Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Edvi, po pirmų dviejų naudojimo mėnesių išmestas ir net nežinau kur yra. Nepabijau pasakyti - nesamonė boxas. Variklio ir dėžės gadinimas. Gaila dar ir dabar sumokėtų 2k litų.. :(

Boxo galimybes palyginus su programa gerokai mazesnes, bet su dezes gadinimu nieko bendro... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mazos apsukos su common rail sistemom mažai ka duoda, tik kiek sumažėjusius variklio mechaninius nuostolius, kiek teko pastebėt 30ltr/h gali imt ir prie 2000 apsuku ir prie kokių 1500. Taip šioki toki efekta tai duoda, bet tikrai neesminį.

Gal gali placiau paaiskint skirtuma tarp cr ir ne cr pacipavus? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tj kodel tada case cvx ariant apsukas laiko 1400-1500, jei be tankintubo tai esu ares ir ant 1200-1300 apsuku iir nieks niekam neluzta, o ant didesniu apsuku variklis tikrai greiciau devisi

Bent jau pas case magnuma max sukimo momentas prie 1400 apsuku, nors aš dirbu apie 1600 nes jei pakiša ar biški sunkiau tuoj užgęsta, užgest dirbant irgi nėra sveika ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dirbdami tokiomis mazomis apsukomis Jus kaip tik smarkiau devite varikli, nes dyzelis turi tokia savybe, kad kuo apsukos mazesnes tuo vibracija jame didesne :eusa-naughty:

seip del diskusijos palaikymo :icon-mrgreen:

Engine Power Management (EPM) is standard fitment and delivers extra power (boost) when its required

Maximum torque is at low 1400 - 1600rpm for optimum fuel efficiency
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

seip del diskusijos palaikymo :icon-mrgreen:

Engine Power Management (EPM) is standard fitment and delivers extra power (boost) when its required

Maximum torque is at low 1400 - 1600rpm for optimum fuel efficiency

 

galejai ir lietuviskai parasyt :icon-wink:

kad sukimo momentas pasiekiamas prie tokiu apsuku sutinku, bet kad jomis dirbant yra ekonomiskiau drysciau gincytis, ir aplamai ekonomiskumas labai jau apstraktus dalykas ir prieiti vieningos nuomones besansu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai priklauso nuo apkrovos ir norimo darbinio greicio. Tarkim variklio apkrovimas 70proc darbinis greitis 8 apsukos 1300, visa tai palaiko kompas, belaipsne pavaru deze. Tai kodel to negalima daryt su shiftine ar kita? Ir kuras tauposi

teoriskai kalbi lyg ir teisingai, bet praktiskai taip nesigauna

idomumo delei, ar tu turi traktoriu su belaipsne deze?

as turiu ir atlikinejau bandymus visokius, tai reziume kad dirbant pastoviomis apsukomis nu ten -+100 abarotu, isejo ekonomiskiau, negu leisti sokineti apsukoms nuo 1400 iki 2000

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuuuu, Puma ir dar CVX yra teisingas traktorius :eusa-clap:

o kas liecia del sukiu, tai manu kad 1800 yra optimaliausias variantas, nu bet cia kiekvieno reikalas kaip vaziuot, nors logiskai mastant, kaip pvz mieste su auto daugiau kuro suryjama nei trasoje, tai ir traktoriuje galioja tie patys principai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuuuu, Puma ir dar CVX yra teisingas traktorius :eusa-clap:

o kas liecia del sukiu, tai manu kad 1800 yra optimaliausias variantas, nu bet cia kiekvieno reikalas kaip vaziuot, nors logiskai mastant, kaip pvz mieste su auto daugiau kuro suryjama nei trasoje, tai ir traktoriuje galioja tie patys principai

del ekonomijos su automobiliu, tai primenu destytojo zodzius kad ekonomiskiausia buna auksciausia pavara ir maziausiais variklio sukiais kiek veza, traktoriams kurie dirba laukuose to nepritaikysi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na maniskis  "case" melynas t7030 orginalus  167Ag power shift seniau sejamaja tempe 11-12 pavara apsukos apie 1800-2000 priklausomai kalnas pakalne greitis svyravo 11-13km/h

viena vakara jis patapo T7070 tik lipduku dar neperklijavau :icon-mrgreen:

dabar tipo 225ag ta pati darba dirba 1400-1500 apsukom 14 pavara 13km/h kalnas pakalne

dabar man durnam yrodyk kodel as tureciau 12 pavara bruzinti 2000 apsuku jei jis man 14 pavara ta pati darba padaro laikant 1450 apsuku

kuro sanaudos tos pacios gal netgi biski mazelesnes, vibracija nepadidejo :icon-geek: :geek: :icon-geek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia pulti i krastutinumus :icon-mrgreen:

jei tamsta argumentuosit savo pasisakyma as taippat argumentuosiu toki savo pasirinkima :icon-cool:

as nepuolu i krastutinumus, tik pratesiau Jusu minti :icon-wink:

man atrodo ir durnam aisku kad keliant arklius bus galima mesti apsukas, kodel Jus tuos arklius kelet nemano reikalas, as cia kalbu apie gamyklini traktoriu ir jo sukius ir mano nuomone kad dirbti su gamykliniu traktoriumi ant 1200-1300, kaip cia rase, yra neprotinga, reikia arba didinti greiti arba padargo ploti arba idirbimo gyli :eusa-naughty:

ir Jusu teise sutikti su tuo ar ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nepuolu i krastutinumus, tik pratesiau Jusu minti :icon-wink:

man atrodo ir durnam aisku kad keliant arklius bus galima mesti apsukas, kodel Jus tuos arklius kelet nemano reikalas, as cia kalbu apie gamyklini traktoriu ir jo sukius ir mano nuomone kad dirbti su gamykliniu traktoriumi ant 1200-1300, kaip cia rase, yra neprotinga, reikia arba didinti greiti arba padargo ploti arba idirbimo gyli :eusa-naughty:

ir Jusu teise sutikti su tuo ar ne

Nu gerai pas mane irasyta gamykline programa variklis viens prie vieno nu pripazystu deze ne cvx bet is principo pagal variklio charakteristikas vienas prie vieno kas mindaugo CASE

Dabar uzmirstam apie sukeltus arklius ir pabandom issiaiskinti kodel man reikia zulinti 12 pav 2000 aps jei jis puikiai ta pati greiti isvysto 14 pav ir 1500 aps

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lygiai tas pats su mašina,vaziuoji 90 greičiu 6pavara kuro rodo 7 litrai,pavara sumažino,sukeli apsukas,greitis tas pats,kelias tas pats,kuras 9litrai,va Paprasčiausias bandymas,ka reiškia kurui apsukos,zinoma nekalbu apie uzdusinta variklį,bet jei turi jėgos,mazos apsukos apie 1400 1500 ekonomiskiausia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lygiai tas pats su mašina,vaziuoji 90 greičiu 6pavara kuro rodo 7 litrai,pavara sumažino,sukeli apsukas,greitis tas pats,kelias tas pats,kuras 9litrai,va Paprasčiausias bandymas,ka reiškia kurui apsukos,zinoma nekalbu apie uzdusinta variklį,bet jei turi jėgos,mazos apsukos apie 1400 1500 ekonomiskiausia.

Tai čia visur tas pats pvz su magnumu irgi iš neturėjimo ka veikt dariau bandymus, tai man gavos kaip 100 rpm nuo 1600 pakeli, taip kompas + 10 ltr valandai kuro rodo, aišku kompu aklai pasitikėti negalima, bet tendencija aiški... tas pats ir furoj žalios apsukos apie 1500 rpm, šiais laikais furose ir traktoriuose tie patys varikliai juk stovi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia visur tas pats pvz su magnumu irgi iš neturėjimo ka veikt dariau bandymus, tai man gavos kaip 100 rpm nuo 1600 pakeli, taip kompas + 10 ltr valandai kuro rodo, aišku kompu aklai pasitikėti negalima, bet tendencija aiški... tas pats ir furoj žalios apsukos apie 1500 rpm, šiais laikais furose ir traktoriuose tie patys varikliai juk stovi :)

ziurint ka dirbi, as tai laikau apie 1800 vien del rezervo nes ant 1600 kartais kai pataikai kokia vietele idomesne tai ziurek nei begio nespeji pazemint.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...