Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Vat turim išvis tris John Deere. Iškilo klausimas, dvienuose iš jų prikabinant rusiškas priekabas netinka oro padavimo jungtis. Tai vat norėjau paklausti kaip kas šią problemą sprendžią?

Dazniausiai pas JD yra ir vieno ir dvieju konturu stabdziu sistemos. Bet jei pas tave yra tik dvieju konturu, kuri netinka rusiskoms priekaboms, reikia papildomai sumontuot vieno konturo sistema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat turim išvis tris John Deere. Iškilo klausimas, dvienuose iš jų prikabinant rusiškas priekabas netinka oro padavimo jungtis. Tai vat norėjau paklausti kaip kas šią problemą sprendžią?

Dazniausiai pas JD yra ir vieno ir dvieju konturu stabdziu sistemos. Bet jei pas tave yra tik dvieju konturu, kuri netinka rusiskoms priekaboms, reikia papildomai sumontuot vieno konturo sistema.

noreciau misla pasitikslinti ar tikrai dvieju konturu stabdziu sistema netinka rusiskoms priekaboms,as esu irgi susidures su tokia problema,man vadybininkas kedainiuose sake kad butent tokia sistema tinka rusiskoms,o vieno konturo ne . tai kas dabar teisus? as kalbu apie nh traktoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat turim išvis tris John Deere. Iškilo klausimas, dvienuose iš jų prikabinant rusiškas priekabas netinka oro padavimo jungtis. Tai vat norėjau paklausti kaip kas šią problemą sprendžią?

Dazniausiai pas JD yra ir vieno ir dvieju konturu stabdziu sistemos. Bet jei pas tave yra tik dvieju konturu, kuri netinka rusiskoms priekaboms, reikia papildomai sumontuot vieno konturo sistema.

noreciau misla pasitikslinti ar tikrai dvieju konturu stabdziu sistema netinka rusiskoms priekaboms,as esu irgi susidures su tokia problema,man vadybininkas kedainiuose sake kad butent tokia sistema tinka rusiskoms,o vieno konturo ne . tai kas dabar teisus? as kalbu apie nh traktoriu.

rusiskoms vieno konturo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi teisūs ir visi klystat :D .Vieno kontūro stabdžių sistema skirta vieno kontūro priekabom ( 2pts-4, 2pts-6-9).Dviejų kontūrų stabdžių sistema skirta dviejų kontūrų priekaboms (kamazinė ) Taip kad ir tos ir tos rusiškos. Pas europines dažniausiai arba dviejų kontūrų arba hidrauliniai.

Jeigu dėl vienos priekabos paprasčiau pakeisti priekabos valdymo vožtuvą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi teisūs ir visi klystat :D .Vieno kontūro stabdžių sistema skirta vieno kontūro priekabom ( 2pts-4, 2pts-6-9).Dviejų kontūrų stabdžių sistema skirta dviejų kontūrų priekaboms (kamazinė ) Taip kad ir tos ir tos rusiškos. Pas europines dažniausiai arba dviejų kontūrų arba hidrauliniai.

Jeigu dėl vienos priekabos paprasčiau pakeisti valdymo vožtuvą.

dekui uz info, dabar viskas aisku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Konkrečiai į JD montuojant vieno ir dviejų arba tik dviejų kontūrų sistemą kaina skriasi apie 1000 lt.

o jei montuoji pats nesiekia ir 500 :D

Montavau pats. Čia kaina skyrės užsakinėjant.

kamazinis grybas apie 200lt, antgalis iki 25lt, keli metrai zarnos, trisakis keli stuceriai ir pora valandu meiles darbui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

John deere 6530 atsirado vibracija, gana žemo dažnio, tiksliau nuo naujo buvo tik lyg silpnesnė. Dabar kai pasikabinau pluga tai keliu vaziuojant dreba kabina , apdailos detales ,veidrodziai vnz žiauriai , belarusas taip nevibruoja. servisistas buvo uzsukes į ūkį tai sako tik dėl padangų, sakau gal kam yra panašiai buve . man tai nesitiki kad del padangu taip gali but. Tiltas priekinis isjungtas buna ar ne vistiek tas pats, net arimo metu jauciasi. laukiu protingu minciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

John deere 6530 atsirado vibracija, gana žemo dažnio, tiksliau nuo naujo buvo tik lyg silpnesnė. Dabar kai pasikabinau pluga tai keliu vaziuojant dreba kabina , apdailos detales ,veidrodziai vnz žiauriai , belarusas taip nevibruoja. servisistas buvo uzsukes į ūkį tai sako tik dėl padangų, sakau gal kam yra panašiai buve . man tai nesitiki kad del padangu taip gali but. Tiltas priekinis isjungtas buna ar ne vistiek tas pats, net arimo metu jauciasi. laukiu protingu minciu.

gal oro per mazai prisiputes? pasiziurek slegi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

John deere 6530 atsirado vibracija, gana žemo dažnio, tiksliau nuo naujo buvo tik lyg silpnesnė. Dabar kai pasikabinau pluga tai keliu vaziuojant dreba kabina , apdailos detales ,veidrodziai vnz žiauriai , belarusas taip nevibruoja. servisistas buvo uzsukes į ūkį tai sako tik dėl padangų, sakau gal kam yra panašiai buve . man tai nesitiki kad del padangu taip gali but. Tiltas priekinis isjungtas buna ar ne vistiek tas pats, net arimo metu jauciasi. laukiu protingu minciu.

gal oro per mazai prisiputes? pasiziurek slegi...

Tai, kad su slegiu isbandyta. buvau beveik maximuma yputes kas ant padangos parasyta, paskui sumazinau pagal servisisto patarima, bet niekas nepasikeite. garantijos liko dar menesis, todel nesinoretu paskui paciam gedima salinti. tai nejau nieks nesusiduret su panasia problema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...