Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Megejas minejo Litsoft firma. vakar buvau pas viena ukininka, kuris is ju traktora pirko, tai iskeike juodai....

nusiplove rankas....

ka dar zinai apie sia firma, planuoju is ju isigyti naudota traktoriu, gal neapsimoka su jais tureti reikalu?

Jie i traktoriu tikrai neilis .Nupirko patvarkė ka matė ir pardavė .Aš pirkau pora JD tai nrmaliai .Dirbo tie traktoriai intensyviai .Leido salnikas pro priekini tilto pavarą atvažiavo pakeitė ir nematau čia kažko ipatinga .

Jei nusipirkus traktoriu ir per išeigines su juo nuvažiuoti iki parduotuvės tai turėtu negesti .

O šiaip yra pas mane ivairių irdaug traktorių .Genda visi ir neturėkit iliuzijų kad neges .

Šiaip aš renkuosi firmą pagal servisą ,artumą ,detalių tiekimą ir vadybininką .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Megejas minejo Litsoft firma. vakar buvau pas viena ukininka, kuris is ju traktora pirko, tai iskeike juodai....

nusiplove rankas....

ka dar zinai apie sia firma, planuoju is ju isigyti naudota traktoriu, gal neapsimoka su jais tureti reikalu?

Jie i traktoriu tikrai neilis .Nupirko patvarkė ka matė ir pardavė .Aš pirkau pora JD tai nrmaliai .Dirbo tie traktoriai intensyviai .Leido salnikas pro priekini tilto pavarą atvažiavo pakeitė ir nematau čia kažko ipatinga .

Jei nusipirkus traktoriu ir per išeigines su juo nuvažiuoti iki parduotuvės tai turėtu negesti .

O šiaip yra pas mane ivairių irdaug traktorių .Genda visi ir neturėkit iliuzijų kad neges .

Šiaip aš renkuosi firmą pagal servisą ,artumą ,detalių tiekimą ir vadybininką .

megejas, tu kartais ne is Gastauciu?

Netoli Šiaulių bet ne į ta puse .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

supratau. gerai jei su techniniu aptarnavimu pas juos viskas tvarkoj, nes skaiciau forume, kad kazkas turejo su sia firma reikalu ir kai sugedo traktorius rankas nusiplove. pats neisbandes nezinosi, bet sumokejus uz deveta traktoriu 160 000 lt ir jei jis po to nevaziuos ir niekas netvarkys irgi blogai, gal verta geriau apie nauja pagalvoti. siaip tikekimes, kad ten darbo valandu neatsuka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokius JD turi. ar JD 6920S tems 4 m freza su sejamaja, kazin ar nestatyts jam priekio, gal verciau truputi silpnesni pirkti ir kabinti 3 m freza su sejamaja. Kas galite patarti

Turiu 137 AG JD 6820 kabinu 4 m masti ferguson frezą su hidrauline pakaba ir sėjamaja ir sėja visiškai gerai .Jokio kilnojimo priekio aišku standartiniai svoriai yra priekyje . O kas ką kalba man neidomu aš sėju kai reikia o kiti gali patarinėti neturėdami .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

supratau. gerai jei su techniniu aptarnavimu pas juos viskas tvarkoj, nes skaiciau forume, kad kazkas turejo su sia firma reikalu ir kai sugedo traktorius rankas nusiplove. pats neisbandes nezinosi, bet sumokejus uz deveta traktoriu 160 000 lt ir jei jis po to nevaziuos ir niekas netvarkys irgi blogai, gal verta geriau apie nauja pagalvoti. siaip tikekimes, kad ten darbo valandu neatsuka.

vat butent uz tiek buvo pirkes 716 Fendt. po savaites nuejo turbina, "antifrizas" uzsalo, nors buvo sutare, kad bus paruostas. net nezino, ar tepalai pakeisti..... ir dar kiti niuansai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

supratau. gerai jei su techniniu aptarnavimu pas juos viskas tvarkoj, nes skaiciau forume, kad kazkas turejo su sia firma reikalu ir kai sugedo traktorius rankas nusiplove. pats neisbandes nezinosi, bet sumokejus uz deveta traktoriu 160 000 lt ir jei jis po to nevaziuos ir niekas netvarkys irgi blogai, gal verta geriau apie nauja pagalvoti. siaip tikekimes, kad ten darbo valandu neatsuka.

vat butent uz tiek buvo pirkes 716 Fendt. po savaites nuejo turbina, "antifrizas" uzsalo, nors buvo sutare, kad bus paruostas. net nezino, ar tepalai pakeisti..... ir dar kiti niuansai.....

tas fendas kartais ne 1999 metų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tuomet gerai. galimai ramiai pirkti 6920 s tikrai kalvotom vietovem jegos uzteks. o keliu korpusu pluga velka 6820? i ka reiketu atkreipti demesi perkant naudota JD. Litsofte maciau 3-5 metu traktoriai pradirbe nuo 3000 iki 5000 mh ir daugiau. kokia geriau autoqaud ar pwquad greiciu deze rinktis?

jei į metus po 1000 dirbęs tai normaliai, žinoma jei valandos nekoreguotos, geriausia kai prie traktoriaus būna serviso knygelė, bet jei po kokius 2000 tai jau daugoka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tuomet gerai. galimai ramiai pirkti 6920 s tikrai kalvotom vietovem jegos uzteks. o keliu korpusu pluga velka 6820? i ka reiketu atkreipti demesi perkant naudota JD. Litsofte maciau 3-5 metu traktoriai pradirbe nuo 3000 iki 5000 mh ir daugiau. kokia geriau autoqaud ar pwquad greiciu deze rinktis?

jei į metus po 1000 dirbęs tai normaliai, žinoma jei valandos nekoreguotos, geriausia kai prie traktoriaus būna serviso knygelė, bet jei po kokius 2000 tai jau daugoka

Bent tuos kuriuos aš pirkau tai serviso knigutės buvo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau litsofte kaip loterijoje, tik loterijoje daugiau sansu laimeti :D

gal cia tik man taip nepasiseke, taciau nei normalaus bendravimo su klientu, nei verslo pagrindu - perkam pigiau, padazinejam ir parduodam su garantija sezonui, gal nesugrius nieks, o jei sugrius jau esam uzsimete ant kainos normaliai patvarkysim siek tiek :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau litsofte kaip loterijoje, tik loterijoje daugiau sansu laimeti :D

gal cia tik man taip nepasiseke, taciau nei normalaus bendravimo su klientu, nei verslo pagrindu - perkam pigiau, padazinejam ir parduodam su garantija sezonui, gal nesugrius nieks, o jei sugrius jau esam uzsimete ant kainos normaliai patvarkysim siek tiek :icon-wink:

Nėra ką pridurti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau litsofte kaip loterijoje, tik loterijoje daugiau sansu laimeti :D

gal cia tik man taip nepasiseke, taciau nei normalaus bendravimo su klientu, nei verslo pagrindu - perkam pigiau, padazinejam ir parduodam su garantija sezonui, gal nesugrius nieks, o jei sugrius jau esam uzsimete ant kainos normaliai patvarkysim siek tiek :icon-wink:

dar vienas akmenukas y litsofto darza: pirmadieni sustareme, kad penktadieni atavziuojam pirkt preso (pries tai buvom apziureje). Sutarem, kad palaikys mum, is banko paskambino zmogus, paskyre laika kada susitikt popierius sutavarkyt. Siandien paskambina is litsofto, sako presas suluzo, nu zdz, motina paprase durnais nelaikyt, tai pasake, kad pardave, tipo apsizioplino ar kas ten.. Ko gero, kazkas pasiule daugiau ir pardave, arba y kisene ydejo, kad parduotu. Stai jums ir firmos zodis... apgailetina :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai buvom apziureti, nebuvo kam duoti. Prase paskambinti ir be jokiu problemu sutiko penktadieni viska tvarkyti. Cia rimta firma, ar koks kaimo ukininkelis, kad nebutu galima pasitiket? Man atrodo, kad tokiso firmos turetu gerbt savo reputacija ir galvot ka zada

O kodėl? Ar ten jau labai daug investicijų padaryta (pastatai dirbtuvės raštinės ir tt), kad per savaitę negalėtų persikraustyt į kitą rajoną, pasivadinti Lithard ar dar kaip nors?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...