Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

na jo, zinok, viskas ten kaip ir yra, tai is pirmo zvilgsnio tikrai rimtai atrodo, bet va.. nu db prizadejo, kad ketv parves 2 tokius pat ir asmeniskai geresni isrinks... Zinai, turejai zmogus grynus kisenesj, tai nuvarei kpas kita ir nusipirkai, bet va kol biednas esi, tai ir nepasustravosi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, Litsoftas pakankamai smagiai "sukasi". Kai pamačiau jų pardavimus, buvau maloniai nustebintas.:)

geriausia šnekėtis su jų direktoriumi, viską suderini ir sutari.

Na, ir ateičiai. Nuvažiuoji ten, išsirenki, duoti žinutę, mes pradedam tvarkyti finansavimo popieriukus, padarom skambutį, prekė atidedama ir ramiai laukia naujojo savininko. Paprasta-tobula.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, Litsoftas pakankamai smagiai "sukasi". Kai pamačiau jų pardavimus, buvau maloniai nustebintas.:)

geriausia šnekėtis su jų direktoriumi, viską suderini ir sutari.

Na, ir ateičiai. Nuvažiuoji ten, išsirenki, duoti žinutę, mes pradedam tvarkyti finansavimo popieriukus, padarom skambutį, prekė atidedama ir ramiai laukia naujojo savininko. Paprasta-tobula.:)

Ka turejai minti rasydamas sukasi kabutese. Man litsoftas kaip ir garliavos agrotechnika pazaduku kontora. Zada viena buna kita. Nei is vienu nieko nesu nupirkes, bet jei butu buve kaip is pradziu zadejo manau kad bent po viena preke is abieju jau tureciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries pora savaiciu apziurejom JD 6310 1999 litsofte .senden traktorius jau stovi kieme sutarem naujas padangas uzdejo visas .pirkom lizingui .kai tik apziurejom uz keliu denu paskambina saka ar pirksit nes jau bendrove kazkokia nori pirkt ir nupirkom .litsofta paslaugom esam kolkas patenkinti dar dave instrukcija su lietuvisku vertimu stora knyga.tai tiek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Megejas minejo Litsoft firma. vakar buvau pas viena ukininka, kuris is ju traktora pirko, tai iskeike juodai....

nusiplove rankas....

ka dar zinai apie sia firma, planuoju is ju isigyti naudota traktoriu, gal neapsimoka su jais tureti reikalu?

Jie i traktoriu tikrai neilis .Nupirko patvarkė ka matė ir pardavė .Aš pirkau pora JD tai nrmaliai .Dirbo tie traktoriai intensyviai .Leido salnikas pro priekini tilto pavarą atvažiavo pakeitė ir nematau čia kažko ipatinga .

Jei nusipirkus traktoriu ir per išeigines su juo nuvažiuoti iki parduotuvės tai turėtu negesti .

O šiaip yra pas mane ivairių irdaug traktorių .Genda visi ir neturėkit iliuzijų kad neges .

Šiaip aš renkuosi firmą pagal servisą ,artumą ,detalių tiekimą ir vadybininką .

Kiek teko girdėt jie nesuteikia garantijos priekiniam tiltui :icon-rolleyes: Gal gandai klaidingi :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[ Kuo skiriasi autoquad nuo powerquad greičiu deze, kuri geriau? kokius darbus dirbant reikia reguliuoti galios rankenėle nuo kurios priklauso begiu perjungimas ( kalbu apie ta rankenele ant kurios užrašyta eco ir dar 4 ir penkios padetys yra) na vienu zodziu apie ta kuri slia yra variklio apsuku reguliavimo rankenos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su john deere nedirbau, bet dirbau su claas, kuris turejo panasaus principo deze. Dirbt tai tikrai patogiau su savaime persijungiannciais begiais. Pasiekia tam tikras apsukas ir persijungia, nereikia ten kaskart knopkiu maigyt. Teko vazinet labai uzimtais keliais, kur daug sviesofotu ir net kamsciu, tai tokia deze nepamainomas dalykas, ysijungi begi pati greiciausia, o diapazonai tie 4 po to susijungineja. Eco tai persijungia nuo mazesniu apsuku, jei power nuo 2100 ar pan, tai eco apie 1700. Vaziuot gal ir taupoiau, bet lb jau letai megejasi, tai as visad ant power laikiau :) O jei ariant ar pan, tai exc ir nlb tinka. Siaip kokie lengvesniem transportavimo darbeliam. Kaip vairuotojui, tai autoquad tikria geriau dirbt, patogiau, o kaip del ilgaamziskumo, tai nzn..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...