Jump to content

Traktorių priekabos


Svečias

Recommended Posts

Labai seną informacija jie 127 apvalios nenaudoja jau kokie 2 metai. Nors jos keliamoji galia vienos yra jei gerai pamenu apie 17 tonų. Aš ne apie tokį kūgį kalbu tai yra pas WF priekis siauresnis už galą. O ne viršus platesnis už apačia. Dėl strongos aš gal irgi per daug užspaudžiau jie 4 mm naudoja nes manau jiems technologiškai ir dėl vizualinio grožio naudoja 4 mm bortams nes prie 4 mm dugno prileidinėti 3 mm šonus nei ši nei tas pagal jų kėbulo konstrukcija turėtų būtį.

Realiai šitie du manau yra patys verčiausi gero ir patikimo gamintojo vardo. Bet vistiek didesnį pliusą dedu WF nes pliusų jie turi daugiau ir požiuris ir konstrukcija dar vis stipriai lenkia Strongą.

Tai as apie sita kugi ir kalbejau ;)

Del asiu, tai parasiau tai ka maciau komercinam pasiulyme, cia gal vadybos klaida :eusa-think:

O koks tas poziuris?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del asiu, tai parasiau tai ka maciau komercinam pasiulyme, cia gal vadybos klaida :eusa-think:

O koks tas poziuris?

O tai umegos nesidomėjai ka siulo, ar šiaip nepatinka, nes aš prieš metus rinkausi priekaba tai umegoi kaina buvo žmoniškesnė, už tuos pačius pinigėlius galėjai gaut su vairuojama galine ašim ir dar keletu idomiu navarotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai seną informacija jie 127 apvalios nenaudoja jau kokie 2 metai. Nors jos keliamoji galia vienos yra jei gerai pamenu apie 17 tonų. Aš ne apie tokį kūgį kalbu tai yra pas WF priekis siauresnis už galą. O ne viršus platesnis už apačia. Dėl strongos aš gal irgi per daug užspaudžiau jie 4 mm naudoja nes manau jiems technologiškai ir dėl vizualinio grožio naudoja 4 mm bortams nes prie 4 mm dugno prileidinėti 3 mm šonus nei ši nei tas pagal jų kėbulo konstrukcija turėtų būtį.

Realiai šitie du manau yra patys verčiausi gero ir patikimo gamintojo vardo. Bet vistiek didesnį pliusą dedu WF nes pliusų jie turi daugiau ir požiuris ir konstrukcija dar vis stipriai lenkia Strongą.

Tai as apie sita kugi ir kalbejau ;)

Del asiu, tai parasiau tai ka maciau komercinam pasiulyme, cia gal vadybos klaida :eusa-think:

O koks tas poziuris?

Tai jei apie šitą kūgį man tada idomu kurios visos tą dalyka turi. Aišku yra keletas gamintoju kurie tą naudoja bet tikrai ne visi. Iš Lietuvos tai daugiau nežinau kurie dar turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei apie šitą kūgį man tada idomu kurios visos tą dalyka turi. Aišku yra keletas gamintoju kurie tą naudoja bet tikrai ne visi. Iš Lietuvos tai daugiau nežinau kurie dar turi.

Umega ir stronga tai tikrai turi, del zemaituko ir laumetrio negarantuoju :)

Kurioj vietoj tu ta kugi ten matai man labai idomu. Zemaitukas tikrai neturi laumetris tikrai ne, Umegos dar nemaciau, Stronga ten gal gal kokia vienetine bet tikrai neivienuose techniniuose parametruose nemaciau kad ten kur nors kugis butu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurioj vietoj tu ta kugi ten matai man labai idomu. Zemaitukas tikrai neturi laumetris tikrai ne, Umegos dar nemaciau, Stronga ten gal gal kokia vienetine bet tikrai neivienuose techniniuose parametruose nemaciau kad ten kur nors kugis butu.

Techniniuose parametruose to gal ir nera parasyta, bet taip sake pats direktorius, tai nematau reikalo juo netiket. O del umegos pats paziurek ;)http://www.umega.lt/index.php?cid=3018

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurioj vietoj tu ta kugi ten matai man labai idomu. Zemaitukas tikrai neturi laumetris tikrai ne, Umegos dar nemaciau, Stronga ten gal gal kokia vienetine bet tikrai neivienuose techniniuose parametruose nemaciau kad ten kur nors kugis butu.

Techniniuose parametruose to gal ir nera parasyta, bet taip sake pats direktorius, tai nematau reikalo juo netiket. O del umegos pats paziurek ;)http://www.umega.lt/index.php?cid=3018

2150/2190 must juokauji :D sutinku kad teoriškai čia kugis ant tokio ilgio,o praktiškai paklaida ant virinimo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurioj vietoj tu ta kugi ten matai man labai idomu. Zemaitukas tikrai neturi laumetris tikrai ne, Umegos dar nemaciau, Stronga ten gal gal kokia vienetine bet tikrai neivienuose techniniuose parametruose nemaciau kad ten kur nors kugis butu.

Techniniuose parametruose to gal ir nera parasyta, bet taip sake pats direktorius, tai nematau reikalo juo netiket. O del umegos pats paziurek ;)http://www.umega.lt/index.php?cid=3018

2150/2190 must juokauji :D sutinku kad teoriškai čia kugis ant tokio ilgio,o praktiškai paklaida ant virinimo :D

nesigincyju, yr kap yr, vis sistas :D Pas stronga jei neklystu 10cm gaunas, kai jau bus kieme reiks nueit pamatuot :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Sveiki,gal galetumete padeti.Nupirkau priekaba MAZ 8926 (bortine) ir iskilo klausimas kur randasi remo (kebulo) numeris?apziurejus nerandu...gal kas zinos.

Pas mano mazine tai numeris randasi ant rėmo priekinės dalies, žiūrint iš priekio tai nuo centro i kaire puse, maždaug ties viduriu tarp centro ir krašto ir kokie 1,5-2 cm nuo viršas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

turiu orą , naują ,  gal geriau puspriekabę  , kaip jūs manot ? 

Asmeniškai aš tik už puspriekabe, perkant nauja reiktu būtinai žiūrėt su dišliaus amortizacija, tokiam zetoriui manau reiktu imti 12 arba 14 tonu, jeigu kalbant apie kainas tai praėjusi pavasari pirkau dinapolio 10 tonu o rudeni laumetrio 20 tonu, dinapolio ėmiau dėl to, kad iš Lietuvišku buvo pigiausios o iš importiniu netiko todėl, kad norėjau truputi perdaryto varijanto tai su gamintoju vietoje tuos dalykus galima išsprest, bet antros dabar tokios ko gero neimčiau arba prašyčiau dar kaip kokiu smulkmenu patobulinimo. Laumetrio kokybė geresnė, jie turi dažymo kamera, visas konstrukcijas prieš dažyma nušratuoja, kaina laumetrio, lyginant su kitais gamintojais buvo mažesnė, plius dar jie sutiko padaryt papyldoma išvertima per šona dėl to pasirinkau Laumetri. Kas liečia stabdžius tai dabar yra labai idomus sprendimas, galima užsakyt ir su oriniais ir su hidrauliniais stabžiais,  viskas labai paprasta yra hidrauliniu stabdžiu ir oriniu stabdžiu šlangai kuriuos nori tuos jungi prie traktoriaus ir važiuoji, ant priekabos nieko nei perstatyt nei perreguliuot nereikia.

Jeigu konkrečiai zetoriui tai puspriekabė su amortizuojančiu dišliumi turėtu truputi labiau negu priekaba sumažint jojima tam traktoriui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...