Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

su arkliais pas jd labai paprasta, jie max galia pateikia kaip nominalia, o paskui daraso protingu arkliu, kad pilnas bardaciokas yra ir vuolia :) tie traktoriai traukia pagal savo galimybe, bet kai nusiperki 20 - 30 ag maziau, tai taip ir gaunas... :)

Nekliedek nesamoniu, o geriau pasidomek pries rasydamas. Visu gamintoju arklius galima rast ju oficialiuose puslapiuose, aiskiai buna parasyt vardine galia, maximali, maximali su boost ir t.t. Pas dzoni tikrai neteko matyt betvarkes su tais arkliais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

snekekit bus padaryta ir kels.visi pila suda ant spalvos,uzaukit ne darzelis.kelia mtz 952 senelis sejalka 2,5 tonos kels ir tas 5100mta pati ar net daugiau.

Pila ar nepila to sss, bet jus nuo mtzoku ysede y jd skirtuma jauciat, as taip pat, o kaip ysedi po fendto ar pvz. kito traktoriaus y jd skirtumas taip pat jauciamas, ka ir siemet padariau su deminiais traktoriais eksperimenta su vederiu. O isvada JD ka raso arkliais galia tai -30% grubiai ir paskaiciavus kaina gaunasi manau brangiausias traktorius... Cia mano nuomone ir mano eksperimentas... :eusa-naughty::eusa-naughty::eusa-naughty:

pritariu tau irgi,kazkokia nesamone su tais jd gaunasi,b.e 160ag,jieli tempia 4 korpusu pluga ir atrodo neariu puse metro gylio :eusa-think::lol: o dar kiek saliarkos aniem reik :eusa-doh:

na pas mane joniukas 120 4*40 traukia ir vargo nemato

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka galima zmogui pasakyt jeigu 160 ag netraukia keturiu korpusu,taigi nieko, nes pas ji pati kazko truksta kazkoks tikrai vaiku darzelis nors nesamoniu nerasinekit.

skaityk tarp eiluciu,moly sunkiai traukia,o netai kad isvis netraukia,lengvoj gal ir 5 temciau bet moli vos 4 velka,o arimas pas mane min 25cm :eusa-naughty: gal tamsta su plugu bulves vagoji :drool:ir ne pas mane viena taip yra,kas turi aplinkiniai tikrai kad galvojo kad 6930 turetu be vargo temti 4 korpusus,pernai net bendrove nueme 4 korpusa ir are su trim,pasakoriau :icon-wink: kazko siandien dienai nelabai dziaugias pas mus aplinkiniai jd,kazi kodel :eusa-think::lol: ps.jd8260 pernai pirktas naujas prie 2000m/v dojaus servisas paskerde per puse,o salia 8335 irgi papjautas,tai kame cia reikalai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekliedek nesamoniu, o geriau pasidomek pries rasydamas. Visu gamintoju arklius galima rast ju oficialiuose puslapiuose, aiskiai buna parasyt vardine galia, maximali, maximali su boost ir t.t. Pas dzoni tikrai neteko matyt betvarkes su tais arkliais.

jei nematei tai pirk, kai išdūrė ant 25ag JD traktoriai dingo iš horizonto...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

snekekit bus padaryta ir kels.visi pila suda ant spalvos,uzaukit ne darzelis.kelia mtz 952 senelis sejalka 2,5 tonos kels ir tas 5100mta pati ar net daugiau.

Pila ar nepila to sss, bet jus nuo mtzoku ysede y jd skirtuma jauciat, as taip pat, o kaip ysedi po fendto ar pvz. kito traktoriaus y jd skirtumas taip pat jauciamas, ka ir siemet padariau su deminiais traktoriais eksperimenta su vederiu. O isvada JD ka raso arkliais galia tai -30% grubiai ir paskaiciavus kaina gaunasi manau brangiausias traktorius... Cia mano nuomone ir mano eksperimentas... :eusa-naughty::eusa-naughty::eusa-naughty:

Kokius jd modelius bandei?

JD 8100 su cipsu +30%, 6190r, fendt 828, 818,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekliedek nesamoniu, o geriau pasidomek pries rasydamas. Visu gamintoju arklius galima rast ju oficialiuose puslapiuose, aiskiai buna parasyt vardine galia, maximali, maximali su boost ir t.t. Pas dzoni tikrai neteko matyt betvarkes su tais arkliais.

jei nematei tai pirk, kai išdūrė ant 25ag JD traktoriai dingo iš horizonto...

Koks modelis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...