Jump to content

Traktorių priekabos


Svečias

Recommended Posts

Sveiki,

Noriu isigyti puspriekabe, nuziurejau PALMS 125 kokie butu atsiliepimai, ar turite kas nors ? ar geriau rinktis kitu gamintoju? dekui uz patarimus

Na bent kai teko stoveti eileje prie elevatoriaus, turejo nemazai tu palmsu, ir nei vienas nebuvo jomis patenkintas, linksta asys, pucias bortai, na is prasto ir plono metalo padarytos jos, sienui nebent vezt ar pjuvenom (nei pas viena nebuvo bortu prideta papildomu, tai apie perkrovima negali but nei kalbos)

as kai rinkausi irgi zejau palmsus, bet iskart atkriepiau demesi kad ji sveria zymiai maziau nei analogiskos kitu gamintoju, taigi man Estu kuryba iskart atkrito :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Noriu isigyti puspriekabe, nuziurejau PALMS 125 kokie butu atsiliepimai, ar turite kas nors ? ar geriau rinktis kitu gamintoju? dekui uz patarimus

Na bent kai teko stoveti eileje prie elevatoriaus, turejo nemazai tu palmsu, ir nei vienas nebuvo jomis patenkintas, linksta asys, pucias bortai, na is prasto ir plono metalo padarytos jos, sienui nebent vezt ar pjuvenom (nei pas viena nebuvo bortu prideta papildomu, tai apie perkrovima negali but nei kalbos)

as kai rinkausi irgi zejau palmsus, bet iskart atkriepiau demesi kad ji sveria zymiai maziau nei analogiskos kitu gamintoju, taigi man Estu kuryba iskart atkrito :)

Dar karta pasikartosiu kad jog neispustu bortu, yra dedami specialus ytaisai, metalai tokie, persikisa ir nieko tne nepucia. nekarta esu vezes su palms 190 puspriekabe grudus, rapsa. tai man ji labai patiko. bortai nusiirdo kai tik nori labai lengvai, atsidarineja lengvai, net rapsas neisbyra pro jokias skilutes nes yra labai sandari. padangos placios. ir pilna krauta kvieicu ar rapso neispucia tikrai jaigu yra skersiniai ideti. be skersiniu kazkada kaimynas pasikrove, tia ispute baisiai. o su skersiniais viskas liuks. noreciau ir as tokios. Labai daug kur glai ja panaudoti. trasu vezime, zemiu, meslo, rulonu nes nusiardo iki pat platformos. labai as uz tokia. :)

ir ta vaziuokle yra balansyrai. lingiu kiek zinau jie nededa. o tik balansyrus. tai problemu nera taippat.

Aisku, dydis skiriasi, bet principas taspats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane jau 5 metus toks palms 125 tarnauja. nusiskundimu neturiu, bortu nepucia (vezu tik grudus) tik perkant papildomai uzsisakiau hidrauline "koja", kad patogiau prisikabinti butu

S5004540-vi.jpg

nu vo aiskus ir tikslus paneigimas kad kazka ten pucia ir pns.

Sveiki,

Noriu isigyti puspriekabe, nuziurejau PALMS 125 kokie butu atsiliepimai, ar turite kas nors ? ar geriau rinktis kitu gamintoju? dekui uz patarimus

Na bent kai teko stoveti eileje prie elevatoriaus, turejo nemazai tu palmsu, ir nei vienas nebuvo jomis patenkintas, linksta asys, pucias bortai, na is prasto ir plono metalo padarytos jos, sienui nebent vezt ar pjuvenom (nei pas viena nebuvo bortu prideta papildomu, tai apie perkrovima negali but nei kalbos)

as kai rinkausi irgi zejau palmsus, bet iskart atkriepiau demesi kad ji sveria zymiai maziau nei analogiskos kitu gamintoju, taigi man Estu kuryba iskart atkrito :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tada turit ka pasiulyt ka nors kito bet su panasiu tonazu,kubatura ir be abejo panasia kaina ? kaip minejau pagrindas, nusivezti sekla/trasas iki lauko didmaisiuose, parsivesti is lauko grudus nuo kombaino

Manau, kad gal geriau truputi brangesnė bet su lingėm butu žymiai geresnis varijantas nei tas balansyras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Butu idomu isgirst nuomones apie STRONGA puspriekabes? Butent apie BL 660 modeli 24 tonu. Kokie ju pliusai, kokie minusai?

Jei kratytuvas WF, kuo neitinka priekaba?

Uz beveik ta pacia suma WF iseina tik 18 tonu, plius, pas WF skardos dugno 4mm, bortu 3mm, o pas STRONGA visur 4mm, plius asys STRONGOS apskaiciuotos 32 tonom. Cia ant greituju ka prisiminiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Butu idomu isgirst nuomones apie STRONGA puspriekabes? Butent apie BL 660 modeli 24 tonu. Kokie ju pliusai, kokie minusai?

Jei kratytuvas WF, kuo neitinka priekaba?

Uz beveik ta pacia suma WF iseina tik 18 tonu, plius, pas WF skardos dugno 4mm, bortu 3mm, o pas STRONGA visur 4mm, plius asys STRONGOS apskaiciuotos 32 tonom. Cia ant greituju ka prisiminiau :)

Westerno 18T puspriekabės ašių keliamoji galia prie 40 km/h yra 33T, prie 60 km/h 30T. WF18T su paaukštinimais yra 27 kubo tai realiai į ją krausi grudų apie 22-23t.

Strongos kėbulas iš 4 mm. yra todėl kad 3 mm nelaiko, nes pas juos nei lankstiniu ant borto yra nei normalaus vainiko viršutinio.

Pas Westernus bortai nors lankstyti ir turi standumo briaunas. Dar vienas pliusas kad kėbulas yra kūginis- tai nesvarbu silosas, molis, kalkes, ar grudai viskas išbyra greitai net nereikia aukštai kelti.

Tai va tiek ka aš greit atsiminiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Westerno 18T puspriekabės ašių keliamoji galia prie 40 km/h yra 33T, prie 60 km/h 30T. WF18T su paaukštinimais yra 27 kubo tai realiai į ją krausi grudų apie 22-23t.

Strongos kėbulas iš 4 mm. yra todėl kad 3 mm nelaiko, nes pas juos nei lankstiniu ant borto yra nei normalaus vainiko viršutinio.

Pas Westernus bortai nors lankstyti ir turi standumo briaunas. Dar vienas pliusas kad kėbulas yra kūginis- tai nesvarbu silosas, molis, kalkes, ar grudai viskas išbyra greitai net nereikia aukštai kelti.

Tai va tiek ka aš greit atsiminiau :)

ir kaina kokia Westerno 18T?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vainikas turėjo galvoje aplink bortu viršų einanti juosta (rėmas), kuris yra ir dalis bortu. Kaip ir burtų sutvirtinimas neleidžiantis jiems skestis.

:handgestures-thumbupright: butent, kas parodoj siais metais pas juos buvot turejot matyti ir poremio pjuvi ir vainiko. Kiek teko pas kitus zvalgytis neivienas tokiu neturi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Westerno 18T puspriekabės ašių keliamoji galia prie 40 km/h yra 33T, prie 60 km/h 30T. WF18T su paaukštinimais yra 27 kubo tai realiai į ją krausi grudų apie 22-23t.

Strongos kėbulas iš 4 mm. yra todėl kad 3 mm nelaiko, nes pas juos nei lankstiniu ant borto yra nei normalaus vainiko viršutinio.

Pas Westernus bortai nors lankstyti ir turi standumo briaunas. Dar vienas pliusas kad kėbulas yra kūginis- tai nesvarbu silosas, molis, kalkes, ar grudai viskas išbyra greitai net nereikia aukštai kelti.

Tai va tiek ka aš greit atsiminiau :)

Kuginis kebulas yra pas visas puspriekabes per gala verciancias (bent jau kiek zinau). Pas stronga yra tas vainikas, tik gal ne toks masyvus kaip pas WF. Pas stronga kiek matau irgi bortai ne tiesus, turi savotiska islankstymas, tai nemanau, kad ten kazkas deformuosis. Esma tame, kad tai du skirtingi gamintojai pasirinke savo technologijas, kurios tikrai ne is pirsto lauztos. Dar ka pastebejau, tai asies kvadratas pas WF 127mm (tik nesupratau ar jos kvadratines ar apvalios), STRONGA 150x150mm

O kas ir kaip, tai cia jau laikas parodys ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Westerno 18T puspriekabės ašių keliamoji galia prie 40 km/h yra 33T, prie 60 km/h 30T. WF18T su paaukštinimais yra 27 kubo tai realiai į ją krausi grudų apie 22-23t.

Strongos kėbulas iš 4 mm. yra todėl kad 3 mm nelaiko, nes pas juos nei lankstiniu ant borto yra nei normalaus vainiko viršutinio.

Pas Westernus bortai nors lankstyti ir turi standumo briaunas. Dar vienas pliusas kad kėbulas yra kūginis- tai nesvarbu silosas, molis, kalkes, ar grudai viskas išbyra greitai net nereikia aukštai kelti.

Tai va tiek ka aš greit atsiminiau :)

Kuginis kebulas yra pas visas puspriekabes per gala verciancias (bent jau kiek zinau). Pas stronga yra tas vainikas, tik gal ne toks masyvus kaip pas WF. Pas stronga kiek matau irgi bortai ne tiesus, turi savotiska islankstymas, tai nemanau, kad ten kazkas deformuosis. Esma tame, kad tai du skirtingi gamintojai pasirinke savo technologijas, kurios tikrai ne is pirsto lauztos. Dar ka pastebejau, tai asies kvadratas pas WF 127mm (tik nesupratau ar jos kvadratines ar apvalios), STRONGA 150x150mm

O kas ir kaip, tai cia jau laikas parodys ;)

Labai seną informacija jie 127 apvalios nenaudoja jau kokie 2 metai. Nors jos keliamoji galia vienos yra jei gerai pamenu apie 17 tonų. Aš ne apie tokį kūgį kalbu tai yra pas WF priekis siauresnis už galą. O ne viršus platesnis už apačia. Dėl strongos aš gal irgi per daug užspaudžiau jie 4 mm naudoja nes manau jiems technologiškai ir dėl vizualinio grožio naudoja 4 mm bortams nes prie 4 mm dugno prileidinėti 3 mm šonus nei ši nei tas pagal jų kėbulo konstrukcija turėtų būtį.

Realiai šitie du manau yra patys verčiausi gero ir patikimo gamintojo vardo. Bet vistiek didesnį pliusą dedu WF nes pliusų jie turi daugiau ir požiuris ir konstrukcija dar vis stipriai lenkia Strongą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...