Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
Prieš 7 valandas, Zemaitiskis pranešimas:

Gal kas dažėte savo džioni su orginaliais dažais iš dojaus? Kaip kokybė, ar gerai dengia, prieš dažant ar gruntavote?

Labai gera kokybe ,dengia gerai ,gruntavome ir dar pavirsius siausiau ,kaip ir priklauso .,Ziema ilgokai dziusta ,nes yra dervos pagrindu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , manttys pranešimas:

TIESIOG BE KIETIKLIO DIŠOVAI ATRODYS, matinė spalva.. man toks vaizdas netenkina

Tikrai nematine .,pats daziau visa traktoriu ,nesilaikiai elementariu dazymu taisykliu ,kuo skiesta dazai ,kaip lieta sluoksniai,kiek sluoksniu ,tingiu rasyt toliau ,nes patirti tuuriu prie auto kebulu didesne negu ukininko.:icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , ramas 1 pranešimas:

Tikrai nematine .,pats daziau visa traktoriu ,nesilaikiai elementariu dazymu taisykliu ,kuo skiesta dazai ,kaip lieta sluoksniai,kiek sluoksniu ,tingiu rasyt toliau ,nes patirti tuuriu prie auto kebulu didesne negu ukininko.:icon-biggrin:

GALI BUT, SNEKU KAIP UKININKAS :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

John Deere 6620SE generatoriaus lemputė dega, padidinus apsukas iki 1500 užgęsta ir ant laisvų nebedega, generatorius perrinktas, sužadinus su laiduku tiesiogiai krauna gerai ir lemputė nebedega. Prieš generatoriaus remontą irgi degė lemputė, tik užtekdavo vos gazą paliesti. Gal kas susidūrėte ar turite minčių?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 1 valandų, Dronni pranešimas:

JD6910. gal pas kažka jau taip buvo?  Dirbant varikliui laša iš dezes.  Kame gali but beda? 

IMG_20220617_191205.jpg

IMG_20220617_191420.jpg

pamokysiu... nusiplauni šia vietą švariai su kokiu stabdžių plovikliu  ir užsikūręs lendi žiūrėt kur sunkias. identifikavęs sutvarkai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 6 valandas, Arminas666999 pranešimas:

Laikmati uzstatyti. Mano ziniomis  sleginio matavimo neturi kaip mechaniniai. 

Pas manęs pirma pora užstatyta 5sec,kitos neribotai. Pvz vertima plugo esu pajunges ant pirmos, tai kaip ta jungtuka pastumti kad atleidus jis vistiek pabaigtu versti? Kelis kart esu pastebėjas kad jis atleidus migtuka pabaigia paverst. Tik nežinau kaio tai padariau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , modestas1122 pranešimas:

Pas manęs pirma pora užstatyta 5sec,kitos neribotai. Pvz vertima plugo esu pajunges ant pirmos, tai kaip ta jungtuka pastumti kad atleidus jis vistiek pabaigtu versti? Kelis kart esu pastebėjas kad jis atleidus migtuka pabaigia paverst. Tik nežinau kaio tai padariau

Tai tiesiog sujudini (suaktivuoji) ta migtuka ir isijungia laikmatis ir jam pasibaigus issijungia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , modestas1122 pranešimas:

Pas manęs pirma pora užstatyta 5sec,kitos neribotai. Pvz vertima plugo esu pajunges ant pirmos, tai kaip ta jungtuka pastumti kad atleidus jis vistiek pabaigtu versti? Kelis kart esu pastebėjas kad jis atleidus migtuka pabaigia paverst. Tik nežinau kaio tai padariau

Daugiau pastumk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...