Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

Po ilgu ir nuobodžiu paiešku ivertinus taip pat jusu gerbiami kolegos nuomone laimėjo new holland septintos serijos dušimtukas.Didelis ačiū visiems kurie padėjo apsispresti.Labiausiai Zvanui. :D

Šampanas sandorio sudarymo proga išgertas persigalvot jau neketinu kad ir ka sakytumėt.

Na tai koke kaina, komplektacija ?:)

kaip ten rasei vienas puslapis atgal:

ka sunku pasiskambinti vadybai ? :lol:

ujujujujui. :D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koki konkreciai modeli paemet? ;)

T7,200 pati paprasčiausia be amortizuojančio tilto su senute dėže kurios arunis sakė neapsims remontuoti jei suluš vienu žodžiu pirkau tik arklius opcijas palikau vadybai.

:D:D:D

nesakiau kad neapsiimsiu sakiau kad šitą remontuoti biški sudėtingiau negu power shift

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nespejo nusipirkt, o jus jau remontuojat :D Cia kaip su versiu :D
Matai veršis buvo negimes dar o traktorius jau yra mes tik aptarėm perspektyvas remonto.O visa kita parodys gyvenimas kas buvo teisus o kas ne.Tilto neėmiau del to kad planuojama kabinti pakabinami padargai.

mano nuomone tai didele klaida imt traktoriu be amortizaciju. aisku kai ne pats sedi toj kabinoj tai sveikata darbininku netaip ir atkualu :), bet kad ne tik darbininkas dauzosi kabinoj, bet ir pats traktorius labiau dauzosi, trankosi. pas mane visi traktoriai su amortizacijom (isskyrus mtz) ir be amortizacijos net uz puse kainos neimciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nespejo nusipirkt, o jus jau remontuojat :D Cia kaip su versiu :D
Matai veršis buvo negimes dar o traktorius jau yra mes tik aptarėm perspektyvas remonto.O visa kita parodys gyvenimas kas buvo teisus o kas ne.Tilto neėmiau del to kad planuojama kabinti pakabinami padargai.

mano nuomone tai didele klaida imt traktoriu be amortizaciju. aisku kai ne pats sedi toj kabinoj tai sveikata darbininku netaip ir atkualu :), bet kad ne tik darbininkas dauzosi kabinoj, bet ir pats traktorius labiau dauzosi, trankosi. pas mane visi traktoriai su amortizacijom (isskyrus mtz) ir be amortizacijos net uz puse kainos neimciau.

Sveikintinas požiūris. :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat, baisu man tilta pamesti kai skutika uzsikabinu, tai priekis ore kybo :D

tai gal reiktu atitinkama svori prieky uzsidet, ir nesuprantu kaip traktorius su amort. tiltu nedraugauja del pakabinamu padargu, paaiskinkit? :)

Draugauja ten viskas, tik jai perdidelis svoris, labai dauzosi tas tiltas.. kaip mano pavyzdziu. Deti reik butinai priekine pakaba. psirinkimo kito nebus, teks deti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat, baisu man tilta pamesti kai skutika uzsikabinu, tai priekis ore kybo :D

tai gal reiktu atitinkama svori prieky uzsidet, ir nesuprantu kaip traktorius su amort. tiltu nedraugauja del pakabinamu padargu, paaiskinkit? :)

Draugauja ten viskas, tik jai perdidelis svoris, labai dauzosi tas tiltas.. kaip mano pavyzdziu. Deti reik butinai priekine pakaba. psirinkimo kito nebus, teks deti .

Nelabai suprantu, svoris per didelis negerai, per mažas vėl negerai, tai ka jam išspręs pakaba?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai pakaba ir isspres ir per dideli svorio buvima ant priekinio tilto ir per maza su pakabinamais padargais. dirbi su skutiku ar su kuo pakabinamu uzsidedi svori, o kai naudoji transporte svori pasidedi namie :)

Butent. :)

kokį svorį žadate pakabinti ? nes mes irgi galvojam ant TM`o 165 svorį gamintis. Kokie patarimai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nh su pakabinamais padargais ir amortizuojanciu tiltu nelabai draugauja, tad nereiketu skubeti i shuns dienas deti neisigilinus i niuansus

Manau, kad draugavimas ar nedraugavimas priklauso nuo svorio parinkimo, o ne nuo brendo. Bent jau Fendt asmeniškai teiravausi tuo klausimu ir atsakymas: jokių apribojimų priekinio tilto amortizacijos naudojimui, nieko draudžiančio nerašoma ir knygoje. Aišku jei su frontaliniu pilnu kaušu kokio žvyro, tai ar taip ar taip jau jis nebedirbs, tai geriau atjungti, bet šiaip, tam jie ir sukurti, kad naudoti ne vien transporte stabilumui, bet ir dirvoje gerinti sukibimui. Abejoju ir NH, kad būtų kažkas įpatingai kitaip. Jei kažkas be svorių nori kokį stambų padargą pakelt, tai čia jau kiti reikalai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakysiu atvirai , jei nedraugaja amortizuojantis tiltas ir prikabinami padargai tai sudas ne traktorius , zinosiu ateiciai , beje caseih pumai tas pats turetu buti ? , keista , kad dar tokius gamina :eusa-think:

Su prikabinamais draugauja, tik i ta draugyste kas kazkiek laiko reik investuot (kaip daznai ir kokie skaiciai is praktikos dar nezinau). Su pakabinamais nezinau ar draugauja, nes tokiu padargu neturiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju kad geriausiai dėl ko nereikia amortizuojančio tilto kabinant pakabinamus padargus NH traktoriuose galėtu apšviesti mus Arunis kad nerašytume ir neteigtume nebutu dalyku.Nes papildomo svorio uždėjimas nesprendžia šios problemos mano galva.

Na tau gerai kad traktoriu pirkai grynai padargui. O man iš to jokio pliusu nes arime tikrai nekoks noras kratytis be amortizacijos. Taspats ir transporte

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

arba as kazko nesuprantu arba be reikalo dvirati israsti bandot - jei nereik priekio amortizacijos paspaudi mygtuka off, nusileidzia priekis ir viskas, kas per beda? tiek case, tiek fendt tiek valtroj toks mygtukas yra, tik turimam JD tokio dalyko ner, bet naujesniuose irgi turetu buti... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...