Jump to content

Farmet Falcon sėjamosios


deivas

Recommended Posts

Kadangi turiu tokią sėjamąją manau naudinga bus pasidalinti informacija. Modelis Falcon be trąšų 4 m pločio, priekyje lėkštės, išsėjimo diskai kas 12.5cm, ventiliatoriaus pavara nuo darbinio veleno.  Pasėta1200 ha. 

Sėjamosios konstrukcija modulinė berėmė. Priekyje esantį įdirbimą norint  galima keisti. 

Privalumai:

Talpus 4000l talpos bunkeris tarnaujantis kaip rėmas yra palyginti žemai nei sėjamosiose su rėmine konstrukcija. 

Dideli ratai bei platūs ratai išdėstyti šachmatiškai kiekvienas tvirtinamas atskirai.

Tvirta ir patikima konstrukcija.

Mažai tepimo taškų.

Gana paprastas dirbamų dalių gylio keitimas

Reguliuojama išsėjimų diskų prispaudimo jėga 

Protingai sugalvota išsėjimo diskų apsaugos nuo kliūčių sistema.

Trūkumai:

Nežinomas prekinis ženklas parduodant bus sunku.

Bendras ilgis su traktoriumi 15m. Gana didelis apsisukimo spindulys.

Priekinės lyginimo lentos balkis išlinksta. Reiktų pakeisti tvirtinimo vietas.

Gedimai:

Pakeista isobuso rozetė - sandarinimo brokas.

Pakeisti sėklos prispaudimo ratukų valytuvai ir jų konstrukcija - kliudavo aketėlės ir pažeisdavo prispaudimo ratukų padangas.

Pakeistas užsikimšimo daviklių kompiuteris.

Pakeistas lyginimo lentos balkis nauju bet konstrukcinė problema neišspresta.

Garantija kai vienai pirmųjų Lietuvoje 3 metai viskam.

 

 

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
  • po 5 mėnesių...
prieš 45 minutes , Vilius pranešimas:

Jau pasenusi technologija

labai nesunkiai persidaro ant striptilo,du kaišcius ištrauki,diskinį dirbimą išimi,įsidedi noraginį dirbimą,su trašų įterpimu per noragus,uždarai kas antrą sėklavamzdį ir turi striptilą arba gali sėt kaip su paprasta sėjamaja,kaip sakant du viename,o kas dėl nautilo,tai nesuprantu,aš tokios sėjimo technologijos,kai zemė kai asfaltas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, BR pranešimas:

labai nesunkiai persidaro ant striptilo,du kaišcius ištrauki,diskinį dirbimą išimi,įsidedi noraginį dirbimą,su trašų įterpimu per noragus,uždarai kas antrą sėklavamzdį ir turi striptilą arba gali sėt kaip su paprasta sėjamaja,kaip sakant du viename,o kas dėl nautilo,tai nesuprantu,aš tokios sėjimo technologijos,kai zemė kai asfaltas.

Iš šios sėjamosios tikros striptilinės nepadarysi ne vien kaltuose esmė. Bet sveikinam su pirkiniu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
On 2020-04-18 at 12:34, Vilius pranešimas:

Iš šios sėjamosios tikros striptilinės nepadarysi ne vien kaltuose esmė. Bet sveikinam su pirkiniu 

Daug kas ta sako, bet konkreciai koki argumentai? Kad noragai nesigauna ties ratu centru? Bet kazkoks procentas gausis apie ratu viduri ir kazkoks nesigaus, ir ka bus laukas dryzuotas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-12-02 at 20:32, paulius radvila pranešimas:

Daug kas ta sako, bet konkreciai koki argumentai? Kad noragai nesigauna ties ratu centru? Bet kazkoks procentas gausis apie ratu viduri ir kazkoks nesigaus, ir ka bus laukas dryzuotas?

Taigi spalio pabaigoj diskutavom apie šitą variantą dojaus kieme prie geltonos sejalkos. Nebent tu kazkur toliau pabėgęs buvai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-12-06 at 21:49, Minduksx pranešimas:

Gal galima plačiau ką jūs ten diskutavot? :) Ačiū

daug visko diskutavom :) lyginom kas su kuo dirba ir kas i panašu. Man asmeniškai falconas nepatinka dėl noragų formos ir jų dirbamų juostų sutankinimo. Jo praktiškai nėra, nes platūs ratai spaudžia ir judintą ir nejudintą žemę ir tas išjudintas griovelis lieka neužspaustas. O kadangi falcono dirbimas panašus kaip claydono tai mano asmenine nuomone jis ne suvalkietiškiem molynam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, dirmukas pranešimas:

daug visko diskutavom :) lyginom kas su kuo dirba ir kas i panašu. Man asmeniškai falconas nepatinka dėl noragų formos ir jų dirbamų juostų sutankinimo. Jo praktiškai nėra, nes platūs ratai spaudžia ir judintą ir nejudintą žemę ir tas išjudintas griovelis lieka neužspaustas. O kadangi falcono dirbimas panašus kaip claydono tai mano asmenine nuomone jis ne suvalkietiškiem molynam :)

O tada kaip suprast angluose sunkuose moliuose claydonas dirba gerai ir jie kaip tik išdėstę ratus kad tik nespaust griovelio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Vilius pranešimas:

Tai, kad sėja nesvarbu kokiom salygom ar dirvos tipui.. Šiemet pas mane sėjo nuo raudono molio iki priesmėliuko, durpės ir žvyro gavo rezultatais labai patenkintas. 

Kas su šiaudais buvo daryta ir kaip sekėsi sėt?

Nes tuo labiau kaip šiemet prie tokios masės, turėjo claydonas prakaituot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , JCB pranešimas:

Kas su šiaudais buvo daryta ir kaip sekėsi sėt?

Nes tuo labiau kaip šiemet prie tokios masės, turėjo claydonas prakaituot.

Mes su Claydonu sėjom, tai buvo super baisu dėl šiaudų kiekio, bet sudygo super. Sėjamoji pati nesikišo, bet taip daug tų šiaudų buvo, kad atrodė neįmanoma, kad kas nors išdygs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...