Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Baikit hebra verkti, visiem tie metai vienodi, euras kainas pakele ir tiek tos... Ziurekit i dangu  nueikit i baznicia ir ryt ar poryt i pradalgius. Aisku kad visi sudige nes taip orai leme, nebus visi kulimai kaip pernai metais. Like 40ha kvieciu su daigais per dvi dienas iveiksim, sekmes kolegoms ir relax :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisikuliau 20 dregmes mieziu, pastovejo kelias dienas kruvoj, atsirado vabaliuku kazkokiu straubliuku, isimete i visa sandeli ir po sausus miezius jau laksto ! Ka daryti, patarkit !

Mano galva tai tie straubliukai iš lauko atvežti, panašiai man buvo, pradėjom bijot, po 2-3 dienų patys išėjo atgal į laukus.

Šiemet irgi kažkokių drozdofilu neaiškių iš lauku parsivežiau, tai per savaitgalį išėjo namo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano galva tai tie straubliukai iš lauko atvežti, panašiai man buvo, pradėjom bijot, po 2-3 dienų patys išėjo atgal į laukus.

Šiemet irgi kažkokių drozdofilu neaiškių iš lauku parsivežiau, tai per savaitgalį išėjo namo.

Sandeli isdezinfekavo dezinfa pilnai "slapiai", pries tai isvalyta ir su siurbliu pereita - jokiu striaubliuku. Bet symet is lauku masiskai po valomosios iskrenta vabaliuku - panasus i striaubliukus bet "snukutis" mazesnis. Pastebejau kad anie susiruose kazkur keliauti, bet tik uzlipa ant grindu is siuksliu didmaisio ir dvesia, matyt chemija veikia. Zirnius vakar valem - tai vabalu visokio dydzio veisles ir spalvu ir visi is lauko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...