Jump to content

Traktorių priekabos


Svečias

Recommended Posts

Gal kas zinote ar eina 2-PTS9 priekabai pakeisti tik pusaši o ne visa tilta?

Jeigu keisti del nusidevejusio sriegio, tai neverta. As 2pts6 susitvarkiau sriegi su sriegpjove ir fsio. verzles pirkau naujas, tinka nuo saf furines asies 10eur kainuoja.

sriegimui pirkau rankine sriegio dilde ant jos yra visi populeriausi sriegio zingsniai. Galima pirkti ir normalia sriegpkove bet kaina jau tikia ant ribos pvz. 2pts6 reikalinga 72x1.5 sriegpjove, kuri kainuoja apie 250 eur. Bet investicija ilgalaike:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

universali-dilde-sriegio-taisymui-colinegyvos neteko matyt.anksciau buvo reguliuojama sriegpjove nu gyva maciau o naudoti neteko  ,itariu su ja galima toki sriegi atstatyti nenuemus asies 

Būtent tokią aš ir naudojau sriegio atstaymui. Jei jau reikia priauginti, tai kitas reikalas tada virinimas. Bet kaip iki reikiamo matmens davest svarke? Su kampiniu tiksliai nenušlifuosi, nors gal...

Bet tada, jau tikrai reikia lierkos normalios o ne šios dildės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zinote ar eina 2-PTS9 priekabai pakeisti tik pusaši o ne visa tilta?

Dar turejau tokia minti, kad bandyt nupjaut dali asies padaryt nauja sudilusia atkarpa, bet ne ant vamzdzio, kaip šiuo atveju orginaliai, bet ant pilnavidurio strypo. Vienas strypo galas su reikiamais matmenimis guoliams ir verzlems kitas toks, kad montuojant atgal vienas jo galas standziai isikaltu i ta vamzdi kad ir 100mm ir tada virint. Bet jau pjaut ir virint reikia mokanciu ranku, nes priesingu atveju pametus asiskuma grės asies keitimas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent tokią aš ir naudojau sriegio atstaymui. Jei jau reikia priauginti, tai kitas reikalas tada virinimas. Bet kaip iki reikiamo matmens davest svarke? Su kampiniu tiksliai nenušlifuosi, nors gal...

Bet tada, jau tikrai reikia lierkos normalios o ne šios dildės. 

Problematiska su svarkia ,  tadu daryt remontini dydi , galima gilinti sita ir pagal padaryta sriegi tekinti   verzle ...  cia mersedes benz buna    -verzekle o ji kontrinasi  varzteliu ja suspaudziant plius dar ant asies skylute kaisteliui 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki kolegos. Pasidalinsių nuotykiais. Persirinkau 2pts4 cilindrą Nū ir ką sakau pratestuosiu. Ir ką manot, viena karta iki galo iškelia. Viskas ciki sakau nuleisiu ir pakelsiu dar karta. Antra karta iškelia iki galo ir tik pokst apatinis Stokas laukan ir priekaba žemyn visu svoriu. Nū aišku tepalo pilna visur Bielkis mėlynai juodas o aš stoviu apsales. Yra kam buvę tokiu ciudu? Negi galėjo tiek isdilt kad per kita gala net išlenda? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Na aišku galima pasipraktikavus atbulom vairuot, tačiau kaip ne profui manau bus sudėtinga ir dar ten toks gruntas nelygus ir biškį į kalniuką :) su šia priekaba vežiosiu pjuvenas ir reikia į pjuveninės pastogę pataikyti tad manau pasidarysiu ten kokį užraktą :) Kaina Spp14 apie 17 000 su pvm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai taip :D Kai viskas tvarkinga tai tikrai lengvai vairuojasi atbulom :) Zilines dvi turiu tai abi stumdau, va keturtone zymiai sunkiau vairuojasi kazkodel :) Beje kodel nusprendei imt umegos priekaba, kas leme apsisprendima, kokie dar variantai buvo: pronar, metal technik ar dar kazkas? :) Ateiti ir man gali tekt rinktis kazka :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dėl pasirinkimo tai labai aš čia nesirinkau... pasiūlė kai rinkomės komercinius projektui(mane domino kubatūra) kadangi naudosiu pjuvenoms, tai sakė jog ši rimtesnė nei lenkiška. Sakė kad čia norm. padangos o lenkiškoj navarkės :) šiaip lenkiška ant keliu tūkst.eur pigesnė. Šiaip esu naujas traktoristas:) tad dar forume turėsiu klausimų ir kitomis temomis pvz. apie mulčerį, plūgus ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

priekaba ar puspriekabe?

Tampom priekaba 3 asiu 22-23t lenda pati priekaba dar kokios 6+

Traukia gan geai ira ir ykalniu ir nuokalniu ziurint koks gruntas. Pernai variau paskui 2x  mtz82  lupo kamazine priekaba i kalniuka zvyruota, mucinosi kokia 20min. isare visa slaita. atsibodo laukt. galvojau man sakes su tom 23t kvieciu. bet uzejau kaip vejas buksuodamas per ta puru zvyriu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...