Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Matau jums patinka burti is kavos tirsciu :eusa-doh:

tai jeigu siulai tai pakomentuok placiau... kaina viso traktoriaus? i lt pargabeni? ar tik skelbima pamatei ir paplatinai?

Na seip radau gan patrauklu skelbima ir nutariau pasidalinti su jumis nes as jo tikrai neipirksiu O del kainos manu reik susisiekti su pardaveju ir viskas bus aisku Jei dar uzmatysiu koki gera pasiulima butinai pasidalinsiu su jumis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiėjo laikas žiūrėti į traktorių JD 5090M su standartine dėže.

Kiek teko paskaityti užsieniečių forumuose, tai ten kalba labai prieštaringai. Vieni giria, kad "kaip kinietiškai dėžei, labai gerai dirba", kiti peikia, kad "kinietiška dėžė, ko ten iš jos gero norėt".

Nors, kaip suprantu, traktorius dar neseniai pradėtas pardavinėt, gal kas su juo dirbate? Kaip ten iš tikro ta naujoji kitaicų dėžė? Nebus taip, kad pavaros jungiasi panašiai kaip MTZ ar Zetore - atsivėdėjus reikia kalt, kad iki galo daeitų.

Ketiname naudoti su frontaliniu.

Ar kas turi tokį komplektą? Ar traktoriaus galo nekilnoja su šienainio rulonais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rulonams ir kitiems darbams pirk mtz 892.4 arba 952.4 bus su pakaitinimo zvakemis kiekvienam cilindrui,-20 salcio vedasi normaliai,uzsisakyk su reversu,bus patogu su frontaliniu dirbti,mtz 892 4-5 metai naudojam kiekviena diena ,dideliu bedu tikrai nebuvo,garantinio metu priekinis pusasis buvo subires,po garantinio generatorius pakeistas,stabdziai aisku stringa (liga cia ju),akumai siemet pakeisti,pradirbes apie 1500val,uz tuos pinigus labai juo patenkinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau logikos šienainio rulonų vežiojimui mesti tokius pinigus. Jau MTZ geriau. Netgi 6330 negalima dėti dublių, o tamsta dar apie geresnį svaigsti :lol:

Na grudass, supratau, kad tu traktoriaus su frontaliniu neturi, arba pašarų rulonais nenaudoji, arba mano paklausimo nesupratai.

MTZ geriau sau pasilaikyk. Dirbom jau ir su David Brown, ir su Deutz Fahr su frontaliniais, dabar ateina laikas naujam traktoriui. O šios serijos traktorių žiūrim todėl, kad jie pritaikyti JD frontaliniam.

O kaip čia susiję 5090M ir tai, jog 6330 dublių dėti negalima?

5090 arba 5080 pjaus pievas, vartys/grėbs, rulonuos (diržinis presas) ir tuos rulonus pasikrovęs veš namo. Bei žiemą rulonus vežios iš lauko į pašarinę.

Žemės darbų jis beveik nedirbs (nebent ekstra atveju kultivatorių ar 3 korp. plūgą). Taigi jokie dubliai nereikalingi. O čia pasidomėjau, ar kas nenaudoja šio traktoriaus su frontaliniu todėl, kad įdomu, ar tokia trumpa bazė nesukelia nepatogumų dirbant su frontaliniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rulonams ir kitiems darbams pirk mtz 892.4 arba 952.4 bus su pakaitinimo zvakemis kiekvienam cilindrui,-20 salcio vedasi normaliai,uzsisakyk su reversu,bus patogu su frontaliniu dirbti,mtz 892 4-5 metai naudojam kiekviena diena ,dideliu bedu tikrai nebuvo,garantinio metu priekinis pusasis buvo subires,po garantinio generatorius pakeistas,stabdziai aisku stringa (liga cia ju),akumai siemet pakeisti,pradirbes apie 1500val,uz tuos pinigus labai juo patenkinti.

Taigi zmogus rase kad mtz ir zetoriams begiu nesugeba imust :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko jūs čia tą MTZ peršat. Ką tik (prieš savaitę) Paskutinį MTZ išleidom į marčias :eusa-pray: , o dabar čia vėl MTZ brukat, ir dar su frontaliniu. Aišku , mūsiškis buvo be frontalinio, bet apie MTZoko priekinio tilto ir frontalinio nesuderinamumą aš nebesiimsiu aiškinti.

Skaičiuojant pinigus buvau nuvažiavęs į Specagrą su Zetoru (proxima 85; 95)prasivažiuot, bet po "test draivo" biudžetą didinam iki John Deere.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko jūs čia tą MTZ peršat. Ką tik (prieš savaitę) Paskutinį MTZ išleidom į marčias :eusa-pray: , o dabar čia vėl MTZ brukat, ir dar su frontaliniu. Aišku , mūsiškis buvo be frontalinio, bet apie MTZoko priekinio tilto ir frontalinio nesuderinamumą aš nebesiimsiu aiškinti.

Skaičiuojant pinigus buvau nuvažiavęs į Specagrą su Zetoru (proxima 85; 95)prasivažiuot, bet po "test draivo" biudžetą didinam iki John Deere.

nepatiko? kratus labai? Jei rinksiesi iš mažiukų būtinai nepamiršk TLS priekiui :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bėgius sugebu įmušt, bet pas mus pieno ūkis, tai toks traktorius pagrindinis darbinis arklys. Dirba visus metus (vasarą pašarų ruošimas, žiemą prie fermos).

Turėjom MTZ nuo 1998 metų. Užteks. Šiuo metu viską dirba Deutz Fahr, bet naujo Doičo neįpirksma. O bėgiai junginėjasi geriau nei MTZ ir Zetor.

Beje - 5080M jau standarte yra reversas (mechaninis), galima datempt iki elektrinio.

Ir kolegos, nespręskit pagal save. Aš ūkyje pradėjau dirbti kartu su tėvais, kai tik jie žemę susigrąžino (~1991-92), 1993 jau traktorių nusipirkome (T-25), žolę pjaut, šieną susivežt pasidarė įmanoma jau ir traktorium (man rodos arklinė šienapjovė dar dabar kažkur užkaboriuos mėtos, grebialka jau išparceliuota).

Tie, kas rašot, kad tėvai įsuko, ko gero nežinot, kaip ta grebialka atrodo, ir dalgės išsiplakt ir išsipustyt nemokat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...