasari tai berods buvo kažkuris saugiklis nusproges tiksliai neprisimenu, bet tikrai ne šviesų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 5 savaičių...

O buna ir taip kad kai trumpina tas sensorius tai bakas kuro rodo kad tuščias ,neisijungia darbinis velianas ,klaidos panelėje žybsi kaip kalėdinė eglutė.prie viso to rodo kad krovimas generatoriaus aukštas.Vienu žodžiu raukis plaukus bėk i miška. :eusa-doh:

Pasirodo toks mažas grybas o tiek bėdu sugeba pridaryti puse dienos su testeriu lakstėm kol radom bėda . :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki forumieciai sian nuotyky turejau su NEW HOLLAND M135 1996metu ale dziaugiuos, kad viskas laimingai pasibaige, zodiu ruosiaus prisikabint germinatoriu jungiu atbuline pavara ir tam pavaru skydely uzsidege IB klaida ar panaisi kazkas kad dvi raides buvo biski padege ir nustojo iskart vel jungiau pavara atgal ir vel ta klaida ussidege ir is po kabinos pradejo dumai rugt, uzsidege tai masinius laidus nuo klemu nuemiau ir uzgesinau ta ugnele po kabina tai dabar toks klausimas kas cia per klaida ir ka ji rodo?, nes ryt tvarkysim ziuresim kas ten vyko bet atsakymas palengvintu viska :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...