Jump to content

Masseey ferguson 6475 nedirba variklis


kerzavas

Recommended Posts

Sveiki...

Turiu problema... pradejo nedirbti massey ferguson 6475 variklis... uzsikuria variklis dirba graziai, gali gazuoti gaza prema gerai... kol nepradedi vaziuoti.. kai pradedi vaziuoti ima variklis trukcioti ir digsta variklio jega.. pagrinde taip buna kai variklis gauna apkrovima.. variklis stovi perkinsono gamybos metai 2004m. Nezinau ka daryti ir nuo ko pradeti... gal kas kokiu minciu turite kas galejo nutikti? Nes faktiskai neimanoma vaziuoti.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Filtrai kada sudėti nauji, problemai atsiradus ar tik neseniai? Pas mane buvo neseniai keisti, todėl niekas jų neįtarė. Kartais užeina zajoba, tai kas pora dienų reikia pakeist ir vėl varo išsijuosęs, čia pernai, šį pavasarį baką valėm, nieko neradom. Pas tave kada uždūsta, davus apkrovos darbo metu ar ir kieme? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-06-19 at 17:35, kerzavas pranešimas:

Zinoma gal ir kvailas klausimas.. bet kaip suzinoti kad kompas blogas ar pats kuro siurblys jau gatavas... kalbant apie filtrus tai visi nauji...kura buvau pajungias tiesiai is kanistriuko.. nieks nesikeicia... gal sakau kuro siurblys jau savo atitarnavo.  

 

On 2017-06-19 at 17:35, kerzavas pranešimas:

Zinoma gal ir kvailas klausimas.. bet kaip suzinoti kad kompas blogas ar pats kuro siurblys jau gatavas... kalbant apie filtrus tai visi nauji...kura buvau pajungias tiesiai is kanistriuko.. nieks nesikeicia... gal sakau kuro siurblys jau savo atitarnavo.  

Man valtrai buvo kompas kaltas tai servisas ne iš pirmo karto sugebėjo nustatyt, bet man pagrinde šiltas varikis prarasdavo galia,  visi požymiai rodė, kad trūksta kuro, pas mane variklis pradėdavo dirbti avariniu režimu ir užsidegdavo kruva ivairiu lempučiu, pastovėjus kokiu 15-20 min  su užgesintu varikliu vėl kažkiek laiko dirbdavo normaliai, mano atveju tai  negesindavau variklio o leisdavau dirbti tuo avariniu režimu ir sudrėkines šaltu vandeniu skudura aušindavau kompiuteri ir atvėsus kompui traktorius pradėdavo normaliai dirbti, taip ir nustačiau, kad kaltas kompas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, kerzavas pranešimas:

Filtrai buvo keiciami reguleriai... trukciojimas prasidejo po nauju filtru pakeitimo praejus 50 mot.v..

Tai jis trūkčioja ar iš vis variklis pradeda dirbti avariniu režimu, ta prasme avarinis režimas tai kai variklis neužgesta bet dirba ant maždaug 1300 apsuku, kokios lemputės užsidega,  nežinau ar pas tave yra elektrinis siurbliukas kurui virš filtro, jei yra tai ar nebuvai jo nuėmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Variklis kada sutrukcioja dingsta jo visa jega.. kaip pasakius pasidaro bukas..perjungi i kt. pavara kad jam butu lengviau vezti jis vel atsigauna ir tempia gerai....kol negauna rimtesnes apkrovos..kaip pavyzdys varai keliu ir prasideda kalniukas gaunasi varikliui apkrova ir jis ima trukcioti ir ima tiesiog stoti.. ir kartais ismeta klaida error 1077. Manau kad avarinis rezimas neisijungia. Toks vaizdas kad truktu kuro.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, kerzavas pranešimas:

Variklis kada sutrukcioja dingsta jo visa jega.. kaip pasakius pasidaro bukas..perjungi i kt. pavara kad jam butu lengviau vezti jis vel atsigauna ir tempia gerai....kol negauna rimtesnes apkrovos..kaip pavyzdys varai keliu ir prasideda kalniukas gaunasi varikliui apkrova ir jis ima trukcioti ir ima tiesiog stoti.. ir kartais ismeta klaida error 1077. Manau kad avarinis rezimas neisijungia. Toks vaizdas kad truktu kuro.. 

Na jo, sunku tuos gedimus nustatyt, aš knisausi su valtra gal pusmeti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi panašiai valtrai buvo pradėjo gaunant apkrovos mesti dvi klaidas ir įjungdavo avarinį režima 1500 aps. galvojau, kad irg kažkas su kuro sistema, bet kadangi klaidas kurias metė vartotojo knygoje neduotos, tai pasikviečiau servisą, kompa pasijungę nustatė kad sugędus tokia dėžutė prie variklio, kuri jungia variklį su hidraulika, laikinai paprogramavo ir atjungė fiškę tos dėžutės 50 čiai valandų, o paskui ją pakeitė ir problema dingo. Šiaip irgi siūlyčiau, kad su kompu pažiūrėtų ar išsiaiškinti ką ta metama klaida reiškia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmogus skambina i firma:

-Klausykit mano printeris nespausdina

Atsakymas: 

-Paziurek ten pakrapstyk ta tada pakratyk ir gal pades

-O ar jusu virsininkas zino, kad jus taip patarinedami is firmos pinigus atimat

- Viskas tvarkoj, cia jo paties ideja mum zymiai didesnis uzdarbis po to kai leidziam biskutuka patiem pasikrapstyti :icon-biggrin:

Is to isplaukia moralas: bukim biedni, bet teisingi, kiekvienas turi daryti tai ka ismano 

P.s. Jei kas galvoja, kad pyzdavoju galit buti ramus, cia viskas is gyvenimo ir asmenines patirties :icon-wink:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, arunis pranešimas:

Zmogus skambina i firma:

-Klausykit mano printeris nespausdina

Atsakymas: 

-Paziurek ten pakrapstyk ta tada pakratyk ir gal pades

-O ar jusu virsininkas zino, kad jus taip patarinedami is firmos pinigus atimat

- Viskas tvarkoj, cia jo paties ideja mum zymiai didesnis uzdarbis po to kai leidziam biskutuka patiem pasikrapstyti :icon-biggrin:

Is to isplaukia moralas: bukim biedni, bet teisingi, kiekvienas turi daryti tai ka ismano 

P.s. Jei kas galvoja, kad pyzdavoju galit buti ramus, cia viskas is gyvenimo ir asmenines patirties :icon-wink:

 

100 procentu sutinku, kad kiekvienas turi daryt ta ka išmano, bet kai kuriais atvejais  nėra tu išmanančiu, pvz mano atveju Valtralitos servisas važiavo 4 karus, gedima sugebėjo nustatyt tik iš trečio karto ir tai kai jau pradėjau pasakot apie vėsinima su šlapiu skuduru, bet iki to dar pakeitė  kuro siurbliuka kuris pasirodo buvo nė prie ko.... nu žodžiu nugrežė jie mane kapitališkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ewa tris dienas trim brigadom laužė galvas ir taip ir anaip, kompai nieko nerodo, o traktorius mf5465 kaip dūsta taip dūsta, bet kaip minėjau, pakeitus kuro filtrą, vėl viskas tvarkoje, nors jis neseniai keistas, tau irgi patarčiau dar jį pasikeisti. Bet ewai pliusas, kad nenumovė kelnių, paskaičiavo tikrai mažai, ne taip kaip lytagros servisas už teleskopo kaiščio pakeitimą virš 700eur išrašė sąskaitą :romance-caress: dirbo virš trijų valandų dviese, + mano du žmonės, mano įrankiai, kitus įrankius gaminosi su mano įranga ir traktorius su frontalu mano.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...